Збалансований коктейль класичних природних адаптогенів

Збалансований коктейль класичних природних адаптогенів

На складі
Рейтинг:

На складі 120.0
120.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Адапту-Тон, збалансований коктейль класичних природних адаптогенів здатний зміцнити організм, підвищити тонус, імунітет, потенцію, працездатність і стійкість організму до агресивних факторів, інфекцій, токсинів, стресів і втоми.

 • ✅ Під дією препарату проявляється корекція функцій нервової системи. Маленькі дози викликають загальне розслаблення, великі - помірний стимулюючий ефект у вигляді бадьорості, припливу енергії.
 • ✅ Як загальнозміцнюючий, відновлюючий засіб, комплекс сприяє підвищенню життєвого потенціалу і якнайшвидшому виходу з хвороби при загальній слабкості, частих застудах, зниженому артеріальному тиску.
 • ✅ Рослини, складові формулу, надають енергезірующее дію, підвищуючи стійкість організму до нестачі кисню, прискорюють процеси відновлення після об'ємних спортивних навантажень, нейтралізують токсини втоми, швидше усувають посттренировочний ацидоз. В результаті курсового прийому відзначається збільшення м'язової сили, силової витривалості (анаболічний ефект). Здатність формули накопичувати глікоген в м'язах, печінці та серці, як основного «пального» для м'язів, ставить цей препарат в ранг затребуваних в спортивній практиці.
 • ✅ Підсилює чутливість клітин до власних гормонів, забезпечуючи більш точну і швидку регулювання обмінних процесів, підтримка гормонального балансу в організмі.
 • ✅ Як універсальне фітотерапевтичні засіб, фітопрепарат сприяє корекції функціонування вегетативної нервової системи, перешкоджає розвитку емоційної нестабільності, дратівливості, послаблює синдром абстиненції при алкоголізмі і нікотинової залежності. Буде гарною підмогою студентам при великих навчальних навантаженнях, особам, які працюють ночами, а також метеозалежним, при зміні часових поясів, порушення біоритмів неспання і сну.

☛ Препарат сприяє зниженню інтоксикації при хіміотерапії хворих на злоякісні пухлини, гальмує розвиток пухлин, стримує розвиток метастазів.

 • ✅ Адапту-Тон добре переноситься, на викликає звикання і побічної дії, поєднується з іншими рослинними і фармакологічними препаратами.

☛ Показання до застосування. Рекомендується як загальнозміцнюючий, тонізуючий засіб для підвищення адаптаційних можливостей організму, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • зниження працездатності і загального тонусу організму;
 • синдром хронічної втоми;
 • млявість, апатія;
 • гіпотонія, ВСД по гіпотонічному типу;
 • метеозалежність, при порушенні біоритмів неспання і сну, зміни часових поясів;
 • ішемічна хвороба серця, атеросклероз;
 • капіляротоксикози; геморагічні діатези;
 • захворювання обмінного характеру (цукровий діабет, гіперплазія щитовидної залози, тиреотоксикоз);
 • порушення менструального циклу, передменструальний синдром, зниження лактації;
 • порушення обмінних процесів (подагра, сечо-, жовчокам'яна хвороба);
 • низька стресостійкість;
 • зниження потенції і лібідо;
 • сезон застуд і вірусних епідемій;
 • часто і тривало хворіють, передопераційний період;
 • зниження енергетики, в тому числі на тлі кисневої недостатності;
 • в спортивній практиці для підвищення витривалості, усунення постреніровочного ацидозу, швидкого відновлення, а також як анаболічний засіб;
 • інтоксикації (радіаційні, лікарські, харчові, ендогенні);
 • в комплексній терапії пухлинних захворювань;
 • для осіб, які проживають в небезпечних зонах мегаполісів, підвищеної радіації, забруднених територій;
 • студентам при великих навчальних навантаженнях; «Трудоголікам», бізнесменам, «понад відповідальним» особам;
 • для профілактики передчасного старіння.

☛ Склад: корінь женьшеню / левзеї, корінь елеутерококу / родіоли рожевої, квітковий пилок, корінь солодки, трава люцерни.

