Допоміжний засіб для нормалізації складу крові

Допоміжний засіб для нормалізації складу крові

На складі
Рейтинг:

На складі 39
39 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Рекомендується як допоміжний засіб для нормалізації складу крові, її очищення, збільшення еритроцитів, зниження рівня цукру, холестерину, виведення сечової кислоти. Сильний вплив препарату зумовлено наявністю в ньому рослинних екстрактів, бурштинової кислоти і вітаміну С, які об'єднали свої дії і підсилюють дію один одного щодо позитивного впливу на організм.

  • Екстракт кропиви очищає весь організм, в тому числі і кровотворну систему, покращує діяльність серця, склад крові, збільшує кількість еритроцитів, відновлює гемоглобін не в меншій мірі, ніж препарати заліза.

Екстракт бузини чорної надзвичайно ефективно мобілізує захисні сили організму. Він покращує кровообіг, виявляє антибактеріальну дію.

  • Клевер луговий відновлює склад крові при різних захворюваннях, зміцнює серце і судини, надає хороший результат при атеросклерозі, супроводжуваному головними болями, постійним шумом або дзвоном у вухах. Клевер володіє ще одною важливою якістю - усуває внутрішньочерепний тиск навіть у тих випадках, коли інші засоби не допомагають.

Янтарна кислота надає найпотужнішу оздоровчу дію, не викликаючи побічних ефектів і звикання. В цілому, вплив бурштинової кислоти на організм величезне. Вона виражено покращує роботу серця (поліпшує його харчування і силу), нирок (розчиняє камені), печінки і ін., Зміцнює імунітет, стимулює вироблення інсуліну і тим самим знижує вміст цукру в крові, що дуже важливо для довголіття.

  • Аскорбінова кислота має важливе значення для життєдіяльності організму. Бере участь в регуляції окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, нормальної проникності капілярів (найдрібніших судин), створення стероїдних гормонів, синтезу колагену і проколагену. Підвищує стійкість організму до інфекцій.

Коріандр володіє дуже сильним кровоспинну дію. Він очищає кров і нормалізує її стан.

  • Склад: екстракт кропиви, бузини, конюшина луговий, бурштинова кислота, аскорбінова кислота, коріандр.

Спосіб вживання: дорослим по 1 таблетці 2 рази на день після прийому їжі.

  • Тривалість вживання: до 4 тижнів. Перед застосуванням рекомендується порадитися з лікарем.

Не є лікарським засобом. Перед вживання проконсультуватися з лікарем.

  • Упаковка: 40 табл.
Виталина 2018-11-01 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогает

Шум в ушах прошел и давление тоже хорошо понижает этот препарат. Спасибо.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виталина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еліт, фарм, допоміжний, засіб, для, нормалізації, складу, крові, препарат, для, очищення, крові