Натуральна настоянка личинок воскової молі 20%

Натуральна настоянка личинок воскової молі 20%

На складі
Рейтинг:

На складі 95.0
95.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Настоянка личинок воскової молі - Фітоконцентрат високоефективний і показаний до застосування при туберкульозі і легеневих захворюваннях, судинно-серцевих захворюваннях, гінекологічних і при вирішенні проблем вікових змін. Покращує обмін речовин і підвищує імунітет.


Показання до застосування:

 • Туберкульоз і легеневі захворювання.

Настоянка личинок воскової молі руйнує воскові оболонки збудників туберкульозу - бактерій палички Коха, ферменти личинок допомагають розсмоктуванню вогнищевих змін. Присутні в препараті компоненти стимулюють розмноження і ріст клітин, що сприяє загоєнню туберкульозних каверн у легенях.

 • Ефективна в боротьбі з грибковими захворюваннями легенів, які є частими ускладненнями при хіміотерапевтичних курсах лікування туберкульозу.

Висока лікувальна ефективність проявляється при лікуванні позалегеневий туберкульозної патології: суглобів і кісток, нирок, лімфатичних вузлів, шкіри, кишечника та інших органів. Хворим з підозрою на туберкульоз медики часто рекомендують купити настойку воскової молі.

 • Захворювання органів дихання.

Має виражену захисну дію на органи дихання. Вона покращує дренажну функцію бронхів, має протизапальний, муколітичний, бронхорасширяющий ефект і тому ефективна при лікуванні бронхіальної астми, бронхіту, пневмонії, алергії. У хворих спостерігається нормалізація показників крові, параметрів імунної системи. При застосуванні препарату помітно поліпшується стан здоров'я, спостерігається усунення бронхоспазму, зникають хрипи, нормалізуються показники загального аналізу крові (рівень еритроцитів, вміст гемоглобіну і ретикулоцитів), кислотно-лужної рівноваги і газового складу, спирометрических показників, підвищення осмотичної резистентності еритроцитів.

 • Серцево-судинні захворювання.

Після застосування настойки у хворих на хронічну коронарної недостатністю, стенокардією і кардіосклерозом в більшості випадків припинялися напади стенокардії, зменшилася задишка, покращилися показники електрокардіограми. При використанні препарату протягом 2 - 4 тижнів пацієнти, які перенесли інфаркт міокарда, спостерігали зменшення ознак серцевої недостатності, зникнення нападів стенокардії. При тривалому прийомі (1-1,5 року) курсами по 2-3 місяці спостерігалася позитивна динаміка рубцевих змін міокарда: зникнення порушень атріовентрикулярної провідності, явищ аритмії, поліпшення всередині шлуночкової провідності.

 • Добре зарекомендувала себе як геріатричне засіб для профілактики і лікування вікових змін.

Вона сприяє стійкого зниження артеріального тиску крові на 12-14%, що проявляється на 10 день прийому, уповільнення розвитку атеросклерозу, надає кардиопротективное дію. Вживання препарату з десятого дня після перенесеного інфаркту сприяє розсмоктуванню рубцевих змін міокарда, прискорює заміщення їх скорочувальної м'язову тканину.

 • Стимулює розсмоктування рубцевих тканин будь-яких органів людського організму: рубців серцевого м'яза після інфаркту, змін в легенях після плевритів і пневмоній, змін в судинах головного мозку після інсульту і струсів, а також келоїдних рубців.

Хороші результати дає використання настоянки для профілактики вегетосудинної дистонії і атеросклерозу, підвищення захисних сил організму. При лікуванні тромбофлебіту і закупорки вен зменшується припухлість вен і їх синява, спостерігається поліпшення загального стану. Препарат має зміцнюючу і антиоксидантну дію, знижує тромбоутворення, поліпшує мікроциркуляцію.

 • Гінекологічні захворювання.

Препарат використовується в акушерстві та гінекології для лікування токсикозів першої половини вагітності, безпліддя, анемії. При використанні настоянки личинок воскової молі для лікування клімактеричних порушень спостерігається нормалізація психічного стану, сну, відновлення нормальної структури клітин ендометрія. При лікуванні невиношування вагітності вдається коригувати порушення реології крові і різні прояви плацентарної недостатності, поліпшити мікроциркуляцію.

 • Андрологія.

При використанні настоянки личинок воскової молі збільшується рухливість сперматозоїдів, знижується ризик розвитку безпліддя. Вона позитивно впливає на статеву сферу чоловіків, у яких через вік або перенесених захворювань знизилося статевий потяг або розвинулася імпотенція. Завдяки наявним у складі лінолевої, ліноленової і пальмітинової кислот, настоянка володіє антиандрогенною дією, що сприяє лікуванню аденоми простати.

 • Профілактика і зміцнення імунітету.

