Натуральний препарат для вегетативної нервової системи

Натуральний препарат для вегетативної нервової системи

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Натуральні препарати Вегетотонік - Нормалізує гіпоталамо-вісцеральні зв'язку нервової, серцево-судинної системи, сну, коригує судинний тонус, усуває порушення з боку вегетативної нервової системи, дратівливість, стимулює розумові здібності і процеси запам'ятовування, захищає від перепадів тиску, дисбалансу біоритмів.

✅ Показання до застосування:

 • вегето-судинна дистонія (кардіо-, гіпо-, гіпертонічний тип порушень);
 • серцево-судинні захворювання різного походження (кардіалгія, функціональна кардіопатія);
 • неврозоподібні стани, неврози, ангіоневрози; розлади сну;
 • синдром хронічної втоми;
 • психоневрологічні розлади (стомлюваність, зниження пам'яті та уваги, дратівливість, тривожність, головний біль, запаморочення);
 • передменструальний синдром (соматовегетативних прояви);
 • клімактеричні розлади нервової системи;
 • синдром вегетативних дисфункцій у системі органів шлунково-кишкового тракту, дихальної і сечостатевої системи;
 • для полегшення абстинентного синдрому після припинення куріння;
 • синдром менеджера;
 • метеозалежність, порушення біоритмів;
 • вегетативний симптомокомплекс дісдінаміческіх проявів (коливання венозного і артеріального тиску);
 • вегетативні порушення терморегуляції (лабільність температури тіла, озноб, відчуття жару, пітливість);

✅ Склад: плоди глоду, шипшини; корінь елеутерококу, родіоли рожевої; трава кропиви, звіробою.

✅ Спосіб застосування: по 2 пігулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 піг.


Фармакологічні властивості і дію складових рецептури:

✅ Глід - володіє унікальним механізмом широкого спектра терапевтичної дії при функціональних розладах серцевої діяльності, ангионеврозах, аритмії. Як надійне кардиотоническое засіб, що сприяє нормалізації ритму серця, коригує процеси засинання і глибини сну, вибірково розширює коронарні і судини головного мозку, забезпечує м'яке зниження підвищеного тиску.

✅ Шипшина - є основною частиною фітотерапії при авітамінозах і різних станах, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах, в тому числі вегетативні порушення. Необхідний для підвищення стійкості організму і загальної опірності при невротичних розладах і їх наслідки.

✅ Елеутерокок і родіола рожева - природні адаптогени, потенціюють ефективність дії рослин, що входять до складу формули, підвищують тонус організму, сприяють поліпшенню фізичної і розумової працездатності, загострюють зір і слух; активізують механізми функціонування центральної нервової системи, адаптаційні можливості вразливих органів, стимулюють процеси, що відповідають за стійкість до стресів організму, усувають дискомфорт при перевтомі, неврозах, поганому настрої, чутливості до перепадів тиску і погодних умов.

✅ Кропива - активний антигипоксант, що поліпшує кіслородообеспеченіе тканин і клітин, корисна при вегето-судинній дистонії як тонізуючу, полівітамінний засіб. Стимулює еритропоез, відновлює гемоглобін. Як джерело хлорофілу, підсилює основний обмін, підвищує тонус дихального центру, серцево-судинної системи і кишечника, нормалізує збудливість нервової системи.

✅ Звіробій - коректор психоемоційної сфери. Покращує настрій, благотворно впливає на центральну нервову систему. Його м'яку седативну, антидепресантну, анксіолітичну (протівотревожное) дію використовується при вегетосудинної дистонії з явищами зниженою мотивації, астенії і депресії. Зменшує головні болі, пов'язані зі спазмами судин, надійно захищає від наслідків психоемоційних потрясінь. Як капилляроукрепляющее засіб ефективний при судинних порушеннях. Для підвищення стійкості організму в умовах стресу, розумових перевантажень (іспити, наукова діяльність і т.д.)

 • Не є лікарським засобом.

Значення для організму.

