Препарат для судин головного мозку - Аптека натуральних препаратів

Препарат для судин головного мозку - Аптека натуральних препаратів

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 156.0
156.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Препарат для судин головного мозку натуральний - Фіто інтернет магазин. Комплексний продукт призначений людям, які мають проблеми з мозковим кровообігом і страждають підвищеною чутливістю до перепадів атмосферного тиску. Сприяє поступовому розсмоктуванню склеротичних ущільнень в стінках артеріальних судин, відновлює мозковий кровообіг, підвищує еластичність і міцність судинних стінок, зменшує схильність судин до спазмування і утворення в них тромбів. Є відмінною профілактикою ішемічного і геморагічного інсульту, зменшує запаморочення і шум у вухах, покращує пам'ять, відновлює інтелектуальні здібності, покращує загальне самопочуття і стан психоемоційної сфери. Допомагає легше переносити різкі перепади атмосферного тиску і несприятливі атмосферні явища, покращує мозковий кровообіг у осіб, які перенесли інсульт, забезпечує захист від повторних судинних катастроф.
Масляний екстракт з насіння льону - джерело поліненасичених жирних кислот, у тому числі найбільше значення з даному контексті має комплекс Омега-3, що володіє здатністю протидіяти склерозированию судин. Високий вміст активних речовин обумовлює антиоксиданти, антивірусний, антибактеріальний і протипухлинний ефект, підвищує здатність протистояти негативним впливам зовнішнього середовища.
Дуже важливою властивістю є здатність не тільки попереджати розвиток склеротичних змін з кровоносних судинах, а й лікувати атеросклероз, повертаючи судинної стінки чистоту і еластичність - зрозуміло, при тривалому застосуванні. Це властивість лляної олії встановлено численними науковими дослідженнями. Вчені довели, що хворобами серця і судин страждають перш за все ті люди, в організмі яких знижена концентрація комплексу Омега-3. Вони - завжди група ризику.
Масляний екстракт виноградних кісточок - джерело поліненасичених жирних кислот, фосфоліпідів (в тому числі лецитину, вкрай необхідного для мозкової діяльності), біофлавоноїдів, що володіють високою антиоксидантною активністю, каротиноїдів, вітамінів С, В, А, D, РР, Р, К, фолієвої кислоти , мінералів (калій, кальцій, магній, залізо, марганець, кобальт) і величезної кількості інших біологічно активних речовин. Володіє потужним загальнозміцнюючу дію, з успіхом використовується при неврастенії (нервовому виснаженні), стресах, синдромі хронічної втоми і для попередження передчасного старіння. Доведено ефективність його при порушеннях мозкового кровообігу і при розладах кровопостачання сітківки ока. МЕВК показаний при всіх видах патології серцево-судинної системи, з зокрема при ішемічній хворобі серця і атеросклерозі. Добре переноситься літніми людьми, особливо мають ознаки хронічного порушення мозкового кровообігу.
Екстракт гінкго білоба. В основі фармакологічної дії екстракту листя гінкго лежить його здатність пригнічувати вільно-радикальне окислення, яке є однією з основних причин пошкодження тканин при ішемії і гіпоксії, завдяки антиоксидантним властивостям екстракт гінкго робить такі дії: ноотропное, що підвищує розумову працездатність, антигіпоксичну, поліпшує мікроциркуляцію. Вміщені в листі гінкго білоба флавоноїди (мирицетин, кверцетин, білобін) забезпечують зниження проникності капілярів, покращують периферичний кровообіг. Екстракт гінкго дозволяє нормалізувати обмін речовин в клітинах і реологічні властивості крові, покращує мозковий кровообіг і постачання мозку киснем і глюкозою, має виражену протинабрякову дію. Функціональні продукти, що містять гінкго білоба, покращують пам'ять і здатність до навчання.

Часник - дивовижна рослина, що володіє широким спектром корисних для здоров'я властивостей, з яких нас в даному контексті цікавить, перш за все, вплив на серцево-судинну систему. Вже досить давно відомо, що часник попереджає атеросклеротичні зміни в судинах, розширює їх (знімає судинний спазм), нормалізує артеріальний тиск, збільшує амплітуду серцевих скорочень і нормалізує їх частоту. Наукові дослідження останніх років показали, що часник здатний зменшувати вміст холестерину в крові на 20% за місячний курс лікування. Поряд з цим часник має також вираженими актікоагулянтнимі властивостями, що робить його цінним продуктом для профілактики тромбоутворення. За даними останніх років, часник має властивість розсмоктувати холестеринові бляшки в судинах (при тривалому застосуванні). Він також сприятливо впливає на травлення, діє як сечогінний засіб, піднімає настрій і надає м'яку заспокійливу дію.
Склад: масляний екстракт насіння льону, виноградних кісточок, часнику, гінкго білоба, желатин харчовий.
Показання до застосування:
- порушення мозкового кровообігу;
- розлади кровопостачання сітківки ока;
- підвищена метеочутливість;
- неврастенія;
- стреси;
- синдром хронічної втоми;
- попередження передчасного старіння.
Спосіб застосування: по 1 капсулі 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс прийому - 1 місяць по 4-6 разів на рік.
Упаковка: 84 капсули по 0,5 г в блістері.
Не є лікарським засобом.

Ольга Леонидовна 2018-07-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Улучшили память

Когда у меня стала ухудшаться память и стало рассеянным внимание, то я теряла и пенсионное, и ключи, и банковскую карту. Плохая память создала мне много проблем и я решила принимать капсулы для мозгового кровообращения. Я принимала их 3 месяца и память значительно улучшилась.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ольга Леонидовна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: грiн, вiза, грiнвiза, препарат, для, судин, головного, мозку, аптека, натуральних, препаратів, препарат, для, судин, головного, мозку