Препарат для чищення печінки - Аптека трав

Препарат для чищення печінки - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 88.0
88.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Препарат для чищення печінки БАЖ - Еко аптека Фіто в інтернеті. Печінкові краплі з трав рекомендуються для профілактики захворювань печінки, захищають клітини печінки від ушкоджень, забезпечують стійкість клітинних мембран, знижують токсичність шкідливих сполук, що викликають пошкодження гепатоцитів, покращують виділення жовчі, зменшують ризик застійних явищ в печінці. Збалансований комплекс лікарських рослин, що відноситься до фармакологічної групи гепатопротекторів, сприяє усуненню причин жирового гепатозу, знижує ризик захворювань печінки, розвитку цукрового діабету, ожиріння, гормонального дисбалансу. Трав'яні краплі для печінки мають виражений терапевтичний ефект, необхідні для осіб з вадами печінки, ожирінням, підвищеним вмістом цукру в крові, жінкам в передклімактеричний період і в період клімаксу, як засіб профілактики гормонозалежних пухлин. «Гепатоклін - печінковий» є препаратом вибору до раціону харчування при різних патологіях жовчного міхура. Він сприяє поліпшенню скорочувальної-евакуаційної функції жовчного міхура, нормалізує співвідношення холестерину і жовчних кислот, плинність жовчі, має протизапальну, спазмолітичну, жовчогінну дію. Краплі використовуються в лікуванні та профілактиці хронічних холециститів, при дискінезіях жовчовивідних шляхів (ДЖВШ), перегини жовчного міхура, наявності паразитарних інвазій. У комплексній терапії захворювань шлунково-кишкового тракту активізують процеси травлення, оптимізують роботу підшлункової залози, позитивно впливають на стан імунної та ендокринної систем. «Гепатоклін - печінковий» попереджає захворювання шкірних покривів, випадання волосся, покращує колір обличчя, затребуваний при наявності дерматологічних проблем і в косметології.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з квітів пижма, трави деревію, трави чистотілу, трави звіробою, кореня кульбаби, отримана методом вакуумної екстракції при температурі до 37 ° С, з збереженими максимально лікувальними властивостями рослин.
Показання до застосування:
- хронічні гепатити;
- холецистити;
- дискінезія жовчовивідних шляхів (ДЖВШ);
- жовчокам'яна хвороба;
- панкреатит;
- як засіб профілактики гормонозалежних пухлин;
- глистяні інвазії, лямбліоз, опісторхоз;
- інтоксикації, включаючи медикаментозні, алкогольні, наркотичні, харчові;
- радіаційні ураження;
- псоріаз;
- екземи;
- дерматити, атопічний дерматит;
- алергічні прояви;
- випадання волосся;
- в косметології.

Спосіб застосування та дози: дорослим від 7-15 крапель до 1 чайної ложки на 100-200 мл води 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити курс через 2 - 3 тижні.
Упаковка: флакон 100 мл.
Чи не є лікарським засобом. Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів.
Пижмо - надає гепатозащитное, виражену жовчогінну, антиоксидантну дію, покращує процеси травлення, вибірково підвищує тонус гладкої мускулатури. Призначається при гепатитах, холециститі, ангіохоліт, дискінезії жовчовивідних шляхів (ДЖВШ) за гіпотонічним типом.
Деревій - стимулює функцію кори надниркових залоз, має протизапальну дію, нормалізує секреторно-моторні процеси жовчного міхура і кишечника, обмін речовин, запобігає утворенню каменів. Ефективний в комплексному лікуванні цукрового діабету, холециститу, жовчнокам'яної хвороби.
Чистотіл - має виражену знеболювальну та жовчогінну дію, ліквідує спазми гладких м'язів внутрішніх органів. Застосування чистотілу, саме в малих дозах, підвищує ефективність лікування захворювань печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів. Спазмолітичні властивості у чистотілу більш виражені і порівняти з папаверином. Чистотіл, в поєднанні з кульбабою, є дієвим засобом профілактики застою в гепатобіліарної системі, має широкий спектр антимікробної, противогрибковой і антивірусної активності, знімає спазми жовчного міхура, покращує холерез, ліквідує застійні явища в печінці.
Звіробій - поєднує в собі протизапальні, жовчогінні, спазмолітичні, заспокійливі властивості, з успіхом застосовуються в гепатології. Він збільшує відтік жовчі, перешкоджає її застою в жовчному міхурі, полегшує жовчовиділення в дванадцятипалу кишку, зменшує спазм сфінктера печінково-підшлункової ампули.
Кульбаба - на думку медичних фахівців є найкращим активатором функцій печінки. Спрямований на стимуляцію процесів детоксикації та біотрансформації токсичних речовин в печінці. Біоактивні речовини кульбаби підвищують фільтруючі можливості печінки, нормалізують режим відтоку жовчі, знижуючи ризик формування каменів і розвитку жовчнокам'яної хвороби. Крім того, кульбаба посилює секреторну і моторну діяльність жовчного міхура і кишечника, підвищує жовчовиділення і секрецію травних залоз, значно впливає на зниження рівня холестерину, стимулюючи його окислення в печінці і виведення в формі жирних кислот, сприяє життєстійкості гепатоцитів.

Анжела 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Очистил желчные протоки

Средство очистило желчные протоки в течении месяца, мне даже одной бутылки хватило.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Анжела! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарат, для, чищення, печінки, аптека, трав, препарат, для, чищення, печінки