Препарати для обміну речовин - Інтернет магазин Фіто
  • -5%
  • Препарати для обміну речовин - Інтернет магазин Фіто

Препарати для обміну речовин - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Препарати для обміну речовин - "Коректор сольового обміну" Фiтоаптека недорого. "Солінорм" природна формула корекції сольового обміну, профілактики відкладення солей в суглобах, хребті, зниження ризику розвитку желче- і сечокам'яної хвороби. Коригує процеси надходження і виведення солей, впливає на всі ланки обмінних процесів, покращуючи функції вразливих органів. Природна формула корекції сольового обміну, профілактики відкладення солей в суглобах, хребті, зниження ризику розвитку желче- і сечокам'яної хвороби. Коригує процеси надходження і виведення солей, впливає на всі ланки обмінних процесів, покращуючи функції вразливих органів.
Показання до застосування:
* Захворювання суглобів і хребта (артрити, артрози, остеохондроз, подагра);
* Порушення функції нирок і сечовивідних шляхів (нирковокам'яна хвороба, сечокам'яна хвороба, цистити, пієлонефрити);
* Порушення функції печінки (жовчнокам'яна хвороба);
* Порушення сольового обміну (оксалурия, уратурія);
* Сечокислий діатез;
* Обмінні порушення в передміхуровій залозі (калькульозний простатит).
Склад: корінь кульбаби, трава ортосифона (нирковий чай), корінь стальника, трава споришу, корінь марени фарбувальної, лопуха; кукурудзяні рильця, кошики артишоку.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. У сучасному світі з панівною парадигмою загального харчового споживання, достатком фастфудів і погіршенням екологічної ситуації збільшується число патологій, пов'язаних з порушенням мінерального обміну в організмі. Захворювання з дисбалансом сольового обміну неухильно прогресують і «молодіють». Важливість збалансованого обміну солей в організмі незаперечна. Солі та їх іони активно беруть участь у всіх видах обміну речовин і підтримують гомеостаз і протікання фізіологічних процесів. Іони солей беруть участь в регуляції розподілу внутрішньо-і міжклітинної рідини, підтримці кислотно-лужної рівноваги, функціонуванні нервових клітин, м'язової роботи.
При порушенні сольового обміну змінюється баланс між надходженням і виведенням солей, що проявляється сольовими відкладеннями в нирках, жовчному міхурі, сечовивідних і жовчовивідних шляхах, в суглобах і хребті.
Сечокам'яна хвороба - поширене захворювання, частота якого зростає. До нефролітіазу наводять безліч причин, які сприяють випаданню кристалів солей, утворюючи основну ланку каменеутворення. Значну роль в утворенні солей грають запальні процеси, порушення ниркового кровотоку, інфекційні фактори, кислотність біохімічного складу сечі. Всі ці зміни можуть відображати загальні порушення метаболізму або бути наслідком ниркової патології.
Розлад регуляції обміну солей (кальцію, оксалатів, уратів та ін.) Складає основу сечових каменів. Найчастіше зустрічаються оксалатні, уратні, фосфатні, рідше цистинові камені.
Порушенням обміну сечової кислоти і відкладенням її солей в суглобах характеризується подагра із запальними процесами, деформацією суглобів і вираженим больовим синдромом.
Такі ж порушення обмінного характеру лежать в основі жовчнокам'яної хвороби. Зміна співвідношення жовчних кислот і холестерину, порушення пасажу жовчі внаслідок інфекційних та паразитарних факторів, метаболічних і функціональних розладів жовчовивідної системи призводить до хронічного холециститу, який супроводжується запальними процесами. При порушенні тендітної рівноваги, посилюється утворення холестерину, зменшується продукція жовчних кислот, що забезпечують його розчинність. Це призводить до формування жовчних каменів. З відкладеннями солей в суглобах і хребті пов'язана одна з головних причин, а саме порушення сольового обміну, проявом якого є обмеження рухливості, хрускіт, біль в спокої і русі, деформація, кісткові розростання у вигляді «шпильок» і «шпор» в суглобах.
Значення водно-сольового обміну воістину велике: він забезпечує злагоджену роботу всіх органів і систем, засвоєння корисних для організму речовин, виводить продукти розпаду, бере участь в процесах побудови клітини і тканин.
Профілактика таких обмінних порушень включає в себе дієтотерапію, дотримання водного режиму і, звичайно, фітотерапію. Рослинні комплекси дають хороший ефект при початкових етапах таких патологій, а також використовуються в терапевтичних лікувальних програмах на різних стадіях захворювання. Крім того, рослинні засоби можуть підсилювати ефект основних лікарських засобів, зменшувати їх побічні явища.
Реабілітаційні заходи для корекції сольового обміну передбачають комплексний підхід і використання лікарських трав з заслуженим лікувальним досвідом роботи в цьому напрямку.
Пріоритетність фітотерапії обумовлена ​​багатогранністю впливу на всі ланки обмінної ланцюга, її практичної нешкідливістю при тривалому застосуванні і ефективністю участі в регуляції порушених обмінних процесів, а також попередженням захворювань нирок, жовчного міхура, суглобів і хребта.
«Солінорм - Коректор сольового обміну» спрямований на відновлення балансу мінерального обміну речовин. Оптимальний лікувальний ефект формули досягається за рахунок поєднання специфічних дій інгредієнтів, що входять до складу, які коригують процеси надходження і виведення солей, гармонійно покращують функції печінки і нирок, головних учасників, що відповідають за обмінні процеси, знижують ризик утворення і відкладення солей в желче- і сечовивідних шляхах, нирках, жовчному міхурі, суглобах і хребті.
Надаючи протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, м'яке жарознижувальну дію, комплекс сприяє клітинної регенерації пошкоджень, полегшує клінічні прояви захворювання, пов'язані з відкладенням солей, уповільнює прогресування патологічних процесів.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу
Кульбаба - кращий засіб при тривалих порушеннях обмінних процесів. Медицина відносить його до антідіскразіческім рослинам, здатним надати допомогу при хронічних хворобах обміну речовин з тенденцією до різних ускладнень. Покращуючи жовчовиділення, посилюючи діурез, нормалізує процеси обміну, кульбаба запускає механізми благотворного впливу на сполучну тканину. Ефективний при хронічних дегенеративних суглобових патологіях, покращує рухливість суглобів, знижує ризик загострень. Рекомендований при жовчнокам'яній, сечокам'яної хвороби, як ефективний засіб виведення солей і речовин, що утворюють відкладення в уразливих органах.
Ортосифон (нирковий чай) - поєднання м'якого диуретического і спазмолітичний ефектів обумовлює виведення з організму хлоридів, сечовини і сечової кислоти. Ортосифон сприяє зменшенню болів, кількості слизу і лейкоцитів в жовчі. Трава ниркового чаю використовується в терапії захворювань нирок, жовчного міхура, в т.ч. при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобі. Особливо заслуговує на увагу застосування ортосифона в комплексі медичних заходів при подагрі.
Стальник - визнане медициною офіційне проносний засіб з сечогінною дією. Перешкоджає утворенню каменів в нирках і розвитку запалень. Містить ізофлавоноїди і ефірні олії, які надають акваретіческое дію (терапія промивання). У поєднанні з марення фарбувальної, активізує виведення сечової кислоти, послаблює больові відчуття.

