Натуральний комплекс трав в пiгулках для мозкової діяльності
 • -5%
 • Натуральний комплекс трав в пiгулках для мозкової діяльності

Натуральний комплекс трав в пiгулках для мозкової діяльності

На складі
Рейтинг:

На складі 73
77 грн.
73 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Препарат для мозкового кровообігу спрямований на усунення причин, що викликають порушення мозкового кровообігу. Служить відмінним засобом реабілітації та профілактики патологічних змін церебральних судин, перешкоджає агрегації тромбоцитів, знижуючи ризик утворення тромбів, позитивно впливає на механізми нормалізації артеріального тиску, зменшує концентрацію атерогенних ліпідів, стабілізує рівень холестерину, ліпідний склад крові.


Компоненти, що входять до складу комплексу, сприяють підвищенню енергетичного потенціалу мозку, поліпшують його активність, харчування клітин і кіслородообеспеченіе тканин, підвищують адаптацію до розумових навантажень, стійкість мозку до гіпоксії, усувають запаморочення, шум у вухах, головний біль, активізують інтелектуальні і розумові здібності.


Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики та корекції порушень кровообігу, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • порушення мозкового кровообігу, в т.ч. ішемічний інсульт;
 • невротичні стани; функціональні порушення центральної нервової системи з емоційною нестабільністю;
 • порушення когнітивних функцій (процесів навчання, запам'ятовування, мислення);
 • підвищені розумові навантаження (учні, студенти, творчі професії, працівники розумової праці, диспетчери і т.д.);
 • зниження гостроти зору на тлі порушеної мікроциркуляції;
 • дисциркуляторна енцефалопатія різної етіології, в т.ч. алкогольного генезу;
 • зниження розумової активності;
 • хронічний алкоголізм;
 • затримка розумового розвитку на тлі спадкового алкоголізму;
 • черепно-мозкові травми;
 • як засіб поліпшує метаболізм в тканинах головного мозку;
 • похилий вік (зі зниженням уваги, погіршенням пам'яті, порушенням сну);
 • нейросенсорніпорушення (запаморочення, шум у вухах, туговухість).

Склад: гліцин / лецитин, квіти арніки, трава череди, лист барвінку, трава таволги, квіти календули, плоди / бутони софори, коріння валеріани, трава деревію, звіробою; екстракт готу коли.

Спосіб застосування та дози.

 • По 2 пiгулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
 • При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

 • Не є лікарським препаратом.

Форма випуску: 90 пiгулок.


Значення для організму.

В даний час порушення мозкового кровообігу є найважливішою медико-соціальною проблемою. У всіх країнах інсульти, як найтяжчі хвороби, катастрофічно «молодіють». Тенденцію до омолодження даної патології пов'язують з несприятливою екологічною обстановкою, стресами, небезпечним захопленням алкоголем і курінням.

 • Клінічна картина таких захворювань різноманітна і залежить від локалізації, розмірів вогнищ ураження в головному мозку. За даними ВООЗ, понад 60% хворих, які перенесли церебральний інсульт, відчувають функціональні розлади різного ступеня вираженості: порушення руху, координації, мови, інтелекту, пам'яті.

Постинсультная інвалідизація займає 1 місце серед усіх причин втрати працездатності.

 • Початковими проявами порушень кровопостачання мозку є розсіяні мікросимптоми, такі як головний біль, шум у голові, зниження працездатності, порушення сну.

До причин факторів відносять атеросклероз, артеріальну гіпертензію, вазомоторную дистонію. Крім того, порушення кровотоку може виникнути внаслідок спазмів судин, з яким пов'язують ішемічні інсульти. Часті підйоми артеріального тиску сприяють розвитку змін в стінках дрібних судин, що живлять глибокі структури головного мозку.

 • Щоб підтримати компенсаторні механізми в бойовому стані і не допустити розвиток порушень мозкового кровообігу та їх прогресування, рекомендується в якості профілактики використовувати лікарські трави, які можуть впливати на одну з головних проблем - слабкі судини.

Важливе значення в профілактиці порушень мозкового кровообігу мають гіпотензивні та протисклеротичні трави, здатні усунути причини підвищення тиску і рівня холестерину.

 • Іншим напрямком профілактики судинних порушень є активація кровообігу, яка забезпечується шляхом використання трав, коригувальних реологічні властивості крові, що поліпшують мікроциркуляцію.

Фармакологічні властивості і дію складових рецептури.

