Препарат від шлунка - Аптека трав

Препарат від шлунка - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Препарат від шлунка - Інтернет аптека Фіто з доставкою по Україні. Спектр дії і можливостей Аїра настільки широкий і різноманітний, що залишається тільки дивуватися тій силі природи, яка закладена в ньому століттями. Рекомендується використовувати як загальнозміцнюючий засіб для профілактики порушень травлення, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- неспецифічні порушення функції травного тракту (порушення травлення і секреції шлунка, ахілія, ентероколіти, коліти, кишкові кольки, метеоризм), виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, печія;
- невротична і астеническая анорексія;
- гіпоменструальний синдром, вторинна аменорея на грунті недостатньої функції яєчників, ослаблення лібідо, патологічний клімакс;
- ГРВІ, ГРЗ, бронхіти;
- дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпертонічним типом, холецистит;
- артрит, артроз, ревматизм;
- захворювання нирок, нирковокам'яна хвороба;
- при підвищених фізичних навантаженнях;
- після важких захворювань, операцій;
- похилий вік.
Форма випуску: біологічно активна рідина (БАЖ).
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з кореня аїру.
Значення для організму
Сучасна медицина використовує аїр у вигляді різних готових медичних препаратів при холециститі, гастриті, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях сечового міхура і нирок, чоловічої та жіночої статевої сфери.
Корінь аїру є універсальним засобом при порушеннях травлення. Комплекс діючих речовин, особливо акорин, ефірну олію, що міститься в кореневищах, підвищують чутливість смакових рецепторів, підсилюють рефлекторне відділення шлункового соку і активізують травні процеси. Крім того, аїр підвищує жовчовидільну функцію печінки, тонус жовчного міхура, має виражену протизапальну дію. У той же час, аїр здатний знизити підвищену секрецію, пов'язуючи хлористоводородную кислоту шляхом адсорбції або нейтралізації її, виступаючи в якості антацида.
У лепехи виражену спазмолітичну, протимікробну і знеболююче види дії. Його використовують, як ароматичну гіркоту, для збудження апетиту, при ахілії, проносі, як жовчогінний засіб, при гепатитах і холециститах різного походження. Аїр вважається кращим засобом для поліпшення травлення, відходження газів з кишечника, нормалізації відділення жовчі.
Біологічно активні речовини аїру проявляють позитивний ефект при виразковій патології, підвищуючи при цьому секрецію і кислотність шлункового соку.
У медицині добре вивчена противиразкова активність аїру болотного.
Офіційна медицина радить використовувати препарати з кореня аїру при гастритах, холециститах в якості дезинфікуючого, протизапального, вторгнень кошти.
Встановлено ефективність препаратів аїру в комплексному лікуванні злоякісних новоутворень. Аїр достовірно сприяє підвищенню активності цитостатичної терапії (дисертація Гур'єв А.М. 2004 р.) У дослідах азарон пригнічує проліферацію клітин Hela (раку матки) і карциноми шлунка.
Рослина аптечно. Поєднує сечогінну, жовчогінну, відхаркувальну, гіпотензивну дію, має гепатопротекторну властивостями. Входить до складу зборів при жовтяниці, пухлинах печінки, шлунка, матки. Такі препарати, як «Вікаїр», «Викалин», «Оліметін», «енатін» містять в своєму складі аїр.
Корінь аїру проявляє заспокійливу дію, а при пригніченні центральної нервової системи виступає як тонізуючий засіб.
Вплив аїру болотного на нервову систему обумовлено присутністю в ньому азарона. За своєю седативну активність азарон відповідає дії аміназину. Встановлено також противоатеросклеротическим властивості азарона.
У аїру болотного сильно виражені антибактеріальні властивості. Він має бактеріостатичну дію на штами шигел, протея, синьогнійної палички.
За рахунок вмісту в кореневищах рослини терпеноидов (проазулен, азарона) препаратів з аїру властива протимікробна активність відносно золотистого стафілокока і кишкової палички E.Coli.

Обидва ізомери азарона характеризуються антипаразитарними властивостями щодо круглих гельмінтів, пригнічують розвиток їх рухливість і проявляючи повільне ларвіцідное дію на личинки другої стадії розвитку Toxocara canis.
У гінекології корінь лепехи з успіхом використовується, як протизапальний засіб, при порушеннях менструального циклу, гипоменструальном синдромі, вторинній аменореї на грунті недостатньої функції яєчників, при зниженні лібідо, патологічному клімаксі, млявою потенції.
Як гіркота, аїр побічно регулює діяльність гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової систему, його призначають в комплексній терапії гінекологічних захворювань.
Аюрведическая медицина розглядає аїр болотний як тонік для мозку. Він здатний підтримати і заспокоїти нервову систему, поліпшити процеси запам'ятовування.
Коріння аїру благотворно впливають на сенсорні системи, підвищують гостроту зору, покращують слух, якість життя осіб похилого віку.
Спосіб застосування та дози.
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Чи не є лікарським препаратом.
Обсяг: 100 мл.

Елизавета 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Очень быстро помогло

Застой желчи вывела с помощью аира, в течении двух недель.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Елизавета! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарат, від, шлунка, аптека, трав, препарат, від, шлунка