Препарат від лямблій - Інтернет аптека Фіто

Препарат від лямблій - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 68.0
68.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Препарат від лямблій - Купити в аптеці трав Фіто. Дієтична добавка «Лямблічатка» рекомендується при глистовихінвазіях, особливо лямбліозі і аскаридозі. Якщо в організмі є паразити, то нема про яке здоров'я не може бути й мови. Очищення організму від паразитів - це перший крок до оздоровлення організму і підвищення імунітету. Вплив рослинних екстрактів на організм людини в боротьбі з паразитами є одним з найефективніших засобів. На відміну від хіміопрепаратів, це традиційний спосіб, природний і перевірений еволюцією. Відбувається природне очищення кишечника, печінки, крові, лімфи, знищуються до 100 видів паразитів на всіх стадіях їх розвитку, формується антипаразитарний імунітет і надається допомога органам, пошкодженим в процесі життєдіяльності паразитів.
В даному препараті використана така комбінація натуральних інгредієнтів, щоб допомогти організму в боротьбі з лямбліями та іншими глистової інвазії, і в той же час не нашкодити.
Склад однієї капсули: гвоздика - 250 мг, екстракт волоського горіха - 50 мг, екстракт суцвіття пижма звичайного - 50 мг, екстракт коренів оману високого - 30 мг, екстракт полину гіркого - 20 мг; допоміжні речовини: мальтодекстрин, кальцію стеарат.
Рекомендації щодо застосування: приймати дорослим по 2 капсули 3 рази на день під час їжі протягом тижня. Термін споживання і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
Застереження щодо застосування певними категоріями населення: діти, вагітні та жінки в період лактації, підвищена чутливість до компонентів продукту.
За даними ВООЗ, в країнах Азії, Африки, Латинської Америки щорічно лямбліоз уражаються близько 200 млн осіб. Рівень ураження лямбліями дитячого населення планети в порівнянні з дорослими вище в 5-6 разів. Зареєстровані випадки лямбліозу навіть у новонароджених дітей. Лямблії в 1991 році оголошені третьою за частотою причиною гострих гастроентеритів у США, яких спостерігають 2 млн випадків на рік. В Україні щорічно реєструється 30-40 тис. Випадків лямбліозу, серед яких 65% відзначається у дітей. Інфікованість лямбліями серед дорослих - 10%. Цей показник знаходиться на рівні країн Африки.
   Збудник лямбліозу Lamblia intestinalis - широко відомий протозойний організм, виділений з кишечника людини і який є причиною діареї у людей. Крім людини, цей вид лямблій може бути виявлений у собак, кішок, овець, великої рогатої худоби, ведмедів, борсуків і т.д., а також птахів і рептилій. Деякі з тварин, ймовірно, є резервуаром цієї інфекції для людини. Лямблії розмножуються в тонкому кишечнику і порушують його функції.
   Зараження відбувається при:
- вживанні продуктів харчування, забруднених цистами, особливо через фрукти, овочі, ягоди, які не піддаються термічній обробці;
- вживанні неочищеної води;
- контакті з брудними руками;
- контакті з зараженими предметами побуту;
- купанні в прісноводних водоймах, плавальних басейнах, лазнях, водних парках;
- вживанні їжі, зараженої мухами і іншими комахами;
- контакті з тваринами і т.п.

Оскільки лямблії паразитують в тонкій кишці людини, вони дратують слизову оболонку кишки. В результаті, можуть проявлятися такі симптоми лямбліозу: запори, проноси, нудота, здуття, болі в зоні пупка або верхній частині живота, бурчання, неприємний запах з рота.
Але лямбліоз може протікати і зовсім безсимптомно. За багато тисячоліть паразити зуміли пристосуватися до умов існування в живому середовищі людського організму настільки добре, що організм сам розпізнати і знищити їх не в змозі. Зате такі непрохані гості призводять організм до дисбалансу і порушують здоров'я людини.
Протипаразитарний ефект гвоздики проявляється в плазмі, мозку, в нервової і репродуктивної системах. Гвоздика буквально «дезінфікує» легені, шлунок і лімфатичну систему. Ефірна олія гвоздики - дуже сильне противоглистное і протигрибковий засіб, має знеболюючу дію. Волоський горіх містить речовину Югла, яке має антипаразитарні властивості. У народній медицині екстракт суцвіття пижма звичайного давно застосовується як глистогінний засіб. Фітонцидна і глистогінний дію призводить ефірне олія пижма. Екстракт коренів оману високого і екстракт полину гіркого також борються з паразитами. Гіркий смак стимулює життєві сили організму, забезпечує прекрасний тонус. Ці екстракти - перевірені століттями засоби, мають прекрасні властивості. Завдяки їм цей антипаразитарні препарат дозволить позбутися від лямблій, поліпшить Ваше самопочуття, очистить кишечник, печінку, жовчний міхур, а також нормалізує їх функції та покращить імунітет.
Упаковка: 30 капсул.
Не є лікарським засобом.
Сертифіковане Міністерством охорони здоров'я України.

Таша 2018-06-13 1 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Убивает лямблий

Гнали лямблии с этими таблетками, два месяца чтоб наверняка, анализы показали что препарат был очень эффективен.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Таша! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: євро, плюс, препарат, від, лямблій, інтернет, аптека, фіто, препарат, від, лямблій