 • Гліцин - відноситься до клініко-фармакологічної групи засобів поліпшують метаболізм в тканинах головного мозку, пам'ять і інтелектуальні функції, є необхідною для організму амінокислотою, що сприяє засвоєнню цинку і магнію, підвищує стійкість мозку до гіпоксії, що зменшує прояви неврологічних розладів; блокує вироблення гормонів стресу, послаблює наслідки стресових впливів, алкоголю і наркотиків на центральну нервову систему; як ноотроп, захищає мозок від несприятливих факторів (церебропротектівное дію), прискорює відновлення після інсультів, черепно-мозкових травм, попереджає розвиток депресії.

Лецитин - діючі речовини лецитину (фосфоліпіди, холін, інозитол) прискорюють передачу нервового імпульсу в синапсах головного мозку, активують процеси творчої і розумової активності, сприяють формуванню і зберігання пам'яті, концентрації уваги, попереджають розвиток атеросклерозу, старечого слабоумства, є надійним засобом захисту від наслідків інсульту і для його профілактики. Лецитин вважається «розумної» добавкою до їжі, зміцнює пам'ять і підвищує сприйнятливість до процесів навчання, поліпшує функції мозку, енергетичний потенціал його клітин. Затребуваний організмом при енцефалопатії, інсультах, травмах головного мозку, як засіб, що надає нейропротективное дію, що сприяє відновленню мозкового кровообігу після ішемії (Aabdallah D.M., Eid Nl., 2004).

 • Арніка гірська - рослина входить до групи засобів, що поліпшують мозковий кровообіг, за дією прирівнюється до Церебролізину ®. Використовується в формулах як заспокійливий і протиспазматичний засіб. Показана при гіпертонічних кризах, атеросклеротичних пошкодженнях судин, черепно-мозкових травмах, струси мозку, головних болях і запамороченнях, крововиливах у сітківку, стенокардії.

Медицина цінує арніку за сосудоукрепляющим властивості, вона сприяє зниженню проникності судинної стінки, рівня холестерину в крові. Рослина є своєрідним посттравматичним засобом, який попереджає крововиливи. Добре поєднується з софорою, звіробоєм, таволгою. Доцільна при станах з постійною загрозою інсультів.

 • Барвінок - за рахунок алкалоїду вінкаміну достовірно знижує судинний тонус, опір периферичних судин, розширює церебральні судини (Турова А.Д., 1987 р.); вибірково діє на артерії і мозковий кровообіг, усуває судинні спазми, покращує утилізацію кисню тканинами мозку, зменшує зону ішемії при мозкових інсультах. Точкою алкалоїдів барвінку вважаються артеріоли головного мозку (Петков В., 1988 р.); барвінок проявляє негативний хронотропний ефект, не впливаючи на силу серцевих скорочень, за гіпотензивним дії трохи слабкіше резерпіну.

Череда - хороший адаптоген, мобілізує різні захисні механізми, в тому числі детоксикаційні. Будь-яка мозкова травма є показанням до застосування низки. Її включають в збори для підготовки до нейрохірургічним операціями і після них. Як коректор метаболізму, використовується при атеросклерозі, як стимулятора гемопоезу при анеміях. Володіє вираженими Гепатопротективна і імуномодулюючими властивостями, надає м'який діуретичний ефект.

 • Таволга - надійне судинне засіб, здатний запобігти інфаркт та інсульт. Саліцилати, що містяться в таволги, є реальною підтримкою для серця і закупорених судин. Має високі антиоксидантні властивості, надає антігіпоксантним і стрес-лімітуючу активність при неврозах, ішемічної хвороби мозку, інсультах. НДІ мозку і людини РАМН використовує таволгу при дисциркуляторній енцефалопатії, гіпертонічної хвороби, інфарктах, інсультах, варикозному розширенні вен, її призначають при порушеннях мозкового кровообігу. За антиоксидантній та антігіпоксантним дією не поступається препаратам гінкго білоба. Трава таволги гальмує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, регулює тонус судин, підвищує стійкість мозку до гіпоксії, нормалізує індекс атерогенності, ліпідний склад крові.

Календула - надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, знижує рефлекторну збудливість, помірно знижує артеріальний тиск. Клінічна практика підтверджує седативну дію рослини, з подовженням періоду сну, уражень і поглибленням дихання, а також достовірні протисклеротичні можливості. Високий вміст каротиноїдів і вітамінів в календулі сприяє поліпшенню розумової діяльності.

 • Софора японська - природне джерело рутина. Ангіопротекторні властивості рослини підтверджені експериментально. У складі полікомпонентних зборів використовується для зниження проникності
Милена 2018-06-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошее средство от провалов в памяти

После родов и кормления грудью я стала буквально страдать от плохой памяти. Врач мне посоветовал пить эти таблетки, через две недели у меня аж в логове простветлело. Разница чувствуется, я стала более собранной и менее забывчивой.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Милена! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, комплекс, трав, в, пiгулках, для, мозкової, діяльності, препарати, для, мозкового, кровообігу