Собача в таблетках, даника фарм - Аптека натуральних препаратів
  • -5%
  • Собача в таблетках, даника фарм - Аптека натуральних препаратів

Собача в таблетках, даника фарм - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Валеріана в таблетках - Фитоаптека Данікафарм Харків. Натуральний препарат відноситься до седативним засобам фармакологічної корекції розладів діяльності нервової системи. Оптимальний методологічний підхід полягає у використанні поєднання валеріани і хмелю в одній формулі, в дозуванні, відпрацьованої з урахуванням останніх уявлень про етіологію і патогенез захворювань, пов'язаних з розладом сну. Таке поєднання допомагає в повному обсязі відновити психічну рівновагу, сприяє розслабленню нервової системи, забезпечує міцний, здоровий відновлює сон.
Медична практика і сучасні дослідження підтверджують терапевтичний ефект валеріани в комбінації з хмелем у пацієнтів з легким та помірним безсонням (Fussel A. і співавт., 2000).
У порівнянні з сучасними синтетичними транквілізаторами таке поєднання рослинних седатіков не поступається бензодіазепіну. Особливо виражений снодійний ефект у пацієнтів у віці старше 60 років.
Валеріана і хміль, маючи високий «індекс довіри», надійно знижують ризик нервових розладів, негативних наслідків стресу за рахунок формування вектора спокою при несприятливій соціальній обстановці. Комплекс, в силу м'якого седативного, спазмолітичний і снодійного дії, рекомендується до застосування для безпечної корекції розладів сну і вегетативного дисбалансу у пацієнтів із серцево-судинними та бронхолегеневої захворюваннями, патологією шлунково-кишкового тракту, з проявами клімаксу. Препарат актуальний для мегаполісів з гіперактивацією організму і підвищеною чутливістю до зовнішніх подразників.
Склад: корінь і кореневища валеріани, шишки хмелю.
Показання до застосування: Рекомендується як заспокійливий засіб дієтичної корекції розладів сну, з ознаками порушення процесу засинання, частого або раннього пробудження, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
* Безсоння, викликана тривогою, страхом, перепорушенням;
* Підвищена нервова збудливість, дратівливість, неспокій;
* Мігрені;
* вегето-судинна дистонія;
* Артеріальна гіпертензія легкого стадії, на тлі безсоння, психологічної напруги;
* Епісиндром, епілепсія в комплексній терапії;
* Клімактеричний період;
* Порушення менструального циклу, як засіб симптоматичної терапії;
* Алергічні та професійні дерматити, нейродерміт, псоріаз, дерматози;
* В період життєвих драм;
* Профілактика захворювань, що мають стресовий походження.
Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Форма випуску: 90 таблетки.
Значення для організму: Стресові ситуації настільки міцно увійшли в наше життя, що часто ми навіть не припускаємо, наскільки серйозні наслідки загрожують нашому організму.
  Зовні симптоми пережитого стресу можуть проявлятися по-різному, супроводжуватися емоційною нестабільністю, холодним потом, почервонінням шкірних покривів, тремором рук, втратою сну і душевної рівноваги.
  Результатом переживань, страхів, емоційних «вибухів», травмуючих нервову систему обставин, можуть бути, в першу чергу, розлади серцево-судинної і дихальної систем. Перелік патологій, що виникають на тлі стресів, зашкалює. Перевантажена нервова система, прагнучи врятувати життєдіяльність інших органів від зриву, переходить на «аварійний» режим роботи. Крім того, в період стресу відбуваються адаптаційні зміни на фізіологічному, психічному і поведінковому рівнях, порушуються і мотиваційні процеси, змінюється апетит, знижується статевий потяг. Тривало протікає емоційний стрес вражає механізми саморегуляції різних функціональних систем, що веде до порушення біоритмів сну і неспання, добових змін рівнів гормонів, ритмів дихання і серцебиття, проникності різних тканинних бар'єрів, імунної відповіді. Частішають скарги на розлади сну. Висловлюються вони в скруті засипання, частих пробудженнях, скорочення тривалості сну, поверхневому сні, відсутності почуття відпочинку після сну. Порушення сну, в свою чергу, виснажують адаптивні фізіологічні механізми і тим самим знижують стресостійкість та адаптацію до стресу.

