Натуральний корінь шабельника в таблетках
 • -5%
 • Натуральний корінь шабельника в таблетках

Натуральний корінь шабельника в таблетках

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Шабельник надійна допомога організму при суглобових захворюваннях, остеохондрозі, ревматоїдних артритах. Знижує ризик пухлинних захворювань, обмінних порушень, вираженість запалення, підтримує структуру хрящової тканини, забезпечує її міцність і еластичність. Є кращим засобом при дегенеративних захворюваннях суглобів.

Показання до застосування:

 • артрити, артрози, остеохондроз, ревматоїдний артрит, ревматоїдний інфекційний поліартрит, подагра;
 • гастрити, коліти, дисбактеріози з проносами;
 • простудні захворювання (грип, ГРЗ, ГРВІ) - (як жарознижуючий і протизапальний засіб);
 • в комплексній терапії туберкульозу;
 • бронхіти з алергічним ухилом;
 • пухлинні захворювання в комплексній терапії (мастопатія, пухлини жіночої та чоловічої статевої сфери);
 • похилий вік.

Склад: коріння шабельника.

 • Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

 • Форма випуску: 90 таб.

Не є лікарським препаратом.


Значення для організму.

Старі знахарі називають його «декоп», «знатним зіллям», «вовчим тілом». Шамани із задоволенням, Камчатки, Сахаліну, Курил з вуст в уста передають старовинні рецепти від багатьох хвороб із застосуванням шабельника болотного. В Японії, Китаї, Кореї, Монголії він включений в офіційну фармакологію, країни Східної Азії розцінюють його як перспективний рослина з потужними протипухлинними властивостями. Експериментальні дослідження констатують, що у шабельника висока антигістамінна активність і можливості коригувати рівень гістаміну в організмі. Як протиалергічний засіб його застосовують при бронхіальній астмі, лікарської алергії, ревматоїдному інфекційному поліартриті, склеродермії, червоний вовчак, при гломерулонефриті. Для хворих на гемофілію сабельник допомагає уникнути кровотеч з різних органів, при запальних процесах в суглобах, суглобових контрактурах - зменшити обсяг запалень і ушкоджень.

 • Величезне значення цієї рослини надавав лікар тибетської медицини А.А. Бадмаев, розцінював його як лікувальний засіб комплексної терапії туберкульозу, захворювань лімфатичної системи та обміну речовин. Його універсальні терапевтичні властивості відображаються в старовинних рецептах і працях російських лікарів. Шабельник входить до складу зборів для лікування найбільш часто зустрічаються злоякісних захворювань: раку шлунка, молочної залози, злоякісних утворень жіночої та чоловічої статевої сфери.

Шабельник болотний - перспективне рослина, альтернатива традиційним фармпрепаратам при захворюваннях опорно-рухового апарату.

 • Дослідження останніх років показали фармакологічні можливості шабельника при захворюваннях суглобів і хребта. Встановлено, що його коріння проявляють виразну протизапальну, аналгетичну, жарознижувальну, антиоксидантну і мембраностабілізуючу активність.

Одним із провідних механізмів протизапальної дії шабельника є ингибирующее вплив на активність цікломонооксігенази (ЦОГ) арахідонової кислоти, здатність коренів пригнічувати вільнорадикальне окислення біомакромолекул. Антиоксидантна активність шабельника виражається в здатності збільшувати потенціал ендогенної системи захисту організму. За протизапальною активністю сабельник перевершує Канефрон, знижуючи альтерацию, прискорюючи регенерацію тканин, проявляючи антиексудативні можливості в умовах запальних набряків при захворюванні суглобів.

 • При ураженні суглобів, особливо при артриті, препарати вовчого тіла помітно знижують вираженість запалення, надають імуномодулюючу дію, нормалізує показники гуморального і клітинного ланок імунної відповіді організму. Інгібуючи процеси вільнорадикального окислення, шабельник підвищує активність ферментів антіоксідазной системи організму. Експериментальні дані свідчать, що дія шабельника перевершує активність індометацину.

Фармакологічні види дії зумовлені багатим хімічним складом. Домінуючою групою біологічно активних речовин є дубильні речовини і мономерні катехіни. Виявлено також флавоноїди, сапоніни, вільні амінокислоти: гістидин, глутамінова кислота, лейцин, метіонін, органічні кислоти (ізомасляной, ізовалеріанової), вітамін С, каротин, фенолкарбонові кислоти та інші.

 • Такий діючий склад визначає антибактеріальну активність, сприяє виведенню солей. Крім того, у шабельника зафіксовані антитоксичну, протисудомну, діуретичну і антиагрегационное види дії.

Препарати шабельника підтримують структуру хрящової тканини, забезпечують її міцність і еластичність, відновлюють склад синовіальної рідини, усувають запалення аутоімунної природи.

 • Найбільш обгрунтовано призначення шабельника при артритах, ревматоїдному поліартриті, остеохондрозі, подагрі, а також при грипозних станах, ревматизмі, як протизапальний, жарознижуючий засіб. Призначають сабельник при болях у шлунку.

Як коректор імунної та протипухлинного захисту, який регулює рівень гістаміну і поліпшує детоксикаційні функції печінки, що відповідає за обмінні процеси в хрящовій і кістковій тканинах, Шабельник є безпечним, але дієвим засобом при захворюваннях опорно-рухового апарату, особливо це стосується дегенеративних захворювань суглобів у людей похилого віку.

Юрий Наумович 2018-06-08 1 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

+

Мне очень они помогают когда болят суставы, я всем рекомендую кто страдает.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Юрий Наумович! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, натуральний, корінь, шабельника, в, пiгулках, шабельник, пiгулки