Софора японська - Інтернет магазин Фіто
  • -5%
  • Софора японська - Інтернет магазин Фіто

Софора японська - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Софора японська в таблетках - Інтернет аптека Фіто. Рутіносодержащее рослина, зміцнює судини, послаблює алергічні прояви, знижує рівень цукру в крові. Відновлює співвідношення атерогенних і протівоатерогенних ліпідів, підвищує адаптацію і детоксикаційні можливості організму.
Показання до застосування:
* Порушення периферичного кровообігу (геморагічні інсульти, крововиливи в сітківку);
* вегето-судинна дистонія;
* Зниження адаптаційних можливостей організму;
* Атеросклероз судин головного мозку з шумом у вухах, запамороченням;
* Варикозний симптомокомплекс (втома, важкість у ногах, судоми, набряки);
* Постфлебіческій синдром, облітеруючий ендартеріїт, капіляротоксикози;
* Цукровий діабет та його ускладнення, в тому числі ангіопатія;
* Алергічні захворювання;
* Хронічна екзема, псоріаз;
* Колагенози;
* Кровотечі, геморагічний діатез;
* Профілактика інсультів.
Склад: бутони / плоди софори японської.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Софора вважають універсальним засобом. Поряд з женьшенем, елеутерокок, левзея, софора, як адаптоген, підвищує загальну опірність організму і його адаптацію до постійно мінливих умов навколишнього середовища. Багатющий хімічний склад софори має високу цінність в відновлювальних та лікувальних програмах. Деякі хімічні сполуки, такі як кемпферод-3-софорозід, кверцетин-3-рутинозид, гінестеін-2-софори-біозідом, є специфічними і зустрічаються тільки в плодах і бутонах софори. Крім того, софора містить кумаронохромони, полісахариди, тритерпенові сапоніни, лектини, жирні олії. Заслуговують на увагу вільні амінокислоти, які беруть участь в білковому обміні, синтезі біогенних амінів і інших процесах. Шість амінокислот містяться в софорі (лейцин, метіонін, валін, треонін, триптофан, аргінін) відносяться до розряду незамінних.
Основні лікувальні властивості належать флавоноидам, рутину і кверцетину. Зміст рутина в плодах софори коливається від 8 до 30%, тому бутони / плоди служать джерелом отримання рутина для фармпромисловості. За рахунок флавоноїдів, зокрема рутина, софора зміцнює судини і підвищує їх еластичність, зменшує і попереджає підвищену їх ламкість, запобігає капілярні геморагії. Сприяє засвоєнню вітаміну С, покращує мікроциркуляцію, усуває запалення і попереджає атеросклеротичні відкладення на внутрішніх стінках судин, позитивно впливає на ліпідний і вуглеводний обмін, нормалізує артеріальний тиск.
Механізм реалізації Р-вітамінної активності полягає в наступному: один механізм забезпечує міцність і проникність кровоносних судин. Флавоноїдні з'єднання софори, як потужні антиоксиданти, захищають адреналін від окислення, здатні зв'язати в міцні комплекси іони заліза, міді і магнію, що містяться в кровотоці і є каталізаторами ферментів, що руйнують адреналін. Крім того, флавоноїди подовжують період існування адреналіну, а спільно з аскорбіновою кислотою підсилюють його дію.
Другий механізм прояви Р-вітамінної активності теж визначають флавоноїди. Вони здатні до прямого інгібування ферменту гіалуронідази, яка руйнує гіалуронову кислоту, основного фактора цементуючого капіляри.

