Коріння лікарської рослини шоломниці байкальської в еко упаковці

Коріння лікарської рослини шоломниці байкальської в еко упаковці

На складі
Рейтинг:

На складі 39
39 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

У Західній Європі дозволений до використання в якості жовчогінного, кровоспинний, детоксикаційної кошти, а також як гіркоту, яка стимулює секреторні функції. Шоломниця проявляє гіпотензивні, седативні властивості, які затребувані при функціональних розладах центральної нервової системи з підвищеною збудливістю, серцево-судинних неврозах, проявляє спазмолітичну дію, послаблює судоми, підвищує імунітет.

 • Склад: коріння шоломниці байкальської.

Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики функціональних розладів нервової і серцево-судинної системи, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • гіпертонічна хвороба I і II стадії;
 • епісиндром, судоми;
 • нервово-психічні перенапруження, астено-депресивні стани, синдром хронічної втоми, безсоння;
 • порушення нервової діяльності на тлі енцефалопатії;
 • порушення кровообігу на тлі гіпоксії, шокових станів, інсультів, травм головного мозку;
 • деменція, в тому числі стареча;
 • спастичний коліт; ДЖВП за гіпертонічним типом;
 • грип, ГРЗ, ГРВІ;
 • інтоксикації, в тому числі алкогольні.

Рекомендації щодо застосування та виготовлення відварів, напарів, настоянок:

Кращий варіант заварювання фіточаю: скляна, фарфоровий, фаянсовий, емальований посуд, термос;
дозування:

 1. порошок (для прийому всередину) - рекомендована доза 0,2-0,6г (1/4 - 1/2 чайної ложки) на прийом.
 2. для отримання напару - 1-2 чайні ложки на 1 склянку окропу, настояти в теплі 20-30 хвилин;
 3. для отримання настою, відвару: 1-2 чайні ложки на 1 склянку окропу, настояти 30-60мінут на водяній бані, або 6-8 годин в термосі, процідити, віджати, додати кип'яченої води до початкового об'єму. Прийом: пити ковтками в стадії спокою (релаксу) по 50-30мл 2-3 рази на день;
 4. для отримання настойки: готують на горілці або 70˚ спирті. Залити сировину, в співвідношенні 1: 5 або 1:10 алкоголем, настояти в темному місці 7-14 днів, збовтуючи, процідити. Прийом: пити по 10-15 крапель на 30 мл води - 2-3 рази на день, за 30-40 хв до їди.

Коріння шлемника містять флавоноїди: байкалін, скутеллярін, скутелляреін, ороксілін А, вогонін, апігенін, лютеолін, дубильні речовини, стероїди, пірокатехін, сапоніни, кумарини, мінерали Са, K, Mg, Zn, Fe, J, Se, Mn, концентрують Fe , Cu, Se.

 • Гіпотензивний ефект шлемника пов'язаний з придушенням проведення збудження в симпатичних гангліях, особливо це стосується нейрогенной гіпертонії. Специфіка механізму зниження рівня артеріального тиску базується не тільки на гипотензивном, але і на помітному седативном дії, який перевищує валеріану і пустирник. Про механізм гіпотензивної і седативного дії, що має центральну і периферичну походження, в 1952 році писав Н.В. Вершинін. Він порівнював шлемник байкальский з пустирником, так як, подібно до нього, він переслідував центральну нервову систему, але в 2 рази активніше. Фармакологічні і клінічні дослідження стверджують, що шлемник байкальский розширює периферійні судини, знижує збудливість нервової системи, знижуючи артеріальний тиск. Встановлено, що тривалий прийом шлемника призводить до нормалізації артеріального тиску за рахунок включення механізмів ауторегуляції.

Шоломниця відновлює сон, усуває больові відчуття в серці, послаблює головний біль.

 • Седативну дію шлемника відзначав Л.П. Попов. Він також використовував властивості шлемника для лікування міокардиту (запалення серцевого м'яза) і при тахікардії. Дані медичних джерел (А.Д. Турової і Е. Н. Сапожникова) відзначають, що в основі механізму депрессорного ефекту варто судинорозширювальну дію, особливо помітне при підвищеному тонусі судин.

В інституті органічної хімії (В.Г. Бухаров, Р.І. Рудакова, В.І. Височин) виділили з коренів специфічне діюча речовина байкалін і вогонін, які достовірно проявляли гіпотензивну і протисудомну дію. У випадках артеріальної гіпертензії, шлемник знижує показники систолічного тиску. (В.Ф. Корсун, 2004р.)

