Препарати для судин - Інтернет аптека Фіто
  • -6%
  • Препарати для судин - Інтернет аптека Фіто

Препарати для судин - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 48
51 грн.
48 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Препарати для судин "Аронія чорноплідна" - Таблетки від тиску Фитоаптека. Знижує артеріальний тиск, ризик розвитку астенічних станів. Є активним полівітамінним засобом, підвищує детоксикаційні властивості печінки, зміцнює судини, є природним захистом від вікової макулодистрофії. Демонструє кардіопротекторні, судинорозширювальні і сосудоукрепляющим властивості.
Показання до застосування:
* Гіпо- та авітамінози C, P; нераціональне харчування;
* Зниження імунітету на тлі вітамінної недостатності;
* Гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемічна хвороба серця, ризик судинних катастроф;
* Кровотечі різного походження;
* Порушення функції щитовидної залози, тиреотоксикоз;
* Дисфункція жовчовивідних шляхів, жовчно-кам'яна хвороба;
* Інтоксикації (хімічні, медикаментозні, радіаційні, харчові);
* Геморагічний діатез, капіляротоксикоз;
* Хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит з гематурією, гіпертензією;
* При підвищеній ламкості і проникності судин;
* Діабетичні ангіопатії, цукровий діабет;
* Як засіб профілактики вікової макулодистрофії;
* Пізній токсикоз у вагітних;
* Для профілактики передчасного старіння.
Склад: плоди аронії (горобини) чорноплідної.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Аронія повністю виправдовує назву рослини «допомогу» від грецького - «aros» і має особливу харчову цінність. Спектр цілющих властивостей безпосередньо залежить від найбагатшого хімічного складу. Вона увібрала в себе чорноту ночі, за рахунок проантоцианідів і готова «скрасити» найчорніші дні хвороби. Антоціаніди аронії, а їх в сухому залишку до 664мг / 100г, зменшують тяжкість захворювання (раку стравоходу на 30 - 60%, товстої кишки на 80%). Чорноплідна горобина є фармакопейним джерелом антоціаніди, на рівні чорниці, чорної смородини і калини. Згідно з останніми науковими даними плоди мають потужний антиоксидантний потенціал (ORAC). 100г стиглих плодів містять 16 1000 ORAC, притому що добова доза для захисту тканин і плазми організму від окисного вільно-радикального поранення всього 3 000 - 5 000 ORAC одиниць.
Достовірно доведено роль антоціаніди аронії в поліпшенні трофіки зорового апарату і нічного зору, в зниженні ризику виникнення серцево-судинних ускладнень при цукровому діабеті II типу. Антоціаніди горобини виявляють протизапальну активність, беруть участь в зниженні перекисного окислення ліпідів, зменшують проникність і крихкість капілярів, зміцнюють мембрани.
Крім того, аронія багата на каротиноїди, в тому числі лютеїн, зеаксантин, які є природним засобом захисту очі від вікової макулодистрофії, що особливо стосується літніх людей.
До фармакологічними властивостями аронії можна віднести капилляро-кардіопротекторну, антисклеротичну дію. Клінічна апробація демонструє обнадійливі результати по застосуванню аронії, як судинного кошти. Вона надає пряму вазорелаксірующее дію на артерії та вени через інозітолфосфатний шлях, активізуючи ендотеліальну синтазу оксиду азоту NO і посилюючи її активність. Горобина, також знижує підвищену проникність капілярів і покращує капілярну фільтрацію.
До складу P-вітамінних речовин плодів аронії входять флавоноїди (рутин, кверцитрин, гесперидин, катехіни). Флавоноїдні з'єднання не тільки зміцнюють судини, але мають судинорозширювальну дію. Аронія перешкоджає розвитку симптомів геморагічного діатезу, капіллярітов, ангиопатий, капіляротоксикозу, появи крововиливів (в сітківку, в головний мозок, під шкіру), зменшує ризик кровотеч.

Поєднання такого типу активності з багаторазово підтвердженим сосудоукрепляющим дією забезпечує аронії найширші можливості для застосування. Це гіпертонічна хвороба, атеросклероз судин, загроза судинних катастроф. Здатність чорноплідної горобини знижувати артеріальний тиск - загальновідомий факт, підтверджений клінічними спостереженнями.
За рахунок пектинів, флавоноїдів та інших активних сполук аронія впливає на процеси холатоутворення. Пектини нормалізують функцію і біоценоз кишечника, надають м'яке жовчогінну дію (Орловецька Н.Ф., Данькевич О.С., ХНФУ). За силою холатостімулірующего ефекту препарати аронії перевершують Фламін (фармпрепарат на основі безсмертника). Діючі речовини аронії володіють потужним гепатозащітним дією, посилюють швидкість секреції жовчі, перешкоджають утворенню каменів в жовчовивідних шляхах, сприяють виведенню з організму небезпечного холестерину низької щільності. Аронія активізує функцію підшлункової залози, захищає її?-Клітини від індукованого глюкозою окисного стресу, стимулює секрецію інсуліну, сприяє зниженню рівня глюкози, ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів в крові, глікозильованого гемоглобіну, запобігає розвитку діабетичної катаракти, покращуючи стан хворих на цукровий діабет.
Сприятлива аронія для всієї травної системи, послаблює спазми, знижує болі в кишечнику, усуває діарею.
Аронія, як джерело дубильних речовин, використовується при запальних захворюваннях, особливо в тих випадках, де потрібні потужні ангіопротектівним властивості. Достовірно доведено, що плоди аронії зменшують обсяг ексудації.
Як допоміжний засіб плоди аронії застосовуються при підгострому септичному ендокардиті, ревматизмі, артритах, алергіях.
Чорноплідна горобина відрізняється потужним антибактеріальну, противірусну та протизапальну дію. Тому в урології затребувана при хронічному пієлонефриті, хронічному гломерулонефриті з властивою йому гематурією, гіпертензією.
Ефективні плоди при підвищенні проникності капілярів, крихкості судин, що наступили в результаті лікування токсичними медикаментами: антикоагулянтами, аспірином і подібними до нього нестероїдні протизапальні, антиагрегантами, препаратами миш'яку. Аронія надає пряму захисну дію при лікуванні цитостатиками, при рентгенотерапії. Як радіопротектор, сприяє виведенню накопиченого цезію - 137. Її застосовують при патологічних станах, викликаних іонізуючим випромінюванням, при променевої хвороби, а також різних інтоксикаціях, пізній токсикоз у вагітних.
Плоди аронії накопичують йод (5-6 мкг / 100г), не уступаючи за змістом ягоді фейхоа, слоевищ ламінарії. Багато пацієнтів вважають за краще таблетки аронії для дієтичної профілактики атеросклерозу і лікування захворювань щитовидної залози. Завдяки вмісту в плодах фенолкарбонових кислот і йоду, горобина корисна в комплексній терапії тиреотоксикозу.
Наукові дослідження стверджують, що плоди чорноплідної горобини знижують ризик онкозахворювань, передчасного старіння, усувають мігренеподобнимі і головний біль.
Особливо ефективні плоди при гіповітамінозі C, P (містять до 72мг% аскорбінової кислоти і до 0,5 мг% вітамінів групи P).

Стефания 2018-06-11 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Сильное средство от сосудистой сетки

Из-за слабости сосудов у меня стали проявляться сосудистые сеточки на ногах, я решила срочно решать эту проблему пока дело не дошло до варикоза. Я принимала аронию более двух месяцев и за этот срок сеточка исчезла, как-будто ее стерли. Я довольна.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Стефания! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарати, для, судин, інтернет, аптека, фіто, препарати, для, судин