Олія розторопші ціна - Аптека трав
  • -20%
  • Олія розторопші ціна - Аптека трав

Олія розторопші ціна - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 125
156 грн.
125 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Масляний екстракт насіння розторопші захищає печінку, виводить токсини з організму, посилює детоксикаційну функцію печінки, виділення і відтік жовчі, нормалізує травлення, благотворно впливає на слизові оболонки дванадцятипалої і товстої кишки. Зміцнює клітинні мембрани і сприяє утворенню нових клітин печінки, перешкоджає проникненню в клітини отрут і інших шкідливих речовин, захищає клітини печінки і інших органів від негативного впливу лікарських препаратів, токсинів і алкоголю. Сприяє зниженню рівня холестерину, зміцненню судин і підвищення їх еластичності. Активізує обмінні процеси, омолоджує організм, має протизапальну та імуномодулюючу дію на клітини і тканини, володіє антиалергічною активністю.
Масляний екстракт насіння розторопші є цінним дієтичним продуктом і лікарським засобом, застосовуваним в народній медицині. Властивості розторопші відомі протягом більше 2000 років. Ще в Давньому Римі вона використовувалася для лікування різних отруєнь, як сечогінний і печінково-захисний засіб.
Масляний екстракт насіння розторопші є класичним гепатопротектором - антиоксидантом, який покращує метаболічні процеси в гепатоцитах, підвищує резистентність (стійкість) печінкових клітин до несприятливих пошкоджень факторами зовнішнього середовища, які руйнують і підвищують проникність клітинних і субклітинних мембран (етиловий спирт і його метаболіти, іонізуюча радіація, лікарські, вірусні, хімічні, алергічні гепатотоксинів), і тим самим відновлює фізіологічні функції гепатоцитів. Олія розторопші має виражену мембраностабілізуючу, репаративну, епітелізірующім, протизапальну дію. Флавоноїдні з'єднання стимулюють синтез білків, утворення жовчі, виділення енергії, покращують Ліпотропні, детоксіческую і імуномодулюючу функцію печінки. Покращує кровообіг, стимулює виділення жовчі, покращує пам'ять, полегшує самопочуття жінок в клімактеричному періоді. Нормалізує функцію товстого кишечника, сприяючи його регулярного спорожнення, стимулює перистальтику і діє як ефективне проносне засіб.
Гіпоглікемічна дія розторопші сприяє зменшенню потреби в інсуліні при цукровому діабеті.
Розторопша надає антиалергічну, онкопротекторное, детоксикаційну дію. Систематичне застосування олії розторопші стимулює вироблення печінкою глутатіону - потужного природного антиоксиданту, який разом з силімарину захищає печінку від негативного впливу алкоголю, токсинів, отрут, алергенів, вірусів, радіації. Флавоноїди розторопші регулюють тонус капілярів, зменшують їх ламкість, поліпшують мікроциркуляцію в тканинах, мають здатність розширювати коронарні судини серця, підвищують скоротливу здатність міокарда. Прийом препарату сприяє пригніченню синтезу ацетальдегіду - токсичної проміжного продукту, який утворюється при прийомі етилового спирту, тим самим зменшує токсичність етилового спирту і його негативний вплив на клітини печінки і всього організму.
Склад: масляний екстракт насіння розторопші, желатин харчовий.
Показання до застосування:
- гепатити різної етіології;
- запалення стравоходу (езофагіти);
- цироз печінки;
- жирова дистрофія печінки;
- виразка шлунка і дванадцятипалої кишки;
- дискінезія жовчовивідних шляхів;
- холецистит;
- геморой;
- анальні тріщини;
- коліт;
- запор.
Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс прийому 1-4 місяці 3-4 рази на рік.
Упаковка: 84 капсули по 0,5 г в блістері.
Не є лікарським засобом.

Виталина 2018-06-12 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Решил проблему с дискенезией

Для меня расторопша в капсулах решила давнюю проблему с желчным, я принимаю их два раза в год по месяцу и здоровье не подводит меня.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виталина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, олія, розторопші, ціна, аптека, трав, олія, розторопші, ціна