Препарати для судин - протипухлинний збір

Препарати для судин - протипухлинний збір

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Протипухлинний збір - Омела і Чага - Оптимальне поєднання загальнозміцнюючих та імуномодулюючих, гіпотензивних властивостей з протипухлинною активністю ставить цей рослинний препарат в ранг особливо затребуваних при онконастороженості для осіб з групи ризику.

✔️ Препарати для судин Омела і Чага, надають лікувальний ефект при:

 • гіпертонії,
 • атеросклерозі,
 • порушеннях мозкового кровообігу,
 • неврозах,
 • безсонні,
 • міомі,
 • мастопатії,
 • простатиті,
 • доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ); використовується для підвищення захисних сил після операцій, а також з метою затримки росту процесів метастазування.

✔️ Показання до застосування:

 • гіпертонічна хвороба I-II стадії;
 • аритмія, тахікардія, атеросклероз;
 • порушення мозкового кровообігу;
 • кровотечі (маткові, гемороїдальні, шлункові);
 • неврози, безсоння; епілепсія;
 • онкологія (як цитолитическое засіб при неоперабельних формах раку);
 • для оптимізації лікувального процесу, зниження ризику розвитку метастазів;
 • міома, мастопатія, лімфаденопатія, ендометрит;
 • доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит;
 • інфекції в тому числі герпетичні;
 • тиреотоксикоз, в комплексному лікуванні;
 • профілактика онконастороженості для осіб з групи ризику;
 • для підвищення загального тонусу і поліпшення пам'яті у літніх людей.

✔️ Склад: листя і пагони омели білої, тіло березового гриба (чага).

✔️ Спосіб застосування: по 2 пігулкки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 піг.

 • Не є лікарським препаратом.

Значення для організму.

Оптимальне поєднання загальнозміцнюючих та імуномодулюючих, гіпотензивних властивостей з протипухлинною активністю ставить цей рослинний препарат в ранг особливо затребуваних при онконастороженості для осіб з групи ризику. Надає лікувальний ефект при гіпертонії, атеросклерозі, порушеннях мозкового кровообігу, неврозах, безсонні, міомі, мастопатії, простатиті, доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ); використовується для підвищення захисних сил після операцій, а також з метою затримки росту процесів метастазування.

Мало хто припускає, включаючи лікарів-онкологів, що в самих високотехнологічних клініках Європи поряд з найсучаснішими технологіями багато років використовуються препарати на основі рослинної сировини. Так, препарати з омели білої здатні цілеспрямовано розчиняти оболонку ракових клітин, роблячи їх доступними для імунітету організму. Це досягається тим, що природні цитостатики віскотоксін і вінкристин впливають на ракові клітини, попереджаючи їх зростання і знижуючи ризик метастазування. У клініках Швейцарії і Німеччини протипухлинною властивостями омели дали високу оцінку.

З огляду на, що злоякісне утворення - це не локальне захворювання, а загальний процес, хвороба всього організму, в центрі уваги повинен знаходитися онкохворий, а не тільки пухлину.

Тому особлива увага приділяється імунним процесам, що відбуваються в організмі і в самій клітинній структурі пухлинної тканини.
Роботи останніх років переконливо свідчать про те, що при збереженні нормального імунного стану в організмі не виникає злоякісного росту, а в осіб з дефектом іммуноспеціфіческой захисту, пухлини розвиваються.

Саме усувати такі дефекти покликані трави, особливо що працюють в цьому напрямку.
Рослинний препарат Омелін, створений для підвищення захисних сил організму, поліпшення діяльності внутрішніх органів, особливо шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, нервової систем, печінки, обміну речовин, зниження ризику виникнення пухлин, а також для корекції порушень функцій і метаболічних реакцій організму, ураженого злоякісною пухлиною.

Як засіб комплексної дії, фітопрепарат спричиняє імуномодулюючий ефект, знижує артеріальний тиск при гіпертонічній хворобі I і II стадії, послаблює спазми, невротичні реакції, заспокоює при клімактеричних неврозах, зупиняє кровотечі (маткові, гемороїдальні, шлункові, носові, в тому числі рясні менструації). При злоякісних пухлинах різної локалізації використовується в якості канцеролітичні кошти неоперабельних злоякісних утворень, а також після операцій з метою затримки росту процесів метастазування.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу

✔️ Омела біла - медициною підтверджені загальнозміцнюючі, вітамінні, що поліпшують обмін речовин, ранозагоювальні, протизапальні, в'яжучі та гіпотензивні властивості.