Фармакокінетика іншого відомого флавоноїду софори кверцетину вивчена досить грунтовно. До цінним лікувальним властивостям відносяться: гіпотензивну, капилляроукрепляющее, радіопротекторну. Софора, за рахунок кверцетину, проявляє спазмолітичну, антиоксидантну активність, стимулює регенерацію пошкоджених тканин, прискорює репаративні процеси, при отруєнні виконує роль антидоту. Експериментально доведено, що кверцетин софори послаблює алергічні реакції, має протизапальну, антивірусну дію, проявляє гепатопротекторну активність.
Завдяки дії флавоноїдів, софора призначають при алергічних захворюваннях, патологіях шлунково-кишкового тракту і верхніх дихальних шляхів, від банальної застуди до туберкульозу. Иммунокорригирующие властивості використовуються при хронічних гепатитах, радіопротекторних - для підготовки онкохворих до проходження курсів хіміо- і радіопроменевою терапії.
Фармакологічні властивості софори затребувані в терапевтичних заходах при гіповітамінозі С. Рутин, в силу своїх антиоксидантних властивостей, захищає аскорбінову кислоту від надлишкового окислення. В спектр призначень софори входять поліартрити, стенокардія, тромбофлебіт, облітеруючий ендартеріїт, кровотечі, капіляротоксикози.
Чітко виражений вплив біологічно активних речовин софори на ланки вегетативної нервової системи, функцію надниркових залоз і каротидного зон, що і визначає спектр застосування препаратів софори при пароксизмальних вегето-судинних розладах (тахікардії, мігрені), спазмах периферичних судин (ангіотрофоневрози). Останні медичні дані по дослідженню софори вказують на позитивну динаміку при м'язової дистрофії, склеродермії, червоний вовчак.
У медичній практиці з успіхом застосовують препарати софори, як природний засіб з гіпоглікемічними, ангіопротектівним, антиоксидантні, капіляростабілізуючих, протизапальними властивостями.
Достовірно доведено, що плоди софори надають цукрознижувальної дії, мають гиполипидемическими, ангіопротектівним, антиоксидантні, иммунокоррегирующая властивостями. За сахаросніжающіму властивості софора перевершує аналогічну дію антидіабетичного збору «Арфазетин», а по антігіопротекторному і ранозагоювальну перевершує відвар шипшини. Біологічно активні речовини софори сприяють поліпшенню циркуляції крові в судинах головного мозку, попереджають тромбоутворення, способствуюь зміцненню судин.
Гепатопротективна дію софори характеризується зниженням рівня АсАТ, АлАТ в сироватці крові, впливаючи відповідно на рівень ліпідів, холестерину. Препарати софори відновлюють співвідношення атерогенних ліпідів низької щільності (ЛПНЩ) і антиатерогенних ліпідів високої щільності (ЛПВЩ).
 Як адаптоген і тонізуючий засіб софора рекомендують при різних гіпоастеніческіх формах неврозів.
Показаннями до застосування софори є різні кровотечі (шлункові, маткові, легеневі, кишкові, носові, гемороїдальні), ангіопатії при цукровому діабеті, гломерулонефрит, крововиливи в мозок, сітківку ока, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, капіляротоксикози, хвороби печінки з геморагічним діатезом, ураження стінки судин. На особливу увагу заслуговують кровотечі, обумовлені патологією системи згортання крові (тромбоцитопенія, гемофілія).
Софора - ефективне бактерицидну засіб, дія обумовлена ​​Геністеїн і кверцетином, згубний щодо золотистого стафілокока, кишкової палички. Плоди софори японської, як високо ефективний засіб, призначають при харчових токсикоінфекціях, отруєннях, диспепсіях, кишкових інфекціях, діареї різного походження.
У складі полікомпанентальних зборів софора використовують при діареї пов'язаної з сальмонельозом, при неспецифічний виразковий коліт.
Специфічна активність плодів софори зафіксована відносно репаративних процесів і обумовлена ​​не тільки антимікробну дію, але і позитивним впливом на імунний статус організму, що також, в значній мірі, визначається присутністю флавоноїдів в бутонах і плодах софори.
Софора високо цінується в будь-яких профілактичних і реабілітаційних програмах, допомагаючи максимально активізувати всі функції організму, знижуючи ризик передчасного старіння. Анаболічні, ангіопротектівним властивості софори підтверджені експериментально.
Відмінною особливістю препаратів софори, як природного стимулятора організму, є відсутність звикання при тривалому застосуванні, надання регулюючого впливу і нормалізує ефекту на всі органи і системи.

Зоряна 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

От варикоза хорошие таблетки

Когда увидела на ногах начинающийся варикоз, то решила погуглить на предмет лечения вен, вычитала про софору, решила купить. Я пила таблетки 2 месяца, вены теперь не просвечиваются, усталости в ногах нет.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Зоряна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, софора, японська, інтернет, магазин, фіто, софора, японська