Протизапальний препарат - Інтернет магазин Фіто

Протизапальний препарат - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 42.0
42.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Протизапальний препарат. Олiя календули - фітоаптека онлайн. Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, джерело каротиноїдів для профілактики запальних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- ІХС, міокардити, кардіоміопатія, гіпертонія, аритмія (тахікардія), атеросклероз;
- інфекції (стафілококові, стрептококові);
- захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба шлунка та 12перстной кишки, коліти);
- захворювання печінки і жовчного міхура, в т.ч. жовчокам'яна хвороба;
- пухлинні захворювання в комплексній терапії;
- неврози, клімакс з вегетативними розладами;
- порушення менструального циклу (мено і метрорагія);
- запальні процеси (аднексит, вагініт та ін.);
- інтоксикації в т.ч. токсичними медикаментами;
- облисіння (стимулює ріст волосся).
Зовнішнє застосування:
- рани, опіки, обмороження, незагойні виразки, фурункули, мозолі, бородавки;
- тріщини сосків, шкіри, синці, пролежні;
- целюліт, сонячні опіки;
- в стоматології: стоматит, пародонтит;
- в гінекології: ерозія шийки матки, трихомонадний кольпіт.
Склад: масляний екстракт з квітів календули.
Значення для організму.
Календулі властива терапевтична ефективність за рахунок концентрації каротиноїдів (15 видів), флавоноїдів (8 видів) і фитостеринов (11 видів), але ще її цінують за високий рівень поліненасичених жирних кислот.
Препарати календули виявляють поєднане кардиотоническое і гіпотензивну дію на серцево-судинну систему (А.Д. Турова, 1983р), надають заспокійливий, діуретичний ефекти і гальмуючий вплив на рефлекторну збудливість. У квітів календули помітне противосклеротическое дію і достовірні можливості по виведенню надлишку холестерину. Крім того, вона підвищує тонус серцевого м'яза, проявляючи позитивний хронотропний ефект, знижує частоту серцевих скорочень та деякою мірою збільшує амплітуду скорочень серця, з урежением і поглибленням дихання. Як бактерицидну, протизапальну, жовчогінну засіб корисна при міокардитах, кардіоміопатії.
Дослідження останніх років стверджують, що у календули є можливості, надаючи седативну і м'яку гіпотензивну дію, брати участь в процесах комплексної терапії при серцево-судинних патологіях різної етіології з набряками, задишкою, тахікардією, при гіпертонії Ι і ΙΙ ступеня супроводжується сильними головними болями, безсонням і аритмією. Особливо сприятливі результати спостерігалися у жінок з клімактеричний гіпертонією.
Практична медицина спирається на основні лікувальні властивості календули - протизапальні, ранозагоювальні, бактерицидні, спазмолітичні і жовчогінні.
Надаючи розслаблюючу дію на клітини гладеньких структури шлунка і жовчовивідних шляхів, масляний екстракт, разом з тим, збуджує секреторну активність, сприяючи посиленню жовчоутворення і жовчовиділення. Крім того, у календули виражений противиразковий ефект і антисептичну дію на гладку мускулатуру кишечника.

За рахунок значного вмісту в кольорах календули каротиноїдів, флавоноїдів і жиророзчинних вітамінів, олія календули підтримує необхідну імунну реактивність організму (імунокоригуючу дію), підвищує метаболічну функцію печінки, що дозволяє застосовувати його в комплексній терапії вірусних гепатитів, холециститів, холангітів, а також при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, гастриті, гастродуоденіті, гастроентероколіті, коліті. Сприятливий прийом олії для кишечника. Воно запобігає процес розщеплення складних азотовмісних білків, особливо при зниженій перистальтике, надає протівогнілостное дію, покращуючи захисну функцію слизової кишкової стінки.
Чхве Тхесоп виділяє і інші показання до застосування препаратів календули: інтоксикації при неоперабельний рак шлунка, холангіті, рекомендує призначати їх при анемії.
При гепатобіліарної патології лікувальний ефект календули проявляється в підвищенні секреторної і видільної функції печінки, поліпшення складу жовчі (зниження в ній білірубіну і холестерину). Особливо помітно її терапевтичну дію в поєднанні з ромашкою.
Надзвичайно широкий список показань до застосування лікарських форм календули в гінекології. Її призначають при клімаксі з різними вегетативними розладами, змінами психіки, при порушеннях менструального циклу, мено-і метрорагія, аднекситах, вагінітах, трихомонадних кольпітах та інших запальних захворюваннях жіночої статевої сфери. Вчені стверджують, що календула сприяє зачаттю. Її включають, як допоміжний засіб комплексної терапії, при захворюваннях із застосуванням токсичних фармпрепаратів, як детоксикационного компонента.
Календулу цінують за активність по відношенню до вірусів і бактерій. Встановлено, що вона пригнічує розвиток життєдіяльності стафілококів і стрептококів, викликає їх загибель, перешкоджає розвитку захворювань вірусної і бактерійної етіології.
У комплексній терапії онкологічних патологій, препарати календули використовують як цитостатик і симптоматичний засіб (лоліолід-лактон, що виявляє протипухлинну активність). Календула сприяє пригніченню поділу злоякісних клітин, стимулює їх апоптоз.
У дерматології зафіксовано тріхогенное дію календули. Вона достовірно стимулює ріст волосся. Олія календули зовнішньо застосовується для лікування ран, опіків, обморожень, при фурункульозі, мозолях і бородавках.
 Воно ефективно для закапування в ніс при ринітах, тонзилітах, гаймориті, що супроводжуються стафілококової і стрептококової інфекцією.
 У гінекологічній практиці календула, як зовнішній засіб, знайшла своє застосування при ерозії шийки матки, тріхоманадном кольпіті.
 У деяких хворих, препарати календули викликають алергічну реакцію.
Спосіб застосування та дози.
За 15 крапель тричі на день з 0,5 чайної ложки меду або на хліб, за 30 хвилин до прийому їжі.
Лікувально-профілактичний курс 10-30 днів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Упаковка: 30 мл.
Дієтична добавка. Чи не є лікарським препаратом.

Анна 2018-06-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Успокоило нервы

Я не знала, что календула хорошо восстанавливает нервную систему, принимаю масло уже пол года, и вижу что стала менее плаксивой, сентиментальной, не так остро реагирую на психо атаки от начальства.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Анна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: , данiкафарм, данiка, фарм, протизапальний, препарат, інтернет, магазин, фіто, протизапальний, препарат