Таблетки для чоловіків - Трав'яна аптека Фіто

Таблетки для чоловіків - Трав'яна аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 85
85 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Таблетки для чоловіків - Фитоаптека Харків. Еректін, Авіценна, це оригінальна вітчизняна розробка для профілактики і багатовекторного комплексного лікування статевої дисфункції. Основним компонентом є екстракт еспарцету піщаного. Завдяки своїм властивостям він стимулює вироблення ендогенного тестостерону, регулює складний процес заповнення печеристих тіл кров'ю, сприяє підвищенню еластичності судинної стінки. Покращує сперматогенез і якість сперми. Еректін містить енергетичні, мінеральні компоненти, вітаміни і мікроелементи, а також особливу групу речовин, що виконують захисно-компенсаторну функцію, що беруть участь у всіх процесах обміну і є аналогами биорегуляторов (медіаторів і статевих гормонів) організму людини. Надходження комплексу захищає системи біосинтезу статевих гормонів. Відзначається значна оптимізація гормонального балансу та обміну речовин, порушених під впливом стресів, екстремальних умов і хронічних захворювань. Відновлюється лібідо. Систематичний прийом сприяє відновленню нормальної роботи репродуктивної системи, покращує сперматогенез і якість сперми.
Еректін застосовують при профілактиці та лікуванні:
* Тривалих психо - емоційних і фізичних навантаженнях з метою попередження розвитку статевого безсилля і відновлення якості ерекції;
* Зниження статевої активності на тлі хронічної втоми і стомлюваності, що супроводжуються розвитком судинної патології, астенією, імунодефіцитом і збоєм в обміні речовин;
* Хронічних захворюваннях статевих органів, при яких спостерігається зниження вироблення андрогенів, еректильна дисфункція, затримка сім'явиверження і зниження статевої активності.
Склад: густий екстракт трави еспарцету піщаного 0,25 г, крохмаль, лактоза, МКЦ, стеарат кальцію.
Спосіб застосування: по 1-2 таблетки 3 рази на день, за 30 хвилин до їжі протягом 30 днів.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість, вагітність, лактація, діти до 14 років
Упаковка: в пластиковому контейнері 30 таблеток по 0,5 м
Чи не є лікарським препаратом.

Стас 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Отличная вещь

Принимая эспарцет и еще трутневый гомогенат я не только восстановился после сезона коммандировок, но и чувствую себя как новая копейка.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Стас! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: авiцена, пiгулки, для, чоловіків, трав'яна, аптека, фіто, пiгулки, для, чоловіків