Собача в таблетках - Фитоаптека Даніка фарм. Заспокійлива пропис пустирника, шоломниці байкальської та синюхи блакитної - це оптимальна дотація нашому організму з лікарських трав, спрямованих на подолання будь-яких нервових перевантажень, усунення безсоння у всіх її проявах, виправлення порушень, пов'язаних з денними переживаннями і стресових впливів. Основною перевагою комплексу є м'яку седативну дію, ослаблення дратівливості і нервозності. Крім того, поєднання загальнозміцнюючих, заспокійливих, судинорозширювальних, гіпотензивних, гепатопротекторних властивостей розширює спектр застосування препарату для осіб, які перебувають в зоні ризику (вчителі, продавці, спортсмени та інші професії).
Ця збалансована за складом і взаимоусиливающего дії, формула, забезпечує регулюючий ефект при нервових і психогенних захворюваннях або порушеннях самопочуття, гармонізуючи функції організму, включає механізми самозцілення. А у випадках реактивних депресивних порушень настрою, страху, неспокою, артеріальної гіпертензії, є засобом першого вибору.
Рецептура комплексу базується на поєднанні трав нейролептиків, які здатні знижувати рівень робочого стресу, покращувати настрій, попереджати вікові зміни характеру, що дуже важливо для літнього віку.
Комплекс охоплює широкий спектр патологій, пов'язаних з порушенням мозкового і коронарного кровообігу, неврозами з вираженим судинним синдромом, є надійним природним стресслімітірующіх засобом, який контролює кровопостачання і кіслородообеспеченіе міокарда, тканин головного мозку. Унікальне поєднання седативних, спазмолітичних і гіпотензивних властивостей рослин, що входять до складу, дозволяє підсумувати лікувальні ефекти і ставлять цей препарат в розряд найбільш затребуваних для бізнесменів, менеджерів з синдромом професійного вигорання, для жінок в період менопаузи, а також для літніх людей з серцево-судинними проблемами.
Склад: пустирник, шоломниця байкальський, синюхи блакитної.
Показання до застосування: рекомендується як загальнозміцнюючий, заспокійливий засіб дієтичної корекції при наступних станах та захворюваннях:
• безсоння, порушення засинання, розлади сну;
• психічне і фізичне перевтома;
• гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія, кардіосклероз, міокардит;
• невротичні розлади, неврози;
• серцево-судинні неврози;
• клімактеричний синдром;
• епілепсія;
• імпотенція;
• мігрені, головні болі;
• підвищена рефлекторна збудливість;
• літній вік;
• «синдром менеджера»;
• профілактика захворювань, що мають стресовий походження;
• в дерматології (сверблячідерматози, екземи, нейродерміт, псоріаз, облисіння).
Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Форма випуску: 90 таблеток.
Значення для організму: У справедливості фрази, що «всі хвороби від нервів» вже ніхто не сумнівається. Стресові фактори, нерви, натягнуті як струна - це дієва загроза здоров'ю людини. Швидка втомлюваність, слабкість вранці, поганий сон, часті головні болі, серцево-судинні захворювання, ожиріння, шлунково-кишкові розлади, ендокринний дисбаланс - все це патологічні наслідки стресових ситуацій.
   До того ж, сучасний темп життя не залишає нам часу задуматися про важливість внутрішнього балансу, як головного складового нашого здоров'я, від якого залежить кар'єра, щастя, душевні сили, готовність працювати за будь-яких стресових навантаженнях.

В особливій зоні ризику 30-50-річні фахівці, так звані «білі комірці», бізнесмени, люди похилого віку, метеозалежні, жінки з симптоматикою клімаксу. Від чого ж залежать наші резерви спокою, контролю над емоціями? Звичайно, від якості нашого сну і фортеці наших нервів. Саме сон тісно пов'язаний зі станом нервової системи і нашим самопочуттям.
   Від сну залежить наш імунітет, працездатність, розумові можливості, навіть наш вагу. Експерименти показують, що процеси прискореного старіння організму дуже схожі на процеси під час стресів. Крім того, при нестачі сну в організмі збільшується викид власного гормону стресу - кортизолу, який у великих кількостях призводить до підвищеної збудливості і різним зривів в роботі організму.
   Природа передбачила всі варіанти допомоги у вигляді головних рослин - будівельних цеглинок для нервової системи. Саме вони готові уповільнити процеси зносу нервових клітин, поліпшити їх харчування, захистити від токсинів. Беручи участь в нормалізації процесів збудження і гальмування, покращуючи якість сну, трави допомагають здійснювати стабільну роботу нервової системи. Забезпечуючи розслаблення, знижуючи артеріальний тиск, впорядковуючи частоту пульсу, рослинні засоби гарантують нашому організму захист від стресів, спокій вдень і міцний сон вночі, без побічних ефектів і звикання.
   Особлива необхідність у таких травах у людей з порушеннями жирового обміну, з надмірною вагою, з ознаками «згущення жовчі» (запори, хронічний холецистит, панкреатит, шлунково-кишкові захворювання, підвищений рівень холестерину), зі схильністю до підвищення артеріального тиску.
Фармакологічні властивості і дію складових рецептури:
Собача - сучасні дослідження відносять його до групи нейролептиків резерпіноподобним дії. Введено в медицину як седативного і серцевого кошти в роки Великої Вітчизняної війни.
   Седативну дію пустирника в 2-3 рази перевищує ефект валеріани, а діючі його речовини, у вигляді сполук, подібних резерпіну, папаверину, мають виражену спазмолітичну, протисудомну, гіпотензивну дію.
   Собача заспокоює серцеву діяльність, за властивостями близький до нейролептиків, перешкоджає виникненню і розвитку тахікардії та аритмії, розширює коронарні судини і периферичні артеріоли, збільшує тривалість сну і допомагає позбутися від безпричинних пробуджень, в тому числі на тлі церебрального атеросклерозу.
   Як заспокійливий засіб, він не тільки замінює валеріану, але і дає кращий лікувальний ефект. Позитивно впливаючи на серцево-судинне і мозковий кровообіг, функції серця і мозку, пустирник нівелює сексуальні розлади у чоловіків, нормалізує функції яєчників, коректуючи ендокринну регуляцію життєдіяльності організму.
   Медична практика підтверджує, що застосування пустирника, сприяє виношування вагітності, усунення токсикозу.
   Трава пустирника ефективна при ендо- і екзотоксікозах, тиреотоксикозі, як стресслімітірующіх, антиоксидантну і гепатопротекторну засіб.
   Шоломниця байкальська - одне з найпопулярніших рослин східної медицини з групи зміцнюють, омолоджують, що уповільнюють процеси старіння.
   Поєднання байкаліна шлемника і аналогічного за дією алкалоїду леонурін пустирника - надійно контролює збудливість нервової системи. Шоломниця має виражену седативну, пряме судинорозширювальну, антиаритмічну, антисептичну дію. Механізм судинорозширювального дії особливо помітний при підвищеному тонусі судин. Флавоноїди підвищують фізичну і розумову працездатність, покращують загальне самопочуття.
   Хімічний склад шлемника унікальний, медициною доведені можливості шлемника усувати головні болі, шум у вухах, больові відчуття в області серця. 