Спориш (горець пташиний) - є основним компонентом терапії при патологіях, пов'язаних із затримкою в організмі токсичних продуктів обміну. Трава споришу популярна в медицині як надійне сечогінний засіб з вазопротектівное можливостями (нормалізує судинну проникність). Володіє детоксикаційними властивостями, підтримує механізми гомеостазу, мобілізації антитоксических і захисних реакцій. Як концентратор природного кремнію, бере участь в регуляції обмінних процесів, синтезі білка колагену, забезпечує міцність і еластичність сполучної і епітеліальної тканини.
Марена фарбувальна - у цієї рослини достовірна ефективність розчинення кальцієво-оксалатних, кальцієво-фосфатних і уратних каменів. Марена розм'якшує і руйнує сольові відкладення в нирках і сечовивідних шляхах, проявляє спазмолітичну, потогінний, в'яжучий, сечогінний, проносну дію. Офіційна медицина рекомендує марену як ефективний діуретик і спазмолітик при сольових відкладеннях в нирках і суглобах. У комплексі з кульбабою зменшує спазми, болі, попереджає розвиток жовчнокам'яної хвороби.
Лопух - універсальна рослина для корекції всіх видів обміну. Нормалізує мінеральний і вуглеводний обмін, сприяє регенерації пошкоджень клітин і сполучної тканини, зменшує процеси запалення, перешкоджає утворенню оксалатних і фосфатних каменів. Як гепатопротектор, попереджає патологічні порушення в печінці, розвиток жовчнокам'яної хвороби.
Кукурудзяні рильця - збільшують секрецію жовчі, зменшуючи в ній кількість щільного осаду, знижують її в'язкість, питома вага, а також зміст білірубіну. Сприяють виведенню каменів і перешкоджають їх утворенню. Кукурудзяні рильця - визнаний засіб при порушеннях сольового обміну, для розчинення каменів в нирках, при суглобових і ревматичних захворюваннях, для заспокоєння болів при хронічному циститі і жовчнокам'яної хвороби.
Артишок - дієтичний продукт з вмістом цинарин і вітамінів. Цинарин надає жовчогінний, антігепатотоксіческій, сечогінний ефект, покращує метаболічну функцію печінки. Як потужний гепатопротектор, активізує і відновлює роботу гепатоцитів, позитивно впливає на обмін і метаболізм ліпідів, холестерину, покращуючи антитоксичну функцію печінки. За рахунок холеретического ефекту збільшує обсяг виділеної жовчі, сприяє зниженню рівня азотовмісних речовин, холестерину в крові. Артишок вважається надійним засобом при жовчнокам'яній хворобі, захворюваннях нирок, атеросклерозі.

Наталия 2018-12-01 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Дуже. Вдалий препарат за помірну ціну.!

Виводить рідину,. Допомагає схуднути. Щира подяка виробнику за хороший продукт.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Наталия! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Виола 2018-06-11 1 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

При похудении хорошо выводит лишнюю жидкость из тела

Долго не могла сбросить лишний вес, как в результате оказалось причиной этому был нарушенный солевой обмен, который и вызывал появление отеков. Почти 3 месяца я пила Солинорм и за это время сбросила 10 кг, особенно сильно видно по фигуре, сошла отечность.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виола! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарати, для, обміну, речовин, інтернет, магазин, фіто, препарати, для, обміну, речовин