Натуральний препарат для сечо-статевої системи

Натуральний препарат для сечо-статевої системи

На складі
Рейтинг:

На складі 80
80 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Препарат спрямований на підтримку життєвої енергії нирок, зниження ризику запалень в сечовивідних шляхах, сечовому міхурі і нирках, попередження виникнення і розвитку інфекційних процесів. Складові рецептури сприяють активізації кровообігу і кровопостачання органів-фільтрів, проявляють антибактеріальну, діуретичну, жовчогінну дію, нормалізують уродинаміку, тонус гладких м'язів верхніх сечових шляхів і жовчного міхура, утворюють в сечі захисні колоїди, перешкоджаючи утворенню та відкладення сечових солей, збільшують виділення сечовини та хлоридів , покращують функціональні можливості нирок і сечового міхура.


Відмінною особливістю фітопрепарату є відсутність нефротоксичності і можливість застосування для будь-якої вікової категорії, безпечна активізація ендогенних захисних механізмів щодо забезпечення детоксикації організму і нормалізації сольового обміну.


Показання до застосування.

Рекомендується як м'який сечогінний засіб для профілактики порушень водно-сольового обміну, захворювань нирок і сечового міхура, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • інфекційно-запальні захворювання сечовидільної системи (цистит, уретрит, пієліт, пієлонефрит, інфекції сечових шляхів після операційного втручання);
 • нирковокам'яна хвороба (оксалати, урати, фосфати)
 • набряки будь-якого походження;
 • простатити, в тому числі вікові порушення;
 • подагра; відкладення солей в суглобах і хребті;
 • сечокислий діатез;
 • для ослаблення симптомів ниркової патології;
 • артеріальна гіпертензія, в тому числі симптоматична;
 • підвищена стомлюваність, безсоння;
 • простудні та вірусні захворювання, для зниження вірусного навантаження;
 • ожиріння;
 • цукровий діабет, порушення толерантності до вуглеводів;
 • як детоксикаційну засіб при ендоінтоксикації.

Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з ягід журавлини, листа берези, трави споришу, материнки; плодів аронії чорноплідної, кореня лепехи, лопуха; трави звіробою, пагонів омели.

Спосіб застосування та дози:

 • Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
 • Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
 • При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

 • Не є лікарським препаратом.

Обсяг: 100 мл.


Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

Журавлина - науково і практично підтверджені уропротектівние властивості, здатність блокувати адгезію (прилипання) патогенних організмів до уроепітелію (слизових сечовивідних шляхів) і вимивати збудників інфекцій, запобігати колонізацію сечовивідної системи мікробами. Вона здатна збільшити кислотність сечі, підвищити її захисні властивості, обмежити вогнища запалення, нормалізувати сечовипускання, зменшити симптоматику і ризик загострення циститів.

 • Береза ​​- використовується в складі як осмотичний діуретик з камнеразрушающімі властивостями, як сечогінний, потогінний, протизапальний, антиспастичної кошти за будь-яких порушеннях обміну речовин, запальних процесах сечовивідних шляхів, для поліпшення самопочуття хворих при нефрозах, нефритах (зменшує альбуминурию), сечокислий діатез; як м'який сечогінний призначається вагітним при набряках, нефопатіі.

Спориш - багате джерело водорозчинних сполук кремнію, перешкоджає утворенню сечових каменів, підвищує діурез, виводить з сечею надлишок іонів натрію, хлору; є основою галенових препаратів при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів, ослабленою фільтраційної функції ниркових клубочків; сприяє зменшенню кількості мінерального осаду в сечі, видалення токсичних продуктів обміну при їх затримці.

 • Материнка - в урології застосовується як сечогінний, спазмолітичну, антисептичну, протизапальну, знеболюючу засіб. Вона заспокоює ниркові кольки, ниючі болі в попереку, зменшує прояви нефролитиаза, сприяє виведенню піску і патологічних метаболітів з сечею; доцільно її включення в збори при сечокам'яній хворобі, сечокислий діатез.

