Прибуток для кишечника - Трав'яна аптека Фіто

Прибуток для кишечника - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 76
76 грн.

  • Виробник: Фiтор
  • Модель: 4-457

Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Пробіотики для кишечника "Пробіфіт С" - Інтернет аптека трав. До складу входять три діючі речовини - біомаса бактерій Bacillus licheniformis, Фитор і аскорбінова кислота (вітамін С). Пробіфіт з вітаміном «С» - це дієтична добавка до раціону харчування, додаткове джерело вітаміну «С», вживання якої сприяє нормалізації функціонування шлунково - кишкового тракту, поліпшенню обміну речовин.
«Пробіфіт з вітаміном С» - це иммунокорригирующий пробиотик, який активізує імунітет організму людини, дає йому додаткову енергію для боротьби зі специфічними шкідливими чинниками, має посилений ант агонічній вплив на патогенну флору. Його використовують для відновлення мікрофлори кишечника (після прийняття антибіотиків), а також при:
- лікуванні бактеріальних інфекцій (дизентерія, сальмонельоз, туберкульоз);
- лікуванні різних захворювань шлунково-кишкового тракту (діарея, дисбактеріоз, харчові отруєння, кишкові інфекції);
- лікуванні вірусних інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом (ГРЗ, ГРВІ, гепатит, грип).
Біомаса бактерій Bacillus licheniformis, що входження до складу «Пробіфіта С», є розробкою провідних вчених-мікробіологів Новосибірська. Bacillus licheniformis активізує вироблення інтерферону, який запобігає розмноженню мікробів і вірусів, пригнічує інфіковані клітини в самому організмі людини.
Вітамін «С» - потужний антиоксидант. Він грає важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів, бере участь в синтезі колагену і проколагену, в обміні фолієвої кислоти та заліза, а також синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів. Вітамін «С» регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, має протизапальну і протиалергічну дії. Крім того, вітамін «С» грає важливу роль в забезпеченні захисту організму від наслідків стресів.
Добавка «Фітор» - природний універсальний біологічно активний комплекс, який виробляється з листя дуба черешчатого (Quercus robur L.) за унікальною і запатентованої компанією «Фіторія» технології. Згідно з даними хімічного аналізу сухий екстракт «Фітор» містить суму фенольних сполук (не менше 10% в перерахунку на галловую кислоту і суху речовину), суму оксідікумарінів (не менше 3% в перерахунку на 7-окси-4-метілкумарін), катехіни таніни, полісахариди, мікроелементи. Фитор має загальнозміцнюючу, біомодулюючу і регенеруючу властивості. Склад дубильні речовини, флавоноїди, кверцетин і т.д., галова і еллаговая кислоти, флобафен, пентозани, пектини, моносахара, олії, білкові речовини, крохмаль, вуглеводи, більше 30 макро- і мікроелементів, вітаміни В1, В2, В6, РР , С.
Спосіб застосування:
Дітям від 7-ми до 14-ти років - по одній капсулі 2-3 рази на день за 20 хвилин до їжі;
Дітям з 14 років і дорослим - по одній капсулі 3-4 рази на день за 20 хвилин до їди.
Харчова цінність: білки - 4,2г; жири -0,0 г вуглеводи - 29,0 г, вітамін «С» - 20,0 м
Енергетична цінність (калорійність) 100г: 132,0 ккал.
Упаковка: 30 капсул.
Чи не є лікарським препаратом.

Марина 2018-06-08 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогли восстановиться

После лечения воспаления легких пила эти таблетки для восстановления, чувствую себя хорошо.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Марина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: фiтор, прибуток, для, кишечника, трав'яна, аптека, фіто, пробіотики, для, кишечника