Конюшина в пiгулках для профілактики і лікування клімактеричних симптомів
Клінічний профіль конюшини ідеально підходить для профілактики і лікування клімактеричних симптомів. Фітопрепарати, що містять конюшина демонструють високий рівень концентрації фітоестрогенів та їх позитивний вплив на різні тканини і типи клітин.
- Лугова конюшина, на відміну від естрогенсодержащих рослин, таких як соя, цимицифуга, містить 4 види ізофлавонів: біоканін A (Biochanin А), формононетин (Formononetin), дайдзеин (Daidzein), генистеин (Genistein) і є самим багатим і єдиним їх джерелом.
Спосіб застосування та дози.
- По 2 пiгулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
- Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
- При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
- Не є лікарським препаратом.
Форма випуску: 90 таблеток.
Перевага ізофлавонів конюшини в тому, що вони мають структуру схожу з естрадіолом, можуть прикріплятися до рецепторів естрогенів, позитивно впливаючи на гормональний фон, стан кісток, шкіри, слизової, функції серцево-судинної системи. Цей механізм дії притаманний препаратам - селективні модулятори, яке впливає на естрогенні рецептори. З чотирьох протестованих ізофлавонів червоної конюшини, генистеин проявляє найвищу естрогенну активність.
- На сьогоднішній день препарати на основі червоної конюшини стали головною альтернативою гормональної терапії в Європі.
До класичних ефектів фітоестрогенів конюшини відносяться: регуляція менструального циклу, антиоксидантна активність, протизапальну, противосклеротическое і протиалергічну дію, а також виражений позитивний вплив на стінки судин, корекція балансу стероїдних гормонів.
- Дослідження вивчення конюшини показують купірування перименопаузальний, психоемоційних і вегетосудинні порушень, поліпшення пам'яті і настрою, усунення розладів сну, а головне, ослаблення нейровегетативних розладів (припливів, пітливості) і зменшення негативних проявів з боку урогенітальних органів.
Слід наголосити на необхідності використання конюшини лугової при проблемах з аденомою простати у чоловіків. Він, як і екстракт ягід Saw Palmetto, сприяє достовірному зниженню ймовірності деяких видів раку простати, зменшення, шляхом пригнічення 5-альфа-редуктази, вироблення дигидротестостерона, головного винуватця проліферації клітин передміхурової залози. Клевер призначається чоловікам для зниження високого рівня простато-специфічного антигену (ПСА) при аденомі, підвищений ризик раку простати, на тлі зниження сексуальних можливостей.
- Результати досліджень, опубліковані в австралійському журналі «Урологія» (2008р), показали, що головки конюшини знижують рівень ПСА більш ніж на 30%, зміцнюють простату, зводять до мінімуму частоту розвиваються функціональних розладів передміхурової залози і пов'язаних з ними урогенітальних порушень.
У квітучих верхівок червоної конюшини виражене противосклеротическое дію, підтверджене численної клінічної апробацією, яка показала, що кращого «чистильника судин» природа ще не створила. При прийомі на протязі 3-х місяців препаратів з конюшини, відзначається зниження рівня холестерину в крові, сприятливі зміни показників ліпідного обміну, ослаблення симптоматики судинних розладів таких, як шум у вухах, запаморочення, прискорене серцебиття.
- За рахунок вмісту изофлавоноидов, біофлавоноїдів, холіну, кумаровой і саліцилової кислот, конюшина бере участь в зміцненні судин, зменшує тяжкість їх пошкоджень, нормалізує виведення холестерину з організму, знижує його концентрацію в крові і ризик розвитку гіперліпідемії.
Теги: данiкафарм, данiка, фарм, конюшина, в, пiгулках, для, профілактики, і, лікування, клімактеричних, симптомів, сечогінні, препарати