☛ Спосіб застосування та дози:

 • По 2 пігулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
 • При необхідності повторити.
 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Не є лікарським препаратом.

 • Форма випуску: 90 пігулок.

Значення для організму.

✅ Термін адаптогени - «Життєдавець» прийшов до нас з глибини століть і означає активну позицію рослин до всіх протікає в організмі фізіологічних процесів, здатність знижувати ризик розвитку багатьох захворювань, в тому числі синдром хронічної втоми, підвищувати рівень сприйняття і активності адаптаційних систем і загальної неспецифічної резистентності організму.

✅ фітоадаптогенов притаманні виражені імунокоригуючі, високі протівоальтератівние, в тому числі кардиотонические, сосудоукрепляющим, стрес-лімітуючі властивості.

✅ Назва адаптогени говорить сама за себе. Вони полегшують пристосування організму до різноманітних несприятливих умов, фізичних навантажень, спеки, холоду, голоду, стресових перевантажень, кисневого голодування, отрут, токсинів, радіації. Ці своєрідні «допінг» - рослини дозволяють зберегти енергетику, послабити операційний стрес, прискорити одужання. Особливо адаптогенсодержащіе рослини необхідні в ситуаціях, коли виникає реальна загроза захворіти, в періоди сезонних застуд та епідемій, при втомі і важких фізичних навантаженнях, зниження розумового потенціалу, уваги.

✅ На відміну від справжнього допінгу, адаптогени підтримують життєвий потенціал і тонус, механізми регуляції сталості внутрішнього середовища, чітко мобілізуючи ресурси організму.

✅ Стимулююча дія фітоаптогенов м'якше і природніше, вони не роблять шкідливого впливу, які не форсують робочий режим організму, не змушують його працювати «на знос».

 • ☛ Препарати - адаптогени називають еліксиром молодості, їх дія має на увазі мобілізацію механізмів підтримки гомеостазу на оптимальному рівні, корекцію метаболізму, якщо він порушений, що є одним з аспектів детоксикаційної активності.

✅ При аналізі показань до застосування адаптогенсодержащіх рослин увагу лікарів клініцистів повинно бути націлене на такі захворювання, як тиреотоксикоз, гіперплазія щитовидної залози, порушення менструального циклу, цукровий діабет, зниження потенції, атеросклероз, гіпотензії, нефрити, капіляротоксикози, подагра, сечі, - жовчокам'яна хвороба . Крім того, рослини - адаптогени необхідні в комплексній терапії онкохворих.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

✅ Женьшень - очолює групу класичних фітоадаптогенов. Ефективний при курсовому прийомі для зміцнення організму, підвищення розумової і фізичної працездатності; знижує ризик захворювань на ГРВІ, грип, сприяє швидшому одужанню. Рослина в найбільшій мірі відповідає всім фармакологічних ефектів і представляє цінність для практичної медицини як тонізуючий, загальнозміцнюючий, енергезірующее, нормалізує функції ендокринних залоз, корегуючий метаболізм, детоксикаційну засіб. До того ж, підвищує бар'єрну функцію вогнища запалення, зменшує судинну проникність, є найсильнішим стресспротектівним засобом, який попереджає старіння; достовірно нейтралізує токсичність отрут з різними механізмами дії і картиною отруєння.

✅ Льовзея сафлоровидная - має виражені тонізуючі властивості і анаболічну активність, посилює синтез білка, благотворно впливає на стан печінки, покращує склад крові, збільшуючи кількість лейкоцитів і еритроцитів, підвищує вміст гемоглобіну, нормалізує нервово-м'язову провідність і вегето-судинні реакції, надає гонадотропну дію . Її раціонально застосовувати як засіб сприяє зачаття і народження, а також в спортивній практиці. Доведено, що корінь знижує токсичну дію протипухлинного препарату рубомицина. Її призначають при лікуванні антиконвульсантами, цитостатиками, нейролептиками, снодійними. Детоксикаційну дію коренів левзеї і застосування при алкоголізмі зазначає В. Г. Пашинський, 1988р.

