Протизапальний препарат для суглобів - Інтернет магазин Фіто
  • -12%
  • Протизапальний препарат для суглобів - Інтернет магазин Фіто

Протизапальний препарат для суглобів - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 77.4
88.0 грн.
77.4 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Протизапальний препарат для суглобів купити - Еко аптека Фіто. Трав'яні краплі для профілактики захворювань суглобів і хребта, містять природні інгредієнти, здатні якісно підтримати функціонування суглобів і хребта, забезпечити пошкоджені тканини живильної підтримкою, поліпшити якість внутрішньосуглобової рідини, зміцнити зв'язковий апарат, нормалізувати функціонування і рухливість суглобів, зменшити ступінь запальної реакції шляхом корекції сольового обміну , регуляції продукції простагландинів і лейкотрієнів. У комплексній терапії суглобових захворювань цільове спрямування крапель для суглобів - це ослаблення больових відчуттів, запобігання руйнування суглобного хряща, міжхребцевих дисків, поліпшення стану кровоносних судин суглобових структур. Лікарські рослини, що входять до складу крапель, сприяють зменшенню набряклості тканин, відновлення рухливості при ранкової скутості, підвищенню можливості функціонування суглобів при різних патологіях опорно-рухового апарату. Впливають на процеси утворення кісток, покращують мікроархітектоніку кісткової тканини за рахунок поліпшення обміну речовин, активізують синтез колагену, знижують ризик розвитку запальних процесів і відкладення солей в суглобах і хребті.
Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з кореня лопуха, кореня лепехи, хвої сосни, листа берези, кореня кульбаби, трави споришу, плодів каштану, отримана методом вакуумної екстракції при температурі до 37 ° С, з збереженими максимально лікувальними властивостями рослин.
Показання до застосування:
- захворювання суглобів і хребта на тлі порушень обмінних процесів (артроз, подагра);
- артрити, поліартрити в комплексній терапії;
- остеопороз в комплексній терапії;
- остеохондроз в комплексній терапії;
- обмеження рухливості суглобів, ранкова скутість;
- похилий вік.
Спосіб застосування та дози: дорослим від 7-15 крапель до 1 чайної ложки на 100-200 мл води 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. При необхідності повторити курс через 2 - 3 тижні.
Упаковка: флакон 100 мл.
Чи не є лікарським засобом. Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів.
Лопух - активізує обмін речовин, в тому числі мінеральний, попереджає відкладення солей в суглобах, покращує склад крові і сечі у хворих на подагру, підтримує необхідну реактивність організму при захворюваннях кістково-м'язової та сполучної тканини.
Аїр - лідирує серед рослин протизапальної дії, послаблює запальні реакції, пригнічує запальний процес в різних формах його розвитку.
Хвоя сосни - коригує імунні реакції, попереджає агресію на власні структури суглоба. Підвищує ефективність формули, знижує ризик розвитку запальних явищ на тлі імунодефіциту.
Береза ​​- є м'яким діуретиком, попереджає зниження детоксикаційної функції печінки, має протизапальні, жарознижуючі властивості, ефективна при порушеннях обміну речовин, покращує стан хворих при подагрі, артриті.
Кульбаба - регулює сольовий обмін, покращує виведення солей і речовин, що утворюють відкладення, ефективний при ревматичних захворюваннях, благотворно впливає на сполучну тканину і функціональні можливості печінки.
Спориш - природне джерело кремнію, коригує сольовий обмін, імунологічні реакції, стимулює синтез білка колагену, забезпечує міцність і еластичність сполучної і епітеліальної тканини, покращує засвоєння кальцію.
Каштан - значно знижує агрегацію (злипання) тромбоцитів, покращуючи кровообіг в зв'язках і хрящової тканини, знижує ризик тромбоутворення, варикозного розширення вен.

Павел 2018-06-15 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогло

У меня улучшилась гибкость суставов после курса приема.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Павел! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, протизапальний, препарат, для, суглобів, інтернет, магазин, фіто, протизапальний, препарат, для, суглобів