Друга назва шлемника - «маточник», за його здатність допомагати при різних розладах жіночої статевої сфери. Він незамінний як засіб, що послаблює спазми і невротичні реакції при передменструальному синдромі.
   Синюха блакитна - відома під назвою «синя» або «грецька» валеріана. Перевершує валеріану і пустирник по ефективності в 8-10 разів. Вважається самим надійним засобом від безсоння. Знімає емоційну напругу, надмірну активність процесів збудження, сприяє повноцінному відпочинку. При стресових ситуаціях запускає захисні механізми, що дозволяють організму протистояти стресовим і агресивних дій.
   Багаторічна апробація використання рослини в медичній практиці довела високу ефективність коренів синюхи при станах весняної втоми з порушеннями сну, астенією, зниженням імунітету. Детергентні властивості сапонінів збільшують сурфактантную активність легенів, перешкоджають весняним застуд, надають хороший відновлювальний ефект після важких навантажень.
   Синюха здатна зменшити тривогу, перепади настрою, послабити симптоми неспокою, надлишкової рухової активності, полегшити засинання.
   У дитячій практиці синюха використовується при підвищеній нервовій збудливості, енурезі, підвищеному внутрішньочерепному тиску. Встановлено наявність антиоксидантних, мембраностабилизирующих, гіпоглікемічних властивостей у лікарських форм синюхи блакитної (Мальцева А.А. к.ф.н., 2011).
   В даний час дослідження показали і оцінили синюху як засіб профілактики атеросклерозу. Крім того, синюхи блакитної підсилює дію пустирника і шлемника, і сприяє збільшенню тривалості седативного ефекту.
Сполучуваність. Підвищує ефективність терапії в поєднанні з фітопрепаратами:
• при депресії:
«Седатон» (таблетки), «Кипрей» (таблетки), «Звіробій» (БАЖ).
• при синдромі хронічної втоми:
«Герон-вит Активне життя» (таблетки), «Сосна» (БАЖ), «Глід» (таблетки, БАЖ).
• при імпотенції, зниження статевої активності на тлі стресу:
«Червоний корінь» (таблетки), «Фенугрек» (таблетки).
• при ішемічній хворобі серця, стенокардії, гіпертонічної хвороби, аритмії:
 «Глід» (таблетки, БАЖ), «Каштан» (БАЖ), «Таволга» (таблетки).
• при екземі, нейродерміті, псоріазі, шкірній сверблячці:
«Низка» (таблетки, БАЖ), «Спориш» (БАЖ), «Береза» (таблетки, БАЖ).
• при зайвій вазі, целюліті:
• при порушеннях функції щитовидної залози.

Не є лікарським засобом.

Светлана 2018-06-08 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошее успокоительное средство

Когда нервы сдают покупаю себе таблетки с пустырником, через неделю состояние нормализуется, хорошо сплю и меньше реагирую на раздражители.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Светлана! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, собача, в, пiгулках, даника, фарм, аптека, натуральних, препаратів, собача, в, пiгулках, , даніка, фарм