Вагінальні свічки з біфідобактеріями від захворювань жіночих статевих органів

Вагінальні свічки з біфідобактеріями від захворювань жіночих статевих органів

На складі
Рейтинг:

На складі 90.0
90.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Свічки від молочниці - З біфідобактеріями Біфонорм - супозиторії застосовуються для профілактики і лікування захворювань жіночих статевих органів, що супроводжуються порушеннями складу мікрофлори, таких як:

 • кольпіти,
 • вульвовагиніти,
 • дисбактеріоз,
 • дріжджовий мікоз,
 • кандидоз та ін ...

✅ Використовуються для відновлення імунітету стінки піхви.

✅ біфідобактерій є високоефективним засобом в боротьбі з бактеріозами і патогенною мікрофлорою піхви, такими як:

 • кишкова паличка,
 • стафілокок,
 • шигели,
 • протей,
 • кандиди, які з'являються внаслідок різних захворювань, вікових та гормональних змін, інтенсивної антибіотикотерапії.

✅ Склад супозиторіїв Біфонорм: 1 супозиторій містить 1 дозу (не менше 10 * 7) живих біфідобактерій (Bifidobacterium bifidum), допоміжні речовини поліетиленоксид -1500, ланолін безводний.

✅ Спосіб застосування: вагінально по 1 супозиторію 1-2 рази на день протягом 10 днів.

 • Протипоказання до застосування: не застосовувати одночасно з антибіотико терапією.

✅ Форма випуску: 10 супозиторіїв в пластиковій упаковці та картонному футлярі.


Свічки з біфідобактеріями Біфонорм, при вагінальних дисбактеріозах:

Відомо, що при впливі деяких факторів змінюється кількісний і якісний склад мікрофлори слизових, через що жінки стикаються з проблемою сухості, печіння, свербіння на слизовій інтимних зон, неприємного запаху з вагіни. У боротьбі з цими та іншими проблемами, пов'язаними із захворюванням вагінального дисбактеріозу, допоможуть вагінальні свічки Біфонорм - сучасне високоефективне засіб для лікування і профілактики вагінальних дисбактериозов, при наявності патогенної мікрофлори піхви.

 • Свічки Біфонорм ефективні також після антибіотико терапії.

✅ Дисбактеріоз піхви, дисбіоз, або бактеріальний вагіноз - це порушення мікрофлори піхви, що виявляється рясними сіруватими виділеннями з неприємним запахом риби. При дисбактеріозі характерні відчуття сверблячки, печіння під час статевого акту, можливо роздратування вульви. У деяких випадках, особливо на самому початку хвороби бактеріальний вагіноз взагалі ніяк не ніяк турбує хворих. Дисбактеріоз піхви не є інфекцією, що передається статевим шляхом. У нормі в жіночій піхві в достатній кількості живуть необхідні нам молочнокислі бактерії (Lactobacillus acidophilus - лактобактерії). Ці мікроорганізми виробляють багато активних речовин, що захищають мікрофлору піхви: молочну кислоту, перекис водню, лізоцим.

 • Дисбактеріоз виникає тоді, коли кількість лактобактерій критично зменшується і їх місце заселяється іншими бактеріями - умовно-патогенними. Ці бактерії, що викликають захворювання, поселяються в піхву тільки при зниженому імунітеті

✅ Найчастіше бактеріальним вагінозом хворіють жінки після 35 років, хоча останнім часом з'явилася тенденція, як і у багатьох інших хвороб - дисбактеріоз піхви молодшає. Крім того, це захворювання набуває все більшої поширеність. Причому причини такої поведінки дисбіозу вченим досі не зовсім зрозумілі. Від дисбактеріозу всього один крок до вагініту або кольпіту (запалення піхви), цервіциту (запалення шийки матки), уретриту (запалення сечовипускального каналу) або до циститу ...

✅ Симптоми дисбактеріозу піхви у жінок: дисбактеріоз піхви в половині випадків протікає без симптомів. Жінка довго може не помічати жодних ознак порушення мікрофлори піхви. Може періодично трохи змінюватися характер виділень з піхви, але жінки часто не звертають на це уваги. У нормі у жінки або не повинно бути ніяких виділень з піхви або може бути невелика кількість прозорих виділень без неприємного запаху. Не повинно бути неприємних відчуттів і сухості в області статевих органів, в тому числі під час статевого акту. При розвитку дисбіозу піхви у жінки кількість виділень зазвичай збільшується, вони набувають білувато-жовтувате або сірувате забарвлення, з'являється неприємний запах. Більше ніякими симптомами дисбактеріоз піхви не проявляється, всі інші симптоми пов'язані вже з його ускладненням - розвитком інфекції і запалення статевих органів.

✅ Ускладнення дисбіозу піхви у жінок: при вагінальному дисбактеріозі в піхву знаходиться велика кількість умовно-патогенних або патогенних бактерій. Ці бактерії викликають запалення стінки піхви (вагініт) і шийки матки (цервіцит). Симптоми запалення - це збільшення кількості виділень з піхви, поява неприємних відчуттів в статевих органах (свербіж, печіння, біль), в тому числі вчасно і після статевого акту. Одним з перших ознак запалення часто буває сухість піхви під час статевого акту. Патогенні бактерії з піхви можуть інфікувати матку, що призводить до розвитку ендометриту, і придатків матки з розвитком аднексита. Також при дисбіозу піхви інфекція може потрапляти в сечовипускальний канал і сечовий міхур, що може привести до появи симптомів уретриту і циститу.