Потужний природний імуностимулятор, що підвищує захисні сили організму і його опірність різним захворюванням, в тому числі онкологічних.

 • Настоянка проявила себе як антибактеріальний і противірусний препарат з широким спектром дії.

Завдяки наявності в складі лізину і біофлавоноїдів, препарати воскової молі добре зарекомендували себе в період високої захворюваності респіраторно-вірусними захворюваннями і епідемії грипу.

 • Позитивно впливає на обмін речовин:

За рахунок лейцину знижує рівень цукру, лінолева кислота сприяє зниженню рівня холестерину, метіонін запобігає відкладенню жирів в стінках кровоносних судин і печінки. Через наявність кислих пептидів, нуклеозидов і нуклеотидів в поєднанні з амінокислотами - изолейцином, валіном, гистидином і факторами стимуляції росту збільшується витривалість і швидкість відновлення м'язів після високих навантажень, стимулюється ріст і відновлення тканин, поліпшується засвоєння кальцію, підвищується енергозабезпечення організму, посилюється синтез гемоглобіну. Це корисно людям, що займаються фізичною працею, а також під час відновлювального періоду після травм і операцій.

 • Позитивний психотропний ефект, обумовлений амінокислотами - триптофан і фенілаланін. Вона підвищує настрій, покращує пам'ять і здатність до навчання. Тому препарат корисний тим, хто займається напруженою розумовою працею.

У настоянки личинок воскової молі не виявляється небажаних побічних ефектів. Цінні якості: висока ефективність, відсутність токсичності, сумісність при використанні з фармакологічними препаратами, відсутність лікарського і фармакологічного ризику і стабільність при зберіганні (до 5 років).


Склад: настоянка воскової молі має складний і різноманітний хімічний склад. У ній містяться ферменти, пептиди, високомолекулярні білки, нуклеозиди, нуклеотиди, ксантин і гіпоксантин, стероїдні гормони, серотоніноподобние речовини, які надають дію на гладку мускулатуру і, крім того, велика кількість вітамінів і мікроелементів, що регулюють життєдіяльність організму.

 • До складу входять 20 з 28 вільних амінокислот, і в їх числі всі 9 незамінних амінокислот, необхідних для нормальної життєдіяльності організму людини. В настоянці в дуже високих концентраціях містяться валін, гліцин, серин, лейцин, аланін, лізин, гамма-аміномасляна, аспарагінова і глютамінова кислота. Амінокислоти беруть участь в синтезі білка, який входить до складу всіх органів і тканин людини. Вони містяться в складі імуноглобулінів, гормонів, ферментів, нейромедіаторів і ін. В складі настоянки присутні ліпіди і вищі жирні кислоти, в тому числі незамінні лінолева і ліноленова. У препараті міститься фермент серинові протеаза. Він має потужний лізуючий ефект, перешкоджає утворенню рубців і спайок, тому корисний після оперативних втручань, нагноєнь і великих запальних процесів. Амінокислоти - гістидин і метіонін виводять з організму токсини і солі важких металів, захищаючи його від іонізуючої радіації та інтоксикації.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва.


Спосіб застосування: всередину за 30 хвилин до їжі з 50 - 80 г рідини (з водою, чаєм, соком) 1 раз в день для профілактики і 2-3 рази в день при лікуванні з розрахунку 5-7 крапель (залежно від тяжкості захворювання ) на 10 кг ваги людини. При важкій формі туберкульозу дозу слід збільшити до 8-11 крапель на 10 кг ваги людини. Приймати слід 3 місяці. Потім перерва 1 місяць.

 • Дітям до 14 років: 1,5 краплі на рік (наприклад, для дитини 7-ми років - 10-11 крапель), курс лікування 21 день, потім перерва 21 день.

Обсяг: 50 мл.


Виготовлення: для виготовлення настоянки використовуються неокуклівшіеся личинки великий воскової молі (Galleria Mellonella). Ці личинки живляться виключно продуктами життєдіяльності бджіл, в першу чергу - бджолиним воском. Вони виділяють ферменти, завдяки яким їх організм легко розщеплює і засвоює віск. Більше жодна жива істота на Землі на таке не здатна.

 • При виготовленні настойки свіжозібраних личинок наполягають на 40% -ному спиртовому розчині. Отримана рідина має світло-коричневий колір і легкий білково-медовий аромат. Припустимо випадання природного осаду, тому настойку рекомендується збовтати перед вживанням.

Не є лікарським засобом.

Ольга 2018-05-19 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Натуральный, без химии

Настойка моли, очень хорошо выводит мокроту из организма, при бронхите или просто при кашле, всегда принимаю эту настойку.

Відповідь адміністратора:

Хороший производитель, качественный товар! Спасибо.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: огневка, огнівка, настій воскової молі, медок, фіто, настоянка, воскової, молі, трав'яна, аптека, фіто, настоянка, воскової, молі