Корінь оману в пігулках

Корінь оману в пігулках

На складі
Рейтинг:

На складі 58.0
58.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Оман корінь в пігулках, проявляє протизапальні, секреторолітіческіе, протилямбліозні, відхаркувальні свойвства. Стимулює функцію яєчників і матки, нормалізує секреторну активність шлунково-кишкового тракту, знижує явище ексудації і проліферації, проникність судинної стінки, підвищує розчинність фосфатів, зменшує дегенерацію нервових клітин.

✅ Показання до застосування:

* Захворювання органів дихання (бронхіти, пневмонія, бронхіальна астма, кашель старих, кашель курців);

* Онкопатологія легких в комплексному лікуванні;

* Хронічні гастрити, ерозійні гастрити, пілородуоденіт, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, ентероколіти, диспепсія, хелікобактеріоз;

* Холецистит, жовчнокам'яна хвороба, жировий гепатоз;

* Гіпертиреоз, тиреотоксикоз (при катаболічних порушеннях);

* Глистяні інвазії, лямбліоз;

* Урогенітальний кандидоз;

* Папіломавірусна інфекція;

* Атопічний дерматит, нейродерміт, псоріаз, в комплексному лікуванні;

* Дермореспіраторний синдром;

* Похилий вік.

✅ Склад: корінь оману.

✅ Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

✅ Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

✅ Форма випуску: 90 піг.

Не є лікарським препаратом.


Значення для організму. Дивосил - рослина з багатющий історією і відмінною репутацією цілющих властивостей. Головні речовини, що визначають фармакологічну особа рослини, містяться в коренях - Культивують лактони, проазулен, полісахарид інулін, токофероли.

✅ Встановлено, що за рахунок інуліну (до 44%), оман регулює обмін вуглеводів і жирів, попереджає енергетичний дефіцит. Фруктоза, що утворюється при його гідролізі, засвоюється по ІНСУЛІННЕЗАЛЕЖНОГО механізму, оптимізуючи вуглеводний обмін, особливо це важливо при цукровому діабеті і гіпоксії. Препарати оману виявляють помірно-виражений, але тривалий антигіпоксичний ефект, який пов'язаний з інулін, сапоніни, органічні кислоти, селеном і вітаміном Е.

✅ Достовірно доведено і перевірені часом протизапальні, антимікробні, жовчогінні, відхаркувальні, сечогінні та ранозагоювальні властивості оману.

Коріння оману нормалізують секреторну активність шлунково-кишкового тракту; виступаючи як антацид, беруть участь в нейтралізації соляної кислоти, зменшуючи переваривающую активність пепсину.
✅ Клінічно й експериментально доведено, що алантон (сума сесквітерпенових лактонов), знижує явища ексудації і проліферації, проникність стінок кровоносних судин, посилює утворення мукополісахаридів у слизовій шлунка, підвищує знижену кислотообразующую функцію шлунка, має протизапальну і антіпротеолітіческого дію на тканини і слизову шлунка, підсилює кровообіг у слизовій оболонці шлунка, прискорює процеси регенерації, стимулює вироблення буферних речовин. Це має значення при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, особливо при виразковій хворобі шлунка, ерозивних гастритах, у хворих похилого та старечого віку з довгостроково нерубцующіхся виразками, резистентними до загальноприйнятої терапії. Утворюючи захисні колоїди слизової шлунка, оман попереджає поява виразкових дефектів.

✅ Коріння оману, як гастропротектори, з протиінфекційними властивостями, призначають при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, ахілічний гастритах, ентероколіті, хеликобактериозе, диспепсії. Гастропротекторна дія обумовлена ​​здатністю нейтралізувати надлишок соляної кислоти і спазмолітичну дію Можливості оману утворювати захисні колоїди медицина використовує в комплексі терапевтичних заходів при неспецифічний виразковий коліт, гіперацидному гастритах.

✅ Встановлено певна специфіка впливу оману на функціональну діяльність кишечника. Поєднання таких властивостей, як зменшення перистальтики і секреторної активності кишечника, посилення желчеобразования і жовчовиділення в 12-палої кишки, помножене на протизапальні та антисептичні властивості рослини, значно підвищує ефективність лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

✅ В спектр призначень входять показання до застосування при холециститі, враховуючи холеспазмолітіческіе властивості, а також властивості, що усувають запалення жовчного міхура. При дискінезії жовчовивідних шляхів, оман попереджає ураження гепатоцитів, зменшує спазми сфінктерів, відновлює відтік жовчі, при жовчнокам'яній хворобі проявляє жовчогінні властивості, при жировий гепатоз, стеатогепатозом бере участь в сорбції жовчних кислот і тригліцеридів.

✅ Фармакологічні можливості коренів, такі як нормалізація функції травлення, за рахунок регуляції основних функцій (секреторною і моторної), мають велике практичне значення в лікуванні хворих на алергічні захворювання шкіри, атопічний дерматит, особливо при наявності супутніх шлунково-кишкових захворювань (коліту, виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, ерозивного гастриту, ДЖВП за гіпокінетичним типом та інших).

✅ Ефірна олія оману, завдяки вмісту алантолактонов, близьких по біологічній дії до сантонін, має виражені антигельмінтні властивості. Алантолактон оману перевершує сантонін в 25 разів по протівоаскарідному ефекту (Петков, 1988р).

✅ При глистова інвазії, лямбліозі оман виступає, як протизапальний, гастропротекторну засіб. При урогенітальному кандидозі сприяє усуненню кандидозної інфекції. При мононуклеозі оман використовується, як протиінфекційне засіб.

✅ Ще одна сфера застосування оману - це папіломавірусна інфекція. Коріння сприяють зменшенню запалення, знімають інтоксикацію, беруть участь в усуненні вірусної інфекції.

✅ Препарати оману знижують секреторну активність бронхів, характеризуються відхаркувальні, бронхолітичними, секреторолітіческімі властивостями.

  • У Німеччині оман є улюбленою частиною готових протикашльових мікстур та пігулок. Його призначаю при бронхіальній астмі, наполегливому бронхіті з утворенням густого в'язкого мокротиння, емфіземи легенів, «старечому кашлі».

Сучасні дослідження, результати опублікованих наукових робіт стверджують, що препарати оману зменшують дегенерацію нервових клітин, перешкоджають їх переродження та загибелі в процесі хвороби.

✅ В урології оман зарекомендував себе, як засіб підвищує розчинність фосфатів, в комплексній терапії уретритів, циститів, як надійний засіб усуває запалення, в різних фазах його розвитку, ингибирующее інфекцію.

✅ При шкірних захворюваннях (екземі, нейродерміті, шкірній сверблячці), у випадках поєднання шкірного процесу з вираженими алергічними проявами (дермореспіраторний синдром) оман є препаратом вибору.

✅ Коріння оману, згідно з останніми науковими дослідженнями, сприяють інтегральної активації механізмів мозкових функцій в поліпшенні пам'яті, розумової діяльності, розумового розвитку, беруть участь в усуненні інтоксикації при тютюнової залежності.

  • Не є лікарським засобом.
Мария Евгеньевна 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Для пожилых людей обязательно в рацион

С 65 лет имею привычку пить девясил в разных формах, таблетки - самая удобная. Мне на все хватает сил и у меня нет хронических заболеваний.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Мария Евгеньевна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, дивосил, купити, інтернет, аптека, фіто, оман, купити