 • Флавоноїди шлемника обумовлюють його потужні антиоксидантні властивості. Байкалін пригнічує перекисне окислення ліпідів активніше, ніж вітамін Е. Флавоноїди вогонін здійснює нейропротекторну і анксіолітичну (протівотревожное) дію. Крім того, шлемник проявляє тонізуючу дію, протизапальну, антитромботичну, протиалергічну, антивірусну та антибактеріальну активність, викликає зниження збудливості центральної нервової системи, зменшує психічне і фізичне напруження при підвищених навантаженнях. Це підтвердили японські дослідники, встановивши, що флавоноїди шоломниці байкальської дійсно проявляють протизапальні, антітромбіческіе властивості і антибактеріальну дію (Kubo et al. 1981, 1984, 1985 рр).

Домінуючим Флавонові агликоном кореня шоломниці є байкалін. Флавони коренів мають характерну Р-вітамінною активністю - сосудоукрепляющим і антиоксидантну дію, покращують церебральний кровообіг. Дослідження останніх років констатують сприятливий вплив шлемника на жовчовидільну функцію печінки, а також відзначають протиалергенні, антиастматичних і антисклеротичну види дії. Гепатозащітним активність рослини пояснюють антиокисними, мембраностабілізуючівластивості коренів. (Ажунова і інші, 1988р).

 • В спектр призначень шлемника входять спастичний коліт, дискінезія жовчовивідних шляхів (ДЖВШ) за гіпертонічним типом. Коріння усувають спазми гладкої мускулатури внутрішніх органів, в тому числі кишечника, жовчного міхура. Його з успіхом застосовують при кишкових інфекціях з високою інтоксикацією.

Експериментальні дані (Ажунова і інші, 1988р) підтверджують ефект застосування шлемника при пухлинних захворюваннях. Спільне використання шоломниці байкальської з циклофосфаном доречно при пухлинних захворюваннях, регулює стрессорную реакцію і рівень лейкоцитів у крові, одночасно пригнічує утворення метастазів (Разіна, 1988.).

 • Здатність шлемника активувати процеси відновлення кісткового еритро- і гранулоцітопоеза, відновлюючи число зрілих клітин в периферійній крові, використовується при гіпоплазії кровотворення, викликаної циклофосфаном.

Гемостимулюючі дію флавоноїдів, що містяться в коренях, виражається в стимуляції кровотворення в умовах цитостатической і променевої мієлодепресії, в активізації процесів еритроїдного паростка кісткового мозку. У гемостімуляціі задіяний не тільки прямий, а й опосередкований механізм, а саме через Т-клітинні і макрофагальні ланки регуляції, в тому числі, через вплив на процеси проліферації і диференціювання кровотворних клітин.

 • Шоломниця, маючи високі детоксикаційні властивості, показаний при лихоманки, отруєннях, хронічних і гострих гепатитах. З нами детоксикаційної ефект шлемника при отруєнні стрихніном (діюча речовина - скутеллярін).

Ставлення шлемника до елітних рослин виправдано. Тибетська медицина розглядає його відповідність до «меридіанах» шлунка, селезінки, жовчного міхура, тонкого і товстого кишечника. Згідно з традиціями тибетської медицини його призначають при банальних бронхітах, ГРЗ.

 • Традиційна медицина підтверджує високі антимікробні, туберкулостатічеськие властивості. Шоломниця активний відносно вірусу грипу, стимулює синтез ендогенного інтерферону. Під фтизіатрії шлемник байкальский показаний при астенічних станах.

Лікування неврозів, безсоння, розладів сну, досягнення седативного ефекту, зняття невмотивованої, неконтрольованої тривоги можливо за допомогою препаратів шлемника. Підтверджені дослідженнями противірусні, жовчогінні, гепатопротекторні, десенсибілізуючі, гіпотензивні, протисклеротичні, вазопротектівное, діуретичні, спазмолітичні види дії (Чхве Тхесоп, 1987р.).

 • Є дані про використання шлемника при пізніх токсикозах вагітності (Н.К. Фруентов 1972р), а також про позитивний його дії на процеси згортання крові (В. Миронов 1969р).

Препарати шоломниці зміцнюють організм, коректують обмінні процеси, знижують ризик передчасного старіння, сприяють швидкому відновленню сил після важких хвороб, підтримці життєвого тонусу. Коріння шлемника, як і коріння солодки, є провідником ліків, тобто засобом підсилює засвоєння і біодоступність, пом'якшувальною їх побічні і токсичні явища.

 • Упаковка: 50 гр.
Александра 2018-07-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Эффективен при гипертонии

Давно пользуюсь шлемником от перепадов давления, особенно удобно принимать его в виде порошка. Я перемалываю сухое растение в кофемолке и порошок запиваю водой. Так я вижу, что принимаю чистое растение. Эффект проявляется уже в течении полу часа после приема.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Александра! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, коріння, лікарської, рослини, шоломниці, байкальської, в, еко, упаковці, шлемник, байкальский, купити