Унікальний БАЖ з високими кардіотонічними і антиоксидантними властивостями

Унікальний БАЖ з високими кардіотонічними і антиоксидантними властивостями

На складі
Рейтинг:

На складі 73.0
73.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Унікальний лікар серця з високими кардіотонічними і антиоксидантними властивостями. Благотворно впливає на центральну нервову систему, нормалізує сон, знижує рівень холестерину, сприяє розширенню великих судин і збільшення функціонального обсягу серця. Підсилює кровообіг у вінцевих судинах, ефективний при патологічних дегенеративних змінах в серці, особливо в літньому віці.
 • Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів глоду.
Рекомендується для профілактики серцево-судинних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
 • функціональні розлади серцевої діяльності;
 • гіпертонічна хвороба, стенокардія;
 • миготлива аритмія, пароксизмальна тахікардія;
 • атеросклероз;
 • ішемія, динамічні порушення, дисциркуляторна енцефалопатія, такождіенціфальний пароксизми, головні болі неясної етіології;
 • клімактеричний синдром;
 • первинна аменорея, затримка статевого розвитку;
 • ожиріння, переїдання;
 • застійні процеси в печінці при серцевій недостатності;
 • похилий вік.
Спосіб застосування та дози: дорослим по 7-15 крапель 2-3 рази на день за 30 хв до прийому їжі на 100-200 мл води.
 • Лікувально-профілактичний курс: 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2-3 тижні.
Значення для організму:

У країнах Європи глід відомий з ХІХ століття. Це найцінніше відкриття того часу, так як дає полегшення в тому випадку, коли інші серцеві засоби не допомагають. У науковій медицині глід використовується давно як кардіотоніків, однак спектр дії глоду набагато ширше. Він оживляє не тільки коронарне, але і мозковий кровообіг, покращує роботу серцевого м'яза, попереджає її перевтома, усуває порушення ритму серця, вибірково розширює коронарні судини і судини головного мозку, що дозволяє застосовувати глід для поліпшення кіслородообеспеченія міокарда і нейронів головного мозку. Наявність в плодах тритерпенових сполук і флавоноїдів, сприяє зниженню проникності стінок судин і капілярів, відзначається позитивний ефект при атеросклерозі, ІХС, стенокардії, кардіоневрозах, хронічній недостатності мозкового кровообігу, загрозу судинних катастроф, особливо при старечих змінах міокарда.

 • Плодам глоду властивий високий антиоксидантна активність і загальнозміцнюючі властивості. Плоди благотворно впливають на центральну нервову систему, забезпечують нормалізацію сну, зниження рівня холестерину, одужання після важких хвороб.
Глід пригнічує дію ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), що є основною речовиною, відповідальним за звуження судин. Спільно з судинорозширювальну дію, створюються умови для м'якого зниження артеріального тиску і зменшення навантаження на серцевий м'яз.
 • Унікальний механізм глоду проявляється в розширенні великих судин, збільшенні функціонального обсягу серця, надання м'якого сечогінного ефекту і спазмолітичну дію. Такий широкий і виборчий спектр терапевтичної дії вказує на застосування плодів глоду для тривалої гіпотензивної терапії при гіпертензії різного генезу у вагітних, функціональних розладах серцевої діяльності, ангионеврозах, при проявах клімактеричного синдрому, при миготливої ​​аритмії і пароксизмальної тахікардії.
Встановлено наявність речовин в глід, які сприяють підвищенню чутливості серця до дії серцевих глікозидів. Поєднання противосклеротического дії і властивостей здатних підсилювати кровообіг у вінцевих судинах серця, роблять препарати з плодів глоду актуальними при різних захворюваннях серцево-судинної системи у осіб похилого та старечого віку, як ефективного засобу зняття неприємних відчуттів в області серця.
 • Найважливіше значення глоду полягає в його можливості профілактичного використання. Як універсальне серцевий засіб, глід забезпечує лікувальний ефект, завдяки сукупності виявлених напрямків його різного фармакологічної дії, чого не можна домогтися при призначенні синтетичних серцевих препаратів.
Науково-дослідні дані переконливо доводять можливість лікування глодом легких і середніх форм серцевої недостатності, стенокардії, станів, так званого, старечого серця, при патологічних дегенеративних змінах в серці. Глід покращує стан при задишці в нічні години, особливо при стані рефрактерності до серцевих глікозидів (при легеневому серці).
 • Лікарська практика зазначає позитивну динаміку при лікуванні глодом постінфекційних форм ураження серцевого м'яза.
Тибетська медицина цінує глід, як загальнозміцнюючий, гонадотропну, тонізуючий засіб при імпотенції, фригідності.
 • Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Не є лікарським засобом.
Галина 2018-05-27 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Чтобы не было высокого давления, я время от времени пропиваю Боярышник в каплях, мне очень помогает, и стоит не дорого.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Галина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, унікальний, бар, з, високими, кардіотонічними, і, антиоксидантними, властивостями, рідкі, екстракти