Прополіс - Інтернет магазин Фіто

Прополіс - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 40
40 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Прополіс "Бджолиний клей" - Фiтоаптека Харків. Прополіс має протизапальну властивість, підсилює імунітет, підвищує рівень гамма глобулінів в організмі, має антитоксичні властивості. Тому його рекомендується застосовувати при вірусних інфекціях і різних отруєннях. Крім того, прополіс прекрасно знеболює, добре проявляє себе як місцеве анестезуючий засіб при лікуванні захворювань порожнини рота, пошкодженнях слизової шлунка (гастритах), при отитах, лікуванні ран, опіків і обморожень. На відміну від антибіотиків, при прийомі прополісу немає небезпеки дисбактеріозу. Доцільно купити прополіс і застосовувати разом з антибіотиками в тих випадках, коли без прийому антибіотиків обійтися не можна. Прополіс збереже кишкову мікрофлору і забезпечить профілактику дисбактеріозу. При псоріазі, грибкових захворюваннях, укусах комах прополіс зменшує свербіж. Він корисний для спортсменів, людей похилого віку і дітей, бо відновлює і підтримує еластичність і гнучкість сполучної тканини, межхрящевая волокон і межсуставних поверхонь.
Склад: прополіс 100%.
У складі прополісу безліч різноманітних речовин і з'єднань, які за загальними властивостями діляться на чотири групи: бальзами, смоли, ефірні олії, віск.
Смоли прополісу складаються в основному з органічних кислот і складають 50 - 55%. Органічні кислоти (кавова, фреуловая, бензойна та ін.) Є біологічно активними речовинами, мають протизапальну, антимікробну, антисептичну дію. Завдяки високому вмісту органічних кислот прополіс має виражені антиоксидантні (протиокислювальні) властивості.
Зміст ефірних масел - 8 - 10%. Вони визначають аромат і, почасти, смак прополісу. Консистенція прополісу залежить від вмісту в ньому воску. В середньому його близько 30%. Але в різних місцях одного і того ж вулика утримання воску в прополісі різному. Найбільше воску в прополісі, який зібраний у льотка і на стінках вулика, менше - в тому, що знятий з рамок і холстиков.
Застосування: Додавати в мазь або інший препарат. Антимікробні властивості прополісу при нагріванні не губляться, але його дія на бактерії та інші мікроорганізми під впливом високих температур знижується. Тому, нагрівати прополіс до температури вище 80 градусів можливо, але небажано. Іноді досить просто злегка нагріти його, щоб розм'якшити.
Обсяг: 10 м
Прополіс - складна речовина, яке бджоли виробляють з смол рослин, додаючи свої ферменти, і використовують для дезінфекції вулика, захисту від хвороб і мікробів, а також як клей - зміцнюють стінки стільників, закладають щілини і т.д. Прополіс має гіркуватий смак, приємний смолистий запах. Колір його залежить від того, з яких рослин бджоли збирали смолу. Наприклад, смола тополі надає прополісу червонуватий відтінок, берези - зеленуватий, осики - сірий. Зустрічається також коричневий, бурий і навіть майже чорний прополіс. Тому тих, хто вирішив купити прополіс, не повинно лякати різноманітність його квітів.
Прополіс містить мінерали: калій, кальцій, натрій, магній, фосфор, сірка, алюміній, залізо, ванадій, цинк і ін., А також вітаміни - Bl, B2, РР, Е, С і провітамін А.
Більшість речовин, виявлених у складі прополісу, відноситься до класу флавоноїдів - сполук, що містяться в рослинах. Вони мають антиоксидантні властивості і здатні нейтралізувати вільні радикали.
Часто при виготовленні препаратів з прополісом (наприклад, мазей, бальзамів, мила) його необхідно нагрівати. Як і інші продукти бджільництва, від дії високих температур прополіс частково втрачає свої властивості. Зокрема, від нагрівання випаровується велика частина ефірних масел і приємний бальзамічний запах прополісу змінюється, а іноді зникає зовсім.
Завдяки унікальному складу, прополіс володіє численними цілющими властивостями, які здавна використовуються в народній медицині і апітерапії. Основна властивість прополісу - бактерицидну. Він пригнічує активність і знищує широкий спектр мікроорганізмів, в тому числі туберкульозну паличку, віруси і грибки. При цьому рідна мікрофлора організму зберігається.
Є дані про застосування прополісу при лікуванні інсультів та інфарктів (водний розчин всередину). Прополіс прискорює утворення тканин при пошкодженні, що використовується в косметології, зміцнює стінки капілярів, покращує природну проникність шкіри, виліковує абсцеси і нагноєння, прискорює процеси розсмоктування, сприяє регулюванню процесів згортання крові.
Не є лікарським засобом.

Семен 2018-05-19 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

помогает

Разболелся зуб, под рукой оказался шарик прополиса, жена как то купила. Размягчил слегка, отщипнул и положил на болящий зуб, боль прошла, сам и не заметил когда.

Відповідь адміністратора:

Хороший производитель, качественный товар! Спасибо.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: медок, фiто, прополіс, інтернет, магазин, фіто, прополіс