Лютеїн ціна - Фитоаптека натуральних препаратів

Лютеїн ціна - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 78
78 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Лютеїн в капсулах ціна Українського виробника - Вітаміни для очей і зору. В основі дієтичної добавки «Лютеїн» - збалансований склад лютеїну, ягід і пагонів чорниці, антиоксиданту (вітаміну С), комплексу вітамінів преміксу швейцарської компанії «Хоффманн Ля Рош».
Показання до застосування:
1) дистрофія і дегенерація сітківки (може застосовуватися в поєднанні з іншими лікувальними препаратами і як самостійний засіб);
2) діабетична ангіопатія (для профілактики захворювань очей), діабетична ретинопатія, ретинопатія різного походження;
3) порушення сутінкового зору і механізмів адаптації зору в темряві;
4) підвищені, в тому числі світлові, навантаження на зоровий апарат (для захисту сітківки від сонячного, комп'ютерного та інших видів випромінювання);
5) зниження гостроти зору, зорова втома, перенапруження очей, астенія очних м'язів, короткозорість, далекозорість;
6) стану після травм і запальних захворювань очей, для прискорення загоєння після операцій на очах;
7) вікові зміни в структурі очі, пов'язані з процесами старіння (деструкція склоподібного тіла, субатрофия райдужки і ін.);
8) заняття віндсерфінгом, гірськими лижами, альпінізмом (великі снігові і водні поверхні практично повністю відображають ультрафіолетові промені).
Склад: лютеїн, порошок чорниці, вітамін С, вітамінний премікс.
Лютеїн - каротиноид, витягнутий з лікарської рослини календули. Він задовольняє денну потребу цього компонента в організмі в складі макули - зони найкращого бачення, що відповідає за якісне і чітке зір. Лютеїн селективно пов'язаний зі специфічними білками сітківки, служить природним екраном сітківки, захищає її від надто яскравого світлового подразнення. При тривалому недоліку лютеїну наступає незворотне погіршення зору. Він вибірково поглинає агресивну частину спектру світлових променів (захисна екрануюча функція) і нейтралізує їх агресивна дія (антиоксидантний ефект).
Чорниця - це щедрий подарунок природи жителям північних широт. Ягода вміщує в себе багато речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму: органічні кислоти (лимонну, молочну, щавлеву, хінну, яблучну і янтарну), мікроелементи (в т. Ч. Марганець, селен, хром і цинк), вітаміни (віт. Е , гр.У, С і РР, каротину комплекс), біофлаваноїди (в т. ч. кверцетин, ізокверцетін, рутин), антоціани, дубильні речовини, вуглеводи, амінокислоти (цистеїн, глутамін, гліцин), трітерпеноїди, феноли, поліфеноли, катехіни і ефірні олії. Чорниці немає рівних за вмістом марганцю. Сучасна медицина використовує лише одне цілющу властивість чорниці - її позитивний вплив на орган зору. Вживання чорниці сприяє поліпшенню кровопостачання сітківки ока і, як наслідок, прискорення регенерації тканини сітківки, поліпшенню зору в умовах сутінків, збільшення поля зору і зменшення втоми очей. Антоціанозіди (флавоноїди) плодів чорниці благотворно впливають на сітківку, запобігаючи знос цієї надчутливої ​​тканини, і стимулюють вироблення родопсину - світлочутливого пігменту сітківки, підвищуючи його чутливість до змін інтенсивності світла. Під дією антоцианозидів зменшується крихкість капілярів, зміцнюються стінки кровоносних судин, підвищується їх еластичність, покращується гнучкість клітинних мембран, запобігає розвиток запалення і тромбоутворення, активізується обмін речовин на тканинному рівні, поліпшується кровопостачання органу зору, знижується ризик розвитку глаукоми.
Вітамін С - сприяє підтримці колоїдного стану міжклітинної речовини і нормалізує проникність капілярів. Регулює відновлення зорових пігментів.
Комплекс вітамінів вітамінного преміксу (віт. Е, віт. В1, В2, В5, В6, В9, В12, С, нікотинамід, Д-біотин) виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниження агресивного впливу факторів навколишнього середовища.
Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі три рази на день під час їжі, запивати водою.
Курс прийому дієтичної добавки «ЛЮТЕЇН» - 1-2 місяці, повторити курс через 2-3 місяці.
Калорійність, ккал / 100 г - 90.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів.
Форма випуску: капсули 0.4 м №60.
Не є лікарським засобом.
Виробництво "Фармаком" Україна.

Катерина 2018-05-25 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Покупаю лютеин в фито аптеке, принимаю курсом, два месяца принимаю,делаю перерыв на три месяца и дальше продолжаю.Зрение улучшается.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Катерина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, лютеїн, ціна, фитоаптека, натуральних, препаратів, лютеїн, ціна