Вегетосудинна дистонія вважається не самостійним захворюванням, а комплексом синдромів. Термінів, що позначають патологічні стани, багато. Це вегетативний невроз, вегетативна дисфункція, нейроциркуляторна дистонія, функціональна кардіопатія, ангіоневроз, вазомоторная дистонія. Найбільш характерними скаргами при вегетосудинної дистонії є головні болі, запаморочення, слабкість, пітливість, запаморочення, шум у вухах, сонливість, різкі емоційні перепади, панічні атаки, тривожність, метеочутливість.

Розглядаючи дистонію як патологічний стан організму, всі лікарі одностайні в думці, що такі проблеми є наслідком порушення роботи вегетативної нервової системи. В її віданні перебувають всі системи організму: травна, серцево-судинна, ендокринна, кровоносна, видільна та інші системи.

Залежно від переважання тих чи інших симптомів, вегетосудинну дистонію поділяють на такі типи: кардіологічний, тахікардіческій, брадікардіческіе.
Кардіологічний тип вегетосудинної дистонії виникає у молодих людей астенічної статури, з низькою переносимістю фізичних навантажень.
Тахікардіческій тип проявляється у людей старшого віку з характерним почастішанням частоти серцевих скорочень більше 90 ударів в хвилину.
Брадікардіческіе тип зустрічається рідше і характеризується зниженням числа серцевих скорочень до 40 ударів в хвилину.
Розглядаючи причини вегетосудинної дистонії, про фактор спадковості можна говорити в першу чергу. До провокуючих чинників дисбалансу можна віднести конфліктні ситуації, емоційні стреси, хронічні захворювання, ендокринні розлади, недолік руху, задушливі приміщення і так далі. Спровокувати прояви вегетосудинної дистонії може зайву вагу, коливання атмосферного тиску. Це стосується і дітей, і підлітків. У зрілому віці основну роль у запуску механізмів патологічного стану грають гормональні чинники. Ось чому жінки частіше страждають від цієї недуги, ніж чоловіки.

При медикаментозному лікуванні вегетосудинної дистонії лікар призначає антидепресанти та седативні засоби, а також препарати, що покращують кровообіг і вітаміни групи В.

Фітотерапія є більш щадним і безпечним ефективним засобом, що впливає на причини, що викликають дисбаланс. На самому початку розвитку вегетосудинної дистонії замість сильнодіючих медикаментів достатньо природних седатіков і рослинних антидепресантів, таких як глід, звіробій. Для підвищення тонусу необхідні натуральні адаптогени (елеутерокок, родіола рожева), а для поліпшення мозкового кровообігу і більш активного поглинання кисню - кропива травнева, визнаний в лікувальній практиці антигипоксант.

Вегетотонік, є препаратом вибору рослинного походження. Складові рецептури спрямовані на нормалізацію гіпоталамо-вісцеральних взаємовідносин діяльності нервової, серцево-судинної системи, сну, корекцію судинного тонусу, усунення порушень функції вегетативної нервової системи.

Специфічна дія на організм трав регулює збудливість нервової системи, вибірково розширює судини головного мозку, балансує гальмівні процеси, усуває розлади сну, зміцнює стінки капілярів, покращує венозний відтік, кровопостачання і кіслородообеспеченіе головного мозку. Як комплексне терапевтичний засіб, фітоформула підвищує стійкість організму до агресивних факторів і провокацій з боку нервової системи, гіпоксії, нормалізує систему енергетичного обміну в організмі, стимулюючи розумові здібності і процеси запам'ятовування, послаблює залежність стану організму від перепадів тиску, дисбалансу біоритмів. Знімає нервову напругу і дратівливість, підвищує адаптацію в умовах емоційних і фізичних перевантажень, відновлює життєвий тонус.

Катерина 2018-06-12 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Для метеозависимых очень хорошее средство

Мне очень хорошо помогает при перепадах давления.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Катерина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральні, препарати, інтернет, аптека, фіто, натуральні, препарати