Натуральний антиоксидант Селен c цинком в пiгулках

Натуральний антиоксидант Селен c цинком в пiгулках

На складі
Рейтинг:

На складі 59
59 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Діє як потужний антиоксидант і рекомендується для використання в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело селену і цинку.

 • Селен (Se) є одним з найважливіших для людини мікроелементів. Він діє як антиоксидант, захищає клітинні мембрани і попереджає генерацію вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення захворювань серця, кровоносних судин і раку. Антиоксидантні властивості дозволяють використовувати цей мікроелемент для попередження виникнення онкологічних захворювань, що провокуються хімічними впливами і радіацією.

Стимулює утворення антитіл і тим самим підвищує захист організму від інфекційних та застудних захворювань.

 • Бере участь у виробленні еритроцитів, сприяє підтримці і продовженню сексуальної активності. Майже половина селену, що міститься в чоловічому організмі, знаходиться в насінних канальцях яєчок. Він губиться з еякулятом. Тому для чоловіків, які ведуть активне сексуальне життя, потреба в цьому мікроелементі вище, ніж для жінок. Він забезпечує захист і рухливість сперматозоїдів, і це його якість широко використовують при лікуванні чоловічого безпліддя.

Перешкоджає старінню кожної клітини і організму в цілому. Знижує ризик виникнення артриту, ураження судин, інсультів та інфарктів, запобігає виникненню катаракти і погіршення зору, зокрема і старечого. Він виводить важкі метали - ртуть і свинець. Людям, що живуть в несприятливих екологічних умовах, слід обов'язково подбати, щоб організму вистачало селену. Він виконує свою роботу в самих різних частинах людського організму - це складова частина безлічі білків, ліпосахарідов і ферментів.

 • Його антиканцерогенну дію не тільки запобігає, а й призупиняє розвиток злоякісних пухлин. Він необхідний для синтезу гормонів щитовидної залози, що містять йод. Тому боротьба з дефіцитом йоду неможлива на тлі селенового голоду. Але більш за все він відомий як мікроелемент довголіття за рахунок своєї антиоксидантної дії.

Цинк - найважливіший з життєво необхідних людині мікроелементів. Він грає вирішальну роль в підтримці і поліпшенні зору. Він швидко виводиться з організму під час стресу і шкідливого впливу навколишнього середовища. Фізіологічна активність цинку пов'язана з його участю в білковому, жировому, вуглеводному обміні, синтезі нуклеїнових кислот, иммуногенезе і біоенергетичних процесах.

 • В організмі людини основні запаси цинку знаходяться в крові, головному мозку, підшлунковій залозі, селезінці і печінці. Він впливає на всі види обмінних процесів в організмі, оскільки входить до складу багатьох ферментів і гормону інсуліну. Бере участь в утворенні нуклеїнових кислот, білків і сприяє засвоєнню тканинами глюкози.

Крім того, цинк бере участь в вільнорадикального окислення ліпідів, стабілізуючи оболонки мембран, захищаючи їх від пошкоджень, що виникають внаслідок переокислення. При недостатньому надходженні цинку з їжею різко сповільнюються процеси росту і статевого розвитку, розвивається анемія.

Рекомендується з метою корекції раціону харчування для / при:

 • синдромі хронічної втоми;
 • підвищення захисту імунної системи;
 • нормалізації роботи серцево-судинної системи;
 • розладах уваги або гіперактивності;
 • поліпшення функцій зорового апарату, здоров'я шкіри;
 • підвищення антиоксидантного захисту організму.

Спосіб вживання: дорослим і підліткам з 16 років по 1 таблетці вранці під час їди, запиваючи склянкою води.

 • Термін вживання: 3 - 4 тижні. 2 - 3 курси на рік. Запобіжні заходи: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.

Склад мг / табл .: Селен - 50,0 мкг цинку аспарагинат - 35,5 (цинку - 10,0 мг). Наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

 • Не є лікарським засобом. Перед вживання проконсультуватися з лікарем.

Упаковка: 80 таб.

Артур 2018-10-12 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хороший продукт для мужчин

Прием положительно сказался на потенции. Рекомендую это средство.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Артур! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еліт, фарм, натуральний, антиоксидант, селен, c, цинком, в, пiгулках, селен, цинк