Найбільш активно діючі речовини омели: лектин віскотоксін, холін, алкалоїди, поліпептиди і полісахариди, проявляють свої протипухлинні властивості і використовуються для лікування пухлин. Препарати омели зупиняють ріст пухлини і стабілізують злоякісний процес. Спираючись на дані медичних джерел, можна стверджувати, що омела заслуговує на увагу як засіб профілактики раку.

 • При порівнянні протипухлинної активності омели з активністю ряду стандартних препаратів, типу вінкристин, було достовірно встановлено, що омела сильніше пригнічує проліфірацію ракових клітин. Доведено ефективність омели в комбінації з цитостатиками.

✔️ Важливим, з клінічної точки зору, слід вважати виявлену в ряді експериментів здатність препаратів омели впливати на метастазування, в основному в легені.

 • Дослідження показують виражену протипухлинну активність омели, причому при використанні низьких доз.
 • Протипухлинні властивості пагонів омели пов'язують з пригніченням ангіогенезу і індукцією апоптозу в ендотеліальних клітинах.

✔️ Омела здатна модулювати клітинний і гуморальний імунітет, знижувати иммунодепрессию, викликану оперативним втручанням.

Крім того, при прийомі препаратів з омели фіксується поліпшення якості життя за такими характерним для онкохворих показниками як стомлюваність, порушення апетиту і сну, схуднення, депресія, нудота і т.п. Поліпшення стану пов'язують з посиленням продукції бета-ендорфіну - гормону радості.
✔️ Не менш цінні й інші властивості омели. При багатьох захворюваннях вірусної природи (герпес, цитомегаловірус, вірус Епштейна-Барр), папіломавірусної інфекції, стафилококкового і стрептококового походження (тонзиліти, синусити), при простатиті, доброякісної гіперплазії передміхурової залози, аднекситі омелотерапія показала свою високу ефективність.

✔️ Вітчизняний досвід застосування омелотерапіі підтверджує позитивні результати клінічної динаміки при судинної патології (гіпертонічна хвороба, атеросклероз), порушеннях мозкового кровообігу, цукровому діабеті, аутоімунних захворюваннях, алергії, глисти, захворюваннях хребта і суглобів.

 • Дуже ефективною омела при тиреотоксикозі.
 • У дерматології омелу цінують, як дермотоніческое, болезаспокійливу, протисвербіжну, протизапальну, антимікробну, антисептичну, поліпшує регенерацію тканин засіб.

✔️ Чага (березовий гриб) - область застосування чаги - онкологія, гематологія і розлади шлунково-кишкового тракту.

Березовий гриб є офіційним лікарським засобом і дозволений до застосування при онкологічних захворюваннях і в якості їх профілактики.
Встановлено, що в початкових стадіях розвитку раку чага затримує ріст пухлини, а при запущеному злоякісному процесі покращує і полегшує загальний стан, продовжуючи життя і оптимізуючи лікувальний процес.

Медициною встановлено фармакодинамика тіла гриба (чаги). Чага підвищує захисні реакції, детоксикаційні можливості організму, активізує обмін речовин в мозковій тканині, що проявляється підвищенням біоелектричної активності кори головного мозку. Крім того, чага знижує артеріальний тиск, урежает пульс, має протизапальну, спазмолітичну, болезаспокійливу, сечогінну дію. Березовий гриб сприяє відновленню ферментних систем, пригнічених різними видами інгібіторів. Нормалізує каталазна і протеазний обмін, має антибіотичні властивості.

✔️ Чага особливо корисна особам з хворобами шлунка (гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, поліпи, ракові пухлини), печінки (гепатит, дискінезія жовчовивідних шляхів, холангіт, холецистит), кишечника (коліти, дисбактеріоз).

 • Відзначено високі лікувальні властивості препаратів чаги в лікуванні цукрового діабету, простудних і вірусних захворювань, запальних та ерозивних процесів в гінекологічній практиці.

✔️ У дерматологічній практиці застосовується при екземі, псоріазі, доброякісних новоутвореннях, мастоцитоз (пігментного кропивниці), алергічних дерматозах.

Лариса Борисовна 2018-06-08 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Недорого и эффективно

Комплексно с этим препаратом вылечила миому. Спасибо.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Лариса Борисовна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, протипухлинний, збір, інтернет, магазин, фіто, протипухлинний, збір