Ефективні пігулки для схуднення на основі натуральних екстрактів

Ефективні пігулки для схуднення на основі натуральних екстрактів

На складі
Рейтинг:

На складі 87
87 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

В основі дії біодобавки лежать властивості рослин, які сприяють позбавленню від зайвих жирових відкладень, придушення апетиту і тяги до солодкого. Дозволяє більш приємно і без стресу перейти на раціональне харчування, яке орієнтоване на оздоровлення і схуднення.

  • Екстракт ананаса містить фермент - бромелайн, який ефективно впливає на речовини, що формують жирову тканину, не дозволяючи їм формувати нові жирові клітини. Ефект схуднення досягається за рахунок поліпшення травлення, м'якого проносного дії, прискорення процесів розщеплення в організмі білків і жирів.

Екстракт зеленого чаю - антиоксидант, ефективний тонізуючий, антівовоспалітельное речовина, яке стабілізує ліпідний обмін, сприяє зниженню рівня холестерину в крові. У підсумку, відбувається зниження ваги, а також підвищується життєвий тонус.

  • Екстракт гарцинії, включений до складу препарату, активізує обмін речовин, і ефективно знижує відчуття голоду. Механізм впливу на організм людини полягає в тому, що при прийомі їжі разом з гарцинія відчуття насичення з'являється набагато раніше звичайного часу. Після прийому їжі, за рахунок того, що гарцинія постійно підтримує рівень глюкози в крові на рівні стану ситості, почуття голоду приходить пізніше. Крім того, гарцинія запускає і прискорює обмінні процеси в людському організмі, усуває тягу до солодкого і мучного, уповільнює засвоєння вуглеводів і значно зменшує засвоєння жирів з споживаної їжі.

Пиколинат хрому - важливе біологічно активна речовина, підвищує активність в крові інсуліну, покращує обмін речовин, блокує створення нових жирових клітин. Важливий ефект препарату - уповільнення розвиток атеросклерозних бляшок судин, активізує м'язовий тонус, стимулює працездатність, підвищує витривалість

  • Склад: екстракт ананаса - 0,05 г, екстракт зеленого чаю - 0,05 г, екстракт гарцинии - 0,1 г, хрому пиколинат - 0,000030 р

Спосіб застосування: препарат застосовують по 2 таблетки 3 рази на день під час прийому їжі.

  • Курс прийому: до 2 тижнів, в подальшому курс прийому для досягнення бажаного ефекту узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом. Перед вживання проконсультуватися з лікарем.

  • Упаковка: 80 пiг.
Марина 2018-11-01 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Работает

Поделюсь своими впечатлениями от применения. 90-60-90 снижает аппетит и выводит отек, но нужно следить за рационом. А так за 2 недели скинула 2 кило, вполне хороший результат.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еліт, фарм, ефективні, пігулки, для, схуднення, на, основі, натуральних, екстрактів, пігулки, для, схуднення