Полин в пігулках потужний антипаразитарний засіб

Полин в пігулках потужний антипаразитарний засіб

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 58.0
58.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Полин в пігулках - стимулює процеси травлення, секрецію жовчі, панкреатичного і шлункового соку.

✔️ Потужне антипаразитарний і протиглисний засіб. Сприяє стабілізації імунних реакцій, активації детоксикаційних можливостей при будь потенційно токсичною терапії.

✔️ Показання до застосування:

 • хронічний гіпо-та антацидний гастрит, атрофічний гастрит, рак шлунка (в комплексному лікуванні);
 • коліти, діарея, диспепсія, метеоризм; диспепсичні розлади через похибки в дієті;
 • гострі і хронічні гепатити, токсичні ураження печінки, цироз печінки (у комплексному лікуванні);
 • холецистит, жовчно-кам'яна хвороба; холангіти;
 • панкреатит;
 • гельмінтози; паразитарні інвазії;
 • анорексія;
 • гострі і хронічні бронхолегеневі захворювання, в тому числі туберкульоз, бронхіальна астма (у комплексному лікуванні);
 • атеросклероз, дисліпідемія;
 • аменорея, гіпоменорея, пізніше дозрівання, інфантилізм, гіпофункція яєчників;
 • патологічний клімакс;
 • цукровий діабет, ожиріння;
 • гіпофункція щитовидної залози, надниркових залоз, статевих залоз;
 • неврози, безсоння, депресія;
 • нічний енурез;
 • астенічний синдром;
 • епілепсія;
 • отруєння, інтоксикації, застосування цитостатиків;
 • алкоголізм, наркоманія;
 • похилий вік.

✔️ Склад: трава полину гіркого звичайної.

✔️ Спосіб застосування: по 2 пігулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 піг.

 • Не є лікарським препаратом.

Значення для організму.

Цілющість рослини відображена в назві Artemisia, - трава здоров'я. Відомості про успішне застосування в медицині, цього всюдисущого бур'яну, дуже численні і не підлягають сумніву.

Полин є типовою ароматичну гіркоту, найкраще випробувану як шлунковий і жовчогінний засіб. Всі препарати полину збуджують апетит і покращують травлення, посилюють виділення шлункового соку, рефлекторно стимулюючи функції шлунково-кишкового тракту.

При атонічних і ахілічний станах шлунка, за якими часто ховається недостатня функція системи травлення, полин усуває такі порушення, як погана переносимість багатьох страв, здуття живота, відчуття важкості і повноти. Серед засобів, призначених для боротьби з диспепсією, особливо в верхньому відділі живота, полин займає особливе місце.

Позитивно впливає на анатомічний стан шлунка при його атонії і опущенні, а також на симптоматику опущення жовчного міхура. При таких станах, які важко піддаються корекції, що відрізняються диспепсическими розладами, втратою апетиту, відразою до багатьом продуктам, полин виявляє свої можливості і відмінно справляється з такими проблемами.

Особам, що страждають порушеннями функції жовчного міхура, не слід відправлятися в подорож без препарату полину, який допоможе усунути порушення самопочуття внаслідок похибок у харчовому раціоні.

✔️ Полин може бути дренажним засобом після холецистектомії.

У медичній практиці її використовують при гіпо- та анацидних гастритах, анорексії, при атеросклерозі судин головного мозку, з дзвоном у вухах, легкої атаксией, при гіпертонічній хворобі, а також необхідності оптимізації процесів травлення, щоб досягти загальнозміцнюючий ефекту. Противиразкові властивості полину обумовлені наявністю суми лактонов. Вони сприяють стабілізації імунних реакцій, посилюючи фазу проліферації, стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи і фагоцитарну активність.

Антимікробні, мягчітельние, антіневротіческое, детоксикаційні, сечогінні, що збуджують апетит, анаболічні властивості полину застосовні при захворюваннях органів дихання (бронхіти, пневмонія, бронхоектатична хвороба), при інтоксикаціях, астенічних станах, вегетосудинної дистонії за гіпотонічним типом, неврозах.

Експериментально і клінічно доведено протидіабетичні активність полину, особливо її здатність збільшувати концентрацію інсуліну в крові, підвищувати толерантність до вуглеводів.

Численні дані підтвердження детоксикаційних можливостей полину. Вона знижує токсичність синтетичних медикаментів і може бути рекомендована при будь потенційно токсичною терапії, в тому числі хіміотерапія злоякісних пухлин.

Корегуючий вплив полину на функції залоз внутрішньої секреції дозволяє домогтися успіху при статевої холодності, дисменореї, затримці статевого розвитку, аменореї, імпотенції, безплідді.

Гіркий смак полину стимулює життєдіяльність і тонус організму.
Цінність полину і її застосування, ще більше зросла з рядом відкриттів в області мікроорганізмів, що населяють наш організм. Володіючи бактерицидною дією, полин пригнічує Staphylococcus aureus, Shigella Sonnei, Bacillus subtilis. Не люблять полин хламідія, трихомонада, гонокок, токсоплазма, дріжджові грибки, мікоплазми, уреплазми і інші патогенні організми. Полин є одним з ефективних засобів у боротьбі з паразитами і гельмінтами. Чи не обходяться без неї знамениті тройчатки доктора Х. Кларка.

✔️ Полин - природний антибіотик. В ефірному маслі полину вчені визначили речовина капіллін, що володіє антибіотичними властивостями.

✔️ Трава полину, з тонізуючим ефектом, підвищує резистентність організму, тому її рекомендують при грипі. Особливо сприятливо вона впливає на постгріппозной астенія.

Заслуговує на увагу протипухлинну дію полину, яке використовують в емпіричної медицині при раку шлунка, матки, прямої кишки, а також для зниження ризику метастазування. У механізмах реалізації лікувальної дії при онкозахворюваннях не останню роль відіграють детоксикаційні можливості трави полину.

Входить в склади зборів при лікуванні аденоми простати, чоловічого безпліддя, частих полюцій.

У гінекології використовуються протизапальні, спазмолітичні властивості рослини, при аменореї, гипоменструальном синдромі центрального генезу.

Препарати полину корисні хворим на атопічний дерматит, істинної мікробної екземою, псоріазом на тлі гастриту із зниженою секреторною активністю, глистової інвазії, холециститу, ДЖВШ за гіпокінетичним типом, дисбактеріозу.

Наявність азулена в складі полину виправдовує її призначення при алергічних захворюваннях. Виняток становлять особи з індивідуальною чутливістю до препаратів полину.

Не є лікарським засобом.

Карина 2018-05-25 1 0

Куплений в цьому магазині: Так

Благодарность производителю за такую удобную форму полыни. В таблетках ее принимать одно удовольствие, ведь отвар такой горький, что пить невозможно. А тут и дозировать легко и банки на две недели хватило и цена такая, что каждый купить может. Спасибо фито-аптека.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Карина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, полин, в, пiгулках, фитоаптека, натуральних, препаратів, полин, в, пiгулках