Аронія чорноплідна - потужну антибактеріальну, противірусну, протизапальну засіб. В урології затребувана при хронічному пієлонефриті, хронічному гломерулонефриті з властивою йому гематурією, гіпертензією; покращує капілярну фільтрацію, знижує підвищену проникність судин.

 • Аїр - класичне протизапальний засіб з сильно вираженим антибактеріальним ефектом і бактеріостатичну дію відносно шигел, протея, а також антимікробну дію відносно золотистого стафілокока і кишкової палички E-Coli.

Лопух - універсальний полісорбент, що зв'язує токсини загального порядку і ендотоксини, сприяє їх виведенню нирками в легких транспортних формах, є надійним засобом поліпшення сольового обміну, запобігає відкладенню солей в нирках, суглобах; його призначають при гострих і хронічних пієлонефритах, важких формах циститів, як джерело лактонов, здатних уповільнювати зростання грампозитивних мікроорганізмів.

 • Звіробій - має високу ефективність в лікуванні захворювань нирок і сечовивідних шляхів; зменшує напругу стінок сечоводів, підсилює фільтрацію в ниркових клубочках, діурез; благотворно впливає на стан, пов'язані із затримкою рідини, зниженням фільтраційної здатності нирок, при застійних процесах в області малого тазу, простатиті, аденомі, дизурических розладах.

Омела - відома в урології, як надійне кровоспинний засіб при ниркових кровотечах. Встановлено (С.О. Томілін), що вона активно збільшує діурез з посиленням виведення продуктів азотистого обміну, доречно її призначення при нефриті, атеросклерозі із затримкою азоту, пієлонефриті з гіпертензією, набряками, при наявності білка в сечі і надлишків азоту в крові.


Значення для організму.

Вчені вважають, що функціональні можливості наших нирок розраховані на 800 - 1200 років. Людина ж примудряється привести в непридатність цю саму унікальну лабораторію до 30-40 років. Частота захворювань органів сечостатевої системи в останні роки катастрофічно зростає і тому вимагає до себе пильної уваги з боку пацієнтів і лікарів.

 • Важким завданням для лікарів, фахівців-нефрологів представляється лікування нефриту, пієлонефритів, пухлинних захворювань нирок, особливо у тих, хто живе в несприятливих, екологічно неблагополучних умовах. За найскромнішими підрахунками не менше 80% людей мають ниркові проблеми.

Крім того, медична статистика стверджує, що порушення функції нирок призводить до занепаду життєвих сил, розладів обмінних процесів. Достовірно доведено, що ушкоджують нирки стреси, негативні емоції, страх. У той же час, хронічні захворювання нирок безпосередньо пов'язані з фобіями, безсонням, жахливими снами.

 • Великий інтерес представляють дослідження китайських медиків, які вказують на найпоширенішу причину порушення роботи нирок - це надмірне навантаження на органи зору при роботі за комп'ютером і тривале сидіння, яке погано позначається на стан нирок.

Але основною причиною руйнування нирок є якість нашого харчування. Переважання «мертвої» їжі, бідної на вітаміни, мінерали та клітковину, споживання у великих кількостях тваринного білка, солі, цукру, алкоголю, розчинної кави погіршує стан нирок, знижує їх функціональні можливості.

 • Значення нирок для організму велике. Незважаючи на невеликий розмір, вони виконують важливу роботу - фільтрацію крові, очищають від шлаків, токсинів, непотрібних речовин і отрут, регулюють водно-сольовий обмін, зберігають кислотно-лужний склад крові, впливають на рівень артеріального тиску, процеси кровотворення, фосфорно - кальцієвий обмін . І це неповне перерахування їх функцій.

Саме тому, завдання ранньої профілактики хвороб нирок, контроль і усунення факторів ризику так гостро стоїть перед фітотерапією.

Инга 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помог

Препарат хорошо справляется со своей задачей, я вылечила им диатез.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Инга! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, препарат, для, сечо, статевої, системи, препарат, від, нирок