Очищення організму - Аптека натуральних препаратів
 • -5%
 • Очищення організму - Аптека натуральних препаратів

Очищення організму - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Універсальний засіб для якісного очищення організму, захисту його від захворювань викликаних інтоксикацією, при порушеннях обмінних процесів, вживанні недоброякісної їжі, ліків, алкоголю, наркотиків; безпечна для організму природна формула, виведення токсичних метаболітів, їх знешкодження, нейтралізації гнильних токсинів. Нормалізує перистальтику і моторну функцію, препарат активно захищає кишечник від спазмів і дискінезій, ефективний при глистовихінвазіях, як надійний засіб очищення від паразитів і глистів.

 • Склад: корінь солодки, плоди жостеру, плоди горобини звичайної, слань ламінарії, корінь кульбаби, лактоза.

Показання до застосування:

 • інтоксикації будь-якого походження;
 • запори, в тому числі атонические, спастичний;
 • ожиріння;
 • глистяні інвазії, бактеріальні та вірусні інфекції;
 • для очищення організму від метаболічних токсинів.

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу: Рецептура «Фітолакса горобинового» розроблена на основі оригінальних цілющих властивостей складових формули і останніх науково-дослідних даних в області застосування і терапевтичного ефекту цих рослин при даній проблемі.

 • Солодка - визнана офіційною медициною як потужне детоксикаційну, антидотної засіб, застережливий токсікодістрофіческіе ураження шлунка і кишечника. Антитоксична активність достовірно висока по відношенню до хімічних отрут, токсинів, вірусів, бактерій; ефективна солодка для пом'якшення інтоксикації, побічних дій медикаментів.

У солодки широкий спектр протизапальної дії, не тільки для бронхолегеневої системи, але і при гастритах, ентероколітах, гепатитах, панкреатитах. При злоякісних пухлинах провідну роль відіграють детоксикаційні та імуномодулюючі властивості солодки. Необхідна солодка для нирок, як засіб усунення синдрому інтоксикації при нефриті, гіперазотемію.

 • Солодка цінується, як рослина перешкоджає старінню, як захист від побутових, харчових і хімічних шкідливостей, як коректор метаболізму, регулятор захисних реакцій, що пригнічують процеси перекисного окислення ліпідів.

Плоди жостеру (проносне). Антраглікозіди жостеру і продукти їх розщеплення подразнюють нервові закінчення кишечника, підсилюють перистальтику, переважно товстого відділу кишківника, і прискорюють його спорожнення, надають м'яку проносну дію, ефективне при атонічних і спастичних запорах. Жостер - патентований проносний засіб стимулюючий моторику кишечника.

 • Плоди горобини звичайної - плоди аптечного, крім гіповітамінозу, «синдрому хронічної втоми», хронічної перевтоми використовуються для детоксикаційної терапії. Горобина знижує вміст ліпідів в печінці, холестерину в крові, підвищує резистентність судин до ушкоджують впливів, виявляє діуретичну, легку послаблюючу дію, нормалізує обмін речовин. Наявність в горобині парасорбіновую кислоти бактерицидного дії, сприяє усуненню гнильних процесів, знижуючи зростання і розмноження патогенної мікрофлори кишечника, в тому числі дріжджових грибків. Завдяки пектиновим речовин, пов'язує отрути, токсини, важкі метали, активно бере участь в процесах детоксикації, регулюванню ліпідного обміну, профілактики ожиріння.

Слоевище ламінарії - краще очищає засіб для «генерального прибирання» організму. Ламінарія унікальна за співвідношенням рослинних волокон і біодоступного йоду, що сприяє нормалізації функцій щитовидної залози, поліпшенню травлення, усунення «застійних» явищ в кишечнику, зниження ваги, профілактиці онкологічних захворювань, в тому числі рак кишечника.

 • Корінь кульбаби - життєвий еліксир з великим запасом цілющих для організму речовин, що володіє жовчогінною, гепатопротекторну, сечогінну, протизапальну, тонізуючу та заспокійливу видами дії; благотворно впливає на водно-сольовий обмін, попереджає ожиріння, підвищує рівень гемоглобіну в крові, нормалізує в'язкість крові, сприяє її очищенню.

Не є лікарським засобом.

Олег 2018-07-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Обязательно нужен после травли глистов.

После антипаразитарных препаратов мое самочувствие несколько ухудшилось, оказалось что виной токсины, которые дают мертвые гельминты. Нужно было обязательно чистить организм от их продуктов распада. Фитолакс за несколько дней улучшил мое самочувствие, принимаю его уже около 2х недель.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Олег! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, очищення, організму, аптека, натуральних, препаратів, очищення, організму