Препарат для щитовидної залози - Аптека натуральних препаратів

Препарат для щитовидної залози - Аптека натуральних препаратів

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 154.0
154.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Препарат для щитовидної залози купити в аптеці трав Фіто. Капсули ФІТОФОРТЕ природний йод рекомендуються при порушеннях функцій щитовидної залози, функцій залоз внутрішньої секреції, для зміцнення імунної системи. Екстракт ламінарії активізує метаболічні процеси в організмі, нормалізує роботу щитовидної залози, бере участь в синтезі тироксину, надає детоксіческое дію, знижує відчуття голоду. Екстракт спіруліни нормалізує мікрофлору кишечника, має антимікробну, імуномоделюючих та онкопротекторним дією. Підвищує опірність організму до різних інфекцій, запобігає гіпоксію, підвищує рівень гемоглобіну. Екстракт аронії покращує функцію щитовидної залози, надає капилляроукрепляющее, гіпотензивну дію, ефективний в комплексному лікуванні тиреотоксикозу.
Склад: екстракти ламінарії, спіруліни, аронії.
Дефіцит йоду проявляється широким спектром розладів організму. У регіонах з недостатністю йоду і значним ризиком розвитку йододефіцитних станів проживає 30% населення планети. Дефіцит споживання йоду в продуктах харчування спостерігається практично по всій території України.
Брак стабільного йоду обумовлює підвищену накопичення радіоактивного йоду в щитовидній залозі у значної кількості жителів (особливо у дітей) в регіонах, що постраждали в результаті аварії на Чорнобильській АЕС, і вносить свою лепту в збільшення кількості добро і злоякісних захворювань щитовидної залози. На думку експертів ВООЗ, недостатність йоду - основна причина багатьох ендокринологічних захворювань - можна запобігти шляхом нормалізації його споживання.
Спосіб застосування.
Для того, щоб визначити норму прийому в день необхідно перевірити нестача йоду в організмі - зробити йодну пробу.
Йодна проба: беремо аптечний йод і робимо йодну сітку, на ліктьовому згині руки. У нормі - йод зберігається на тілі протягом 2-х діб.
Якщо йод зберігався на тілі до 1-х діб - по 1 капсулі 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс прийому 1 міс. 2-3 рази на рік.
Якщо йод зберігався більше 1 доби - по 1 капсулі в день за 30 хвилин до їди. Курс прийому 1 міс. 2-3 рази на рік.
Спосіб упаковки: 60 капсул по 0,5 г в пластиковій банці.
Не є лікарським засобом.

Жанна 2018-07-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Натуральный состав

Это вообще одни из лучших таблеток с йодом, тут и спирулина, и ламинария. Я раз в году пью этот препарат для поддержания работы щитовидной железы.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Жанна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, препарат, для, щитовидної, залози, аптека, натуральних, препаратів, препарат, для, щитовидної, залози