✅ Дисбактеріоз піхви у дівчат: порушення мікрофлори піхви зустрічається у дівчат, які не починали статеве життя, майже так само часто, як і тих, що живуть статевим життям жінок. Це пов'язано з нестабільністю гормонального фону під час перших менструальних циклів і з особливостями будови дівочої пліви. На початку статевого життя відбувається закид великої кількості бактерій з піхви в сечовий міхур, що може привести до виникнення симптомів циститу медового місяця. Дисбіоз піхви у дівчат рідко проявляється рясними виділеннями. Лікування дисбактеріозу піхви у дів може бути важко, якщо будова дівочої пліви не дозволяє правильно застосовувати лікарські засоби.

✅ Дисбактеріоз піхви при вагітності: Вагітність - одна з причин виникнення вагінального дисбактеріозу. На тлі вагітності можуть з'являтися або посилюватися симптоми дисбактеріозу і запалення піхви - виділення з піхви, свербіж і печіння в статевих органах, біль при статевому акті. Це пов'язано з гормональною перебудовою в організмі жінки під час вагітності, яка впливає на стан імунітету і мікрофлори піхви. Повноцінне лікування дисбіозу і запалення піхви під час вагітності важко, так як лікування антибіотиками і иммунокоррекция небажані. Тому завданням гінеколога при виникненні дисбіозу піхви у вагітної жінки є усунення симптомів дисбактеріозу і підготовка до пологів. ВАЖЛИВО! Дисбактеріоз може стати однією з причин викидня, народження недоношеної дитини і розвитку у нього інфекцій після пологів. Свічки Біфонорм з біфідобактеріями є безпечним засобом поповнення мікрофлори біфітобактеріямі при вагітності.

✅ Дисбактеріоз піхви і інфекції, що передаються статевим шляхом: інфекції, що передаються статевим шляхом завжди призводять до дисбактеріозу піхви. Нормальна мікрофлора піхви намагається не допустити розвитку статевої інфекції у жінки. Якщо статева інфекція виявляється, нормальна мікрофлора піхви не може бути не порушена. Поява збудника захворювання, що передається статевим шляхом (ЗПСШ), викликає запалення в статевих шляхах і сприяє прогресу порушення мікрофлори піхви. Ситуація, при якій запалення статевих органів у жінки викликано тільки збудником ЗПСШ, виникає дуже рідко. Статева інфекція завжди викликає запальний процес в статевих органах жінки спільно з умовно-патогенною мікрофлорою. І це завжди повинно враховуватися при лікуванні ЗПСШ. Інакше може виникнути ситуація, при якій антибіотиками повністю усуваються збудники ЗПСШ, а кількість умовно-патогенної мікрофлори зростає. Лікування ЗПСШ у жінок обов'язково має завершуватися відновленням мікрофлори піхви.

✅ При важких інфекціях (хламідія, трихомонада) або декількох ЗПСШ, спочатку проводиться специфічна антибактеріальна терапія, а потім відновлення мікрофлори піхви. У менш складних ситуаціях необхідно спочатку провести комплексну діагностику всієї урогенітальної мікрофлори, а потім її відновлення з одночасним усуненням статевої інфекції. Супозиторії Біфонорм є відмінним відновлювальних засобом мікрофлори піхви після антибактеріальної терапії. Найчастіше порушення мікрофлори піхви у жінки не викликає захворювання у її статевого партнера, навіть при регулярному статевому житті без використання засобів контрацепції. При вираженому дисбиозе піхви, у чоловіків рідко можуть розвиватися явища баланопостіта і неспецифічного уретриту. Але це буває тільки в разі, якщо у чоловіка була схильність до цих захворювань, в здоровому організмі вони не розвиваються. Захворювання статевого партнера, за винятком захворювань, що передаються статевим шляхом, не порушують нормальну мікрофлору піхви у жінки. Лікування дисбактеріозу піхви у жінок не передбачає обов'язкового лікування статевого партнера, якщо у одного з них не виявляється інфекція, що передається статевим шляхом.

✅ Дисбактеріоз піхви при дисбіозу кишечника у жінок: багато захворювань шлунково-кишкового тракту у жінок ведуть до порушення нормальної мікрофлори кишечника і розвитку дисбактеріозу. При дисбактеріозі кишечника як і при дисбіозу піхви знижується кількість лактобактерій і біфідобактерій і збільшується кількість умовно-патогенних мікроорганізмів або з'являються патогенні мікроорганізми. При вираженому дисбактеріозі кишечника порушення вагінальної мікрофлори обумовлено саме цим і з піхви висівається одна з кишкових бактерій - кишкова паличка, ентерококи та ін. Лікування дисбіозу піхви в такій ситуації вкрай утруднено, ймовірність рецидиву захворювання дуже висока. Відновлення нормальної мікрофлори піхви в такій ситуації можливо лише при одночасному лікуванні захворювань і дисбактеріозу кишечника. Супозиторії Біфонорм з біфідобактеріями до складу, яких входять Bifidobacterium bifidum допоможуть в комплексному лікуванні дисбактеріозів піхви і кишечника.

 • Не є лікарським препаратом.
Ирина 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошие свечи

Ничто так хорошо не помогает в борьбе с кандидозом, рекомендую очень.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Ирина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: біфідобактерії, Авіценна, свічки, від, молочниці, фітоаптека, статті, трави, в, аптеці, інтернет, магазин, фіто, купити, ціна, Україна, Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, Полтава, Суми, Херсон, Миколаїв, Чернівці, Кропивницький, Одеса, Вінниця, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Черкаси, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород