Натуральний екстракт з ягід обліпихи

Натуральний екстракт з ягід обліпихи

На складі
Рейтинг:

На складі 42.0
42.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Олія обліпихи - одне з найпопулярніших природних засобів з вираженими протизапальними, регенеративними властивостями, забезпечує швидке загоєння пошкодженої слизової, тканин при ерозивних і виразкових процесах, перешкоджає росту бактерій.

 • Склад: масляний екстракт з ягід обліпихи.

Рекомендується як джерело есенціальних поліненасичених жирних кислот, жиророзчинних вітамінів до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • захворювання шлунково-кишкового тракту (езофагіт, гастродуоденіт, гастрит (гіперацидний), виразкова хвороба шлунка та 12перстной кишки, хронічний коліт, ентероколіт, неспецифічний виразковий коліт;
 • інтоксикації (алкогольні), токсичні ураження печінки, жировий гепатоз, профілактика жовчнокам'яної хвороби;
 • офтальмологічні захворювання (в комплексному лікуванні глаукоми, катаракти, діабетичної ретинопатії, макулодистрофії);
 • захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, атеросклероз);
 • цукровий діабет, ожиріння;
 • реабілітація після перенесених захворювань, травм, операцій, курсу променевої терапії.

Спосіб застосування: дорослим по 15 крапель (з 0,5 чайної ложки меду або на хліб) три рази в день за 30 хвилин до прийому їжі.

 • Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.

Упаковка: 30 мл.

 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Значення для організму:

Чудодійна сила ягід обліпихи відома з давніх часів. В офіційній медицині масло обліпихи набуло найбільшу популярність в сімдесяті роки ХХ століття. Саме з тих пір, цей рослинний корисний продукт стали використовувати не тільки для профілактики, але і для лікування широкого спектру захворювань.

 • Масло обліпихи є найбагатшим джерелом життєво необхідних речовин: каротиноїдів, вітамінів Е, К, С, В1, В2, В3, В6, В9, макро- і мікроелементів: Mg, Fe, Ca, Mn, Si, Mo, поліненасичених амінокислот, фітостеролів, фосфоліпідів, а також флавоноїдів, тритерпенових, органічних кислот (в тому числі саліцилова, бурштинова), фітонцидів, дубильних речовин, пектинів і кумаринів.

Такий збалансований склад, як справжня аптека, надає фармакологічні властивості і показання до застосування ягід обліпихи.

 • Характерною особливістю цього «сонячного» масла і відмінною рисою є присутність в його складі каротиноїдів і жиророзчинних вітамінів, висока концентрація яких грають ключову роль у формуванні імунітету, процесах ранозагоювальний, протизапальний дії. Вони також беруть участь у виробленні організмом стероїдних гормонів, білка колагену і кератину, відповідають за статевий розвиток, сексуальну активність, гормональний баланс, запобігають вільно-радикальне «поранення», ризик передчасного старіння.

Жиророзчинний вітамін К, високим вмістом якого відрізняється масло обліпихи, нормалізує згортання крові, знижує ризик підшкірнихкрововиливів, необхідний для попередження остеопорозу.

 • Масло обліпихи містить в своєму складі незамінні жирні кислоти Омега-6, Омега-9, Омега-3, які надають благотворну дію на всі ланки функціонування серцево-судинної системи. При регулярному застосуванні відзначається нормалізація артеріального тиску, зниження рівня холестерину, зміцнення і підвищення еластичності судин. Саме ці можливості обліпихової олії досить часто використовуються при ішемічній хворобі серця, запальних захворюваннях серця і судин, ризик тромбоутворення.

У обліпихи містяться речовини, що регулюють рівень цукру в крові, що беруть участь в синтезі інсуліну, вітамінів А, Е. Поліненасичені амінокислоти, флавоноїди в поєднанні з марганцем сприяють поліпшенню вуглеводного і ліпідного обміну, що визначає їх застосування при цукровому діабеті, ожирінні.

 • Особливо необхідно масло обліпихи для попередження офтальмологічних захворювань, таких як катаракта, глаукома, діабетична ретинопатія, макулодистрофії. Масло сприяє поліпшенню мікроциркуляції, нормалізації внутрішньоочного тиску, бере участь в синтезі зорового пурпуру, захищає тканини ока від руйнівних атак вільних радикалів.

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту масло обліпихи займає почесне перше місце. Його застосування забезпечує поліпшення травних процесів, активізацію функції підшлункової залози, корекцію секреції шлункового соку, посилення моторно-евакуаторної функції кишечника. Масло затримує ріст золотистого стафілокока, ешерихій, протея, гемолітичного стрептокока, ефективно при дисбактеріозах бактеріальної етіології.

 • Крім того, масло обліпихи, нормалізує ліпідний обмін в печінці, відновлює гепатоцити, які постраждали від інтоксикацій, алкоголю, перешкоджає розвитку жирового гепатозу.

Завдяки ранозагоювальну і обволакивающим властивостями, масло обліпихи незамінне при ерозивновиразкових пошкодженнях слизової стравоходу, шлунка, кишечника, актуально для протипухлинної профілактики захворювань цих вразливих органів.

 • При захворюваннях жіночої статевої сфери, масло призначають як засіб з вираженими протизапальними, бактерицидними, ранозагоювальні властивості. Його застосовують всередину, для поліпшення функції печінки і нормалізації гормонального фону, використовують зовнішньо, як інтервагінальних аплікацій.

Ефективно відновлює сили і здоров'я, підвищує імунітет, виступає в якості онкопротектором, покращує стан шкіри, нігтів, волосся.

 • При зовнішньому застосуванні масло обліпихи має широкий спектр показань: захворювання шкіри з уповільненим процесами епітелізації, опіки, пролежні, променеві ураження шкіри, ерозії шийки матки, кольпіти, ендоцервіцити, тріщини ануса, гайморит, тонзиліт, тонзилектомія (післяопераційний період).

Не є лікарським засобом.

Денис 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогает работе желчного

Давно принимаю это масло от камней в желчном, у меня к ним склонность, пока все нормально.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Денис! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, екстракт, з, ягід, обліпихи, олія, обліпихи