✅ Елеутерокок - надійний адаптоген, м'якого дії з аналогічними женьшеню властивостями, а за деякими показниками перевершують його. Відрізняється від інших рослин-стимуляторів достовірним відновлює дію, але більш тривалим за часом, можливістю знижувати рівень глюкози в крові, збільшуючи глікоген в печінці, вираженим впливом на вуглеводний обмін. Дослідження і клінічна апробація показали, що коріння підвищують імунітет, антиоксидантний захист, зменшують час темнової адаптації, що корисно в періоди сезонних депресій, для підвищення зору. Крім того, елеутерокок надає анаболічний ефект, володіє гонадотропним дією, ефективний при імпотенції, зниження лібідо. Використання препаратів елеутерококу доцільно при застудах, сезонних епідеміях грипу, цукровому діабеті, атеросклерозі, для попередження судинних катастроф і хвороб цивілізації.

✅ Родіола рожева (золотий корінь) - по силі загальнозміцнюючий і тонізуючий дії є одним з найсильніших адаптогенів; надає психостимулирующее, протизапальну, протимікробну дію, суттєво збільшує обсяг динамічної та статичної роботи, помітно підвищує працездатність, особливо на тлі втоми. При цьому, кореневища родіоли нормалізують обмінні процеси, поліпшують енергетичний обмін в м'язах і мозку, знижують загальний рівень тривожності, проявляють кардіопротекторний, ноотропні ефект і детоксикаційні властивості; вона знижує токсичність нікотину та інших отрут, її призначають при хіміотерапії хворих із злоякісними пухлинами, при лікуванні цитостатиками.

✅ Квітковий пилок - біогенний природний стимулятор, запобігає передчасному старінню, омолоджує організм, сприяє нормалізації обмінних процесів, в тому числі жирового обміну, достовірно знижує холестерин і тригліцериди в крові, відновлює енергетику; пилок ефективна при шлунково-кишкових захворюваннях, виснаженні, благотворно впливає на функції нервової системи, ендокринний баланс, підвищує імунітет, прискорює загоєння переломів, регенерацію уражених органів, знешкоджує екзогенні токсини і отрути, активує адаптацію організму до навантажень, стомлення, підсилює дію багатьох ліків.

✅ Солодка - рослина «жезнедатель», загальновизнаний засіб перешкоджає старінню, подовжує життя; її зараховують до «елітного» класу адаптогенів; сприяє виробленню антитіл, стимулює імунітет і загальну опірність організму, збільшує рівень фізичної витривалості і аеробного насичення крові киснем, оптимізує функції нервової, кардіореспіраторної систем, покращує фізіологічні показники функціонування організму, проявляє виражену адаптогенну дію; гідно поповнює арсенал засобів для спортсменів будь-якої спеціалізації з підвищеним фізичним навантаженням, забезпечуючи стійкість організму до гіпоксії та підвищення загальної витривалості.

✅ Люцерна - збагачує формулу повноцінними білками і хлорофілом, проявляє стійкий анаболічний ефект і підвищення опірності організму до агресії токсинів, отрут, радіонуклідів, збільшує функціональні резерви органів і систем; знижує напруженість регуляторних механізмів, оптимізує процеси тренованості, адаптації до підвищених навантажень. Унікальна терапевтична цінність дозволяє використовувати цю рослину в рецептурі препаратів, що підвищують загальний тонус і адаптацію організму, знижують ризик захворювань будь-якої етіології.

Елена Владимировна 2018-05-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Интернет аптека Фито привлекла меня своим ассортиментом, попробовала я Адаптотон, и через 2 недели после приема поняла, что перестала реагировать на изменения погоды, перестала болеть голова, появилось больше сил

Відповідь адміністратора:

Спасибо Елена Владимировна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Марина 2018-05-26 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Понравился

Я оценила этот препарат, как трудоголик с синдромом хронической усталости, признаю - работает!

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарати, для, зміцнення, інтернет, аптека, фіто, препарати, для, зміцнення