Препарати від діабету - Фитоаптека натуральних препаратів

Препарати від діабету - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Препарати від діабету - Екомаркет Фіто інтернет магазин. Рослинний препарат Діабет формула є природним джерелом інуліну, впливає на всі причинні фактори підвищення або коливання цукру в крові, спрямований на попередження розвитку цукрового діабету. Що входять до складу, рослини стимулюють активність підшлункової залози, підвищують сприйнятливість рецепторів до впливу інсуліну, перешкоджають всмоктуванню вуглеводів в кишечнику, нормалізують імунітет, знижують ризик ускладнень, стабілізують вагові показники.
Протидіабетичні суміш Діабет формула - оптимальна підтримка організму при гормональному дисбалансі, запускає механізми нормалізації цукру в крові, коригує вуглеводний обмін, захищає інсулін від руйнування пептидазами, покращує його засвоєння і транспорт глюкози в клітину. Оптимізує інсулінообразующая функцію підшлункової залози, підвищує регенеративні можливості відновлення клітин острівців Лангерганса, а також ефективність лікувальних заходів при цукровому діабеті.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики цукрового діабету, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- цукровий діабет II типу; в комплексній терапії ІЗСД;
- різні форми діабету;
- гіперглікемічні стану;
- ожиріння, метаболічний синдром;
- профілактика діабетичних ускладнень;
- порушення функції підшлункової залози, панкреатит;
- переддіабетичного стану;
- обтяжена спадковість;
- любителям солодкого;
- похилий вік.
Склад: корінь цикорію, бульби топінамбура, стулки квасолі, насіння пажитника, лист брусниці, трава люцерни, лист шавлії, корінь солодки, корінь імбиру.
Значення для організму.
Цукровий діабет є найпоширенішим захворюванням сучасності. Діабет II типу зустрічається в 20 разів частіше, ніж цукровий діабет I типу і обумовлюється резистентністю організму до інсуліну, супроводжується підвищенням артеріального тиску, збільшенням вмісту ліпідів в крові. Розвитку такого діабету сприяють багато ендокринні захворювання, а пусковим механізмом можуть бути інфекція, прийом кортикостероїдних препаратів, деяких сечогінних, гіпотензивних, протизаплідних засобів.
Але, в першу чергу, підвищення рівня цукру в крові сприяє надмірна кількість енергії, що надходить з їжею, гіподинамія і, пов'язане з цим, ожиріння, що призводить до зниження чутливості рецепторів до інсуліну, уповільнення і ослаблення його дії.
Фітотерапія, як основне дієтичне захід, показана при наявності цукрового діабету II типу і його симптомів, таких як спрага, мочеизнурение, слабкість, свербіж шкіри, болі в м'язах нижніх кінцівок. До числа небезпечних ускладнень стійкого підвищення глюкози відносяться - ураження сітківки очей, порушення функцій центральної, периферичної нервової та сечовидільної систем, судинні проблеми.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:
Цикорій - цілюща гіркоту, додаткове джерело інуліну, бере участь в зниженні цукру в крові, протективного дії на мембранні структури клітин острівців Лангерганса підшлункової залози, нормалізує вуглеводний, ліпідний обмін, знижує рівень атерогенності холестерину, проявляє гепатопротекторну властивості та антиоксидантну дію, поліпшує склад крові.
Топінамбур - за змістом інуліну йому немає рівних, займає активну позицію в терапії захворювань на цукровий діабет, унікальний за білковим складом і вуглеводного комплексу (інулін, фруктополісахаріди); здатний зв'язувати токсини, солі важких металів, холестерин, забезпечувати нормалізацію вуглеводного і ліпідного обміну, знижувати рівень глюкози в крові, активізувати імунні механізми захисту; крім того, як інулінсодержащій інгредієнт, відновлює функціональні можливості і засвоєння інсуліну, позитивно впливає на мікрофлору кишечника і утилізацію глюкози.
Стулки плодів квасолі - біоактивні речовини виявляють гіпоглікемічну дію при коливаннях цукру в крові, цукровому діабеті II типу легкої тяжкості; надають сечогінний ефект, усувають надлишки цукру, сприяють нормалізації обміну речовин, зниження артеріального тиску і рівня холестерину в крові, посилюють гормональну активність підшлункової залози та її ферментативні функції.

Пажитник (фенугрек) - шамбала здоров'я, підвищує імунітет, поліпшує кровообіг, зменшує в'язкість крові, рівень холестерину і глюкози в крові, перешкоджає застою жовчі, жирової дистрофії печінки, активізує функції шлунка, кишечника, підшлункової залози, знижує ризик інтоксикацій.
Брусниця (лист) - застосування брусничного листа в комплексній терапії цукрового діабету дає переконливі результати і підвищує ефективність лікування; листя регулюють рівень глюкози в крові, мають сечогінну дію, покращуючи висновок надлишків цукру, стимулюють фагоцитоз і захисні сили організму, здатність засвоєння і біодоступність інсуліну, за рахунок фенольних сполук.
Люцерна - алкалоїди, сапоніни, біофлавоноїди, рослинні волокна знижують концентрацію глюкози в крові, нейтралізують ЛПНЩ, підвищують функціональність ЛПВЩ, блокують синтез холестерину, сприяють засвоєнню білків; як природний «очищувач», трава люцерни зменшує інтоксикацію, чітко стимулює імунні реакції, гормональну активність, функцію підшлункової залози, проявляє стимулюючу, антистресову, анаболізму.
Шавлія - ​​пов'язує і знешкоджує токсичні сполуки в кишечнику, активний, навіть в малих концентраціях, щодо патогенної мікрофлори, усуває метеоризм, кишкові кольки; як протидіабетичний засіб добре поєднується з дієтою і в комплексі з іншими протидіабетичними травами, підсилює їх дію; проявляє імуномодулюючі властивості, підвищує неспецифічну захист і стійкість організму до небезпечних інфекцій, вірусів і бактерій.

Сюзанна 2018-06-14 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогает при диабете

Принимаю уже не один год, эти таблетки поддерживают мое хорошее состояние не смотря на диабет.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Сюзанна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, препарати, від, діабету, фитоаптека, натуральних, препаратів, препарати, від, діабету