Натуральний препарат від діабету БАР

Натуральний препарат від діабету БАР

На складі
Рейтинг:

На складі 88.0
88.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Ключова фітоформула підтримки стабільного рівня глюкози в крові, корекції гіпер- і гіпоглікемічних станів. Препарат від діабету, сприяє відновленню оптимального рівня цукру в сироватці крові, нормалізує метаболізм в тканинах. Актуальна при сучасному способі харчування з підвищеною кількістю в раціоні вуглеводів.

 • Комплекс регулює вуглеводний і жировий обмін, позитивно впливає на підтримку компенсаторних механізмів і чутливість рецепторів до інсуліну, активізує ліпідний обмін, сприяє зменшенню вагових показників і стабілізації ваги, знижує ризик судинних ускладнень.
 • Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.

✅ Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з бульб топінамбура, трави люцерни, кореня лопуха, трави кропиви, плодів гарбуза, ягід чорниці.

✅ Спосіб застосування та дози.

 • Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
 • Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
 • При необхідності повторити.

Не є лікарським препаратом.

 • Обсяг: 100 мл.

✅ Показання до застосування. Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики цукрового діабету та його ускладнень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • цукровий діабет I і II типу, в комплексній терапії;
 • переддіабетичного стану, порушення толерантності до глюкози;
 • метаболічний синдром;
 • особам із спадковою схильністю до цукрового діабету;
 • порушення вуглеводного і ліпідного обміну на тлі неправильного харчування, гіподинамії;
 • профілактика ускладнень цукрового діабету (діабетичної ретинопатії, судинних порушень);
 • панкреатит в комплексній терапії;
 • ожиріння;
 • похилий вік.

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

✅ Топінамбур - джерело інуліну, нормалізує вуглеводний обмін, функцію підшлункової залози, синтез інсуліну, повертає чутливість до нього рецепторів, знижує рівень глюкози в крові, активізує імунні реакції.

✅ Люцерна - покращує стан хворих при цукровому діабеті, сприяє засвоєнню білків, підвищує адаптацію і стресостійкість організму, підтримує гормональний баланс і імунітет, знижує рівень холестерину.

✅ Лопух - нормалізує обмінні процеси, рівень глюкози в крові, підвищує чутливість рецепторів до інсуліну, знижує ризик гіперглікемії.

✅ Кропива - активізує ліпідний і білковий обмін, відновлює функцію печінки, підвищує детоксикаційні її функції, знижує рівень цукру і холестерину в крові, ризик судинних порушень.

✅ Гарбуз - стабілізує показники глюкози в крові, сприяє регенерації клітин, що генерують інсулін, стимулює секрецію інсуліну, усуває явища інтоксикації, покращує функцію печінки і підшлункової залози.

✅ Ягоди чорниці - регулюють рівень цукру і синтез інсуліну, зміцнюють судини, перешкоджають пошкоджень сітківки очей у хворих на цукровий діабет, підвищують імунітет, інтелектуальний потенціал і гостроту зору, знижують ризик розвитку діабетичної ретинопатії.

Виталина 2018-06-11 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

При диабете необходимый препарат

С помощью Диабетоника поддерживаю свое состояние, диабет это не шутки. Приятная на вкус жидкость, регулирует уровень сахара в крови.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виталина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарат, від, діабету, трав'яна, аптека, фіто, препарат, від, діабету