Таблетки для чоловічої потенції - Аптека трав
  • -4%
  • Таблетки для чоловічої потенції - Аптека трав

Таблетки для чоловічої потенції - Аптека трав

На складі
Рейтинг:

На складі 86
90 грн.
86 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Таблетки для чоловічої потенції - Натуральна аптека. Чоловік потенціал, фітопрепарат спеціальної спрямованості, що сприяє підвищенню тонусу і сексуальних можливостей організму, усуває порушення функцій нервової, ендокринної систем, знижує ризик вегетативних дисфункцій, імпотенції, простатиту, пом'якшує симптоматику пов'язану зі старінням організму.
Показання до застосування:
* Зниження потенції і лібідо;
* Клімактеричний синдром;
* Запальні захворювання чоловічої статевої сфери;
* Зниження загального тонусу організму;
* Порушення периферичного кровообігу;
* Простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома);
* Похилий вік;
* Зниження статевої активності на тлі підвищених стресових, розумових і фізичних навантажень.
Склад: корінь скнари (червоний корінь), левзеї; трава якорцев, плоди глоду, каштану; екстракт гінкго білоба.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. У століття стресів, хронічної втоми, гіподинамії, катастрофічного погіршення якості і структури харчування чоловікам все важче підтримувати себе у відповідній формі. Проблема зниження статевої активності набуває все більшої актуальності, особливо в економічно розвинених регіонах.
Значною мірою, це пов'язано з тим, що серед статевих розладів велику частину складають функціональні порушення.
Причин зниження статевої активності і функціональних порушень багато. Це нейрогуморальні розлади, запальні процеси урогенітальної області (цистити, уретрити, простатити), неврози, які породжують імпотенцію, клімактеричний період, природне старіння організму.
Багато розлади статевої функції вимагають серйозної корекції з боку медичних фахівців. Уявні розлади, не будучи самостійним захворюванням, є симптомокомплекс при найрізноманітніших нервових, психічних, ендокринних, урологічних захворюваннях.
З огляду на полисиндромность статевих розладів, єдино правильною формою лікування є комплексний вплив на всі залучені в патологічний процес системи.
Багато лікарські рослини застосовуються при порушеннях різного рівня. Вони мають різнобічну дію і високою ефективністю при поєднаних формах сексуальних розладів.

З огляду на, що оцінка потенції чоловіки має дуже високе значення як для характеристики його здоров'я, так і для його соціального статусу, була розроблена рецептура спеціальної спрямованості складових рослин, які здатні активізувати статеві функції, усунути невротичні, судинні та ендокринні порушення, знизити ризик розвитку патологій впливають на сексуальну сферу.
Комплексний препарат «Чоловічий потенціал» має загальнозміцнювальну, тонізуючу, протизапальну, антисклеротичну дію, регулює функції нервової та ендокринної систем, знижує ризик вегетативних порушень, покращує процеси кровотворення і периферичного кровообігу, кровонаповнення органів і тканин статевої сфери, позитивно впливає на сперматогенез, ерекцію і лібідо . Є ефективним засобом профілактики запальних захворювань сечовивідної системи і статевих розладів, попереджає структурно-функціональні зміни передміхурової залози і зниження сексуальної функції. Коригуючи гормональний баланс, підтримує сексуальні можливості, знімає надмірну психоемоційну навантаження, підвищує самооцінку, пом'якшує симптоматику дискомфорту, пов'язану з андропаузи.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:
Копійочник (Червоний корінь) - найпопулярніше рослина для чоловічого тонусу, природний негормональний стимулятор статевої активності; позитивно впливає на крово- і лімфообіг, зміцнює стінки судин, пригнічує синтез дигідротестостерону, усуваючи гормональний дисбаланс між естрогенами і андрогенами, регулюючи тонус і перистальтику нижніх відділів сечовивідних шляхів. Зменшує симптоми простатиту, перешкоджаючи розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), знижує ризик сексуальних розладів і пухлин чоловічої статевої сфери.
Льовзея (маралів корінь) - застосовується як стимулюючий засіб при астенічних станах, фізичному і психічному перевтомі, імпотенції, функціональних розладах нервової системи, депресії, статевому безсиллі. Має виражену позитивним гонадотропним ефектом, покращує настрій, сприяє зачаттю. Показана при всіх видах медикаментозної терапії, включаючи стероидную, що викликають зниження лібідо, потенції, ерекції.
Якірці - в східній медицині вважаються, одним з найефективніших засобів підвищують «чоловічу силу», з хорошим сечогінним, противосклеротическим і загальнозміцнюючу дію. В спектр показань до застосування входять імпотенція, чоловіче безпліддя. Стероїдні сапоніни (фурастанолового глікозиди) знижують рівень холестерину, загальних ліпідів ліпопротеїдів, покращують показники коагуляції крові, периферичний кровообіг. У Болгарії з трави якорцев був розроблений препарат, що активізує сперматогенез і рекомендований для поліпшення ерекції і стимуляції статевої функції.
Глід - перевірений століттями засіб поліпшує функцію серцево-судинної системи, підвищення сексуальних можливостей і активного довголіття, здатний підтримати потенцію, зміцнити серцево-судинну і нервову систему. Плоди мають м`яку сечогінну, судинорозширювальну, гонадотропну дію.
Каштан - в останні роки став популярним у урологів, як ефективний засіб для комплексного лікування простатиту, одного з головних винуватців порушення потенції. Плоди і квіти каштана, як відомий венотоник, усувають венозний застій в області малого тазу, корисні при імпотенції, слабкої ерекції, обумовленої слабким кровопостачанням статевого органу.
Екстракт гінкго білоба - «судинний доктор», що поліпшує мікроциркуляцію і кровотік в судинах міокарда, сітківки очей, нирок, статевих органів. Надає судинорозширювальну дію, усуває застійні явища у венозній і лимфосистеме, нормалізує ерекцію. Покращує стан хворих страждають еректильною імпотенцією, при вікових змінах; є ефективним нейропротектором.

Виктор 2018-07-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Помогло

Когда на улице холодно и сыро, а я работаю много на улице, то каждый час меня тянет в туалет. Страдал от этого неудобства около сезона, пока не выдержал и обратился к врачу. Врач оказался ценителем фитопрепаратов и посоветовал мне Мужской потенциал. Я принимал его 2 месяца, но синдром "туалета" прошел уже через неделю. Поэтому я доволен результатом. Пока эта проблема меня не беспокоит больше года.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Виктор! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, пiгулки, для, чоловічої, потенції, аптека, трав, пiгулки, для, чоловічої, потенції