Пігулки для кишківника фітосорбент нормофлору

Пігулки для кишківника фітосорбент нормофлору

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Пігулки для кишківника - Природна формула нормалізації функціонування кишечника, життєздатності та життєдіяльності його мікрофлори.

 • Перешкоджає розвитку патогенної флори, процесів гниття, бродіння і метеоризму, відновлює переваривающую здатність шлунково-кишкового тракту, протистоїть дисбактериозам.
 • Є кращим санітаром кишечника, знижує ризик запалень і пухлин шлунково-кишкового тракту, підтримує імунний статус організму.

✔️ Показання до застосування:

 • дисбактеріоз кишечника;
 • метеоризм;
 • ентероколіти; коліти;
 • алергічні захворювання на тлі дисбіотичних порушень;
 • імунодефіцитні стани;
 • інтоксикації (харчові, лікарські, алкогольні);
 • стресові навантаження;
 • для осіб які проживають в неблагополучних зонах, а також при підвищених дозах нітратів у ранніх овочах;
 • після антигельминтной терапії.

✔️ Склад: коріння аїру, трава звіробою, зніту; лист подорожника, трава пустирника, яблучний пектинати.

✔️ Спосіб застосування: по 2 пігулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

✔️ Форма випуску: 90 піг.

 • Не є лікарським препаратом.

Значення для організму.

✔️ Дисбактеріоз (дисбіоз) кишечника є причиною нездоров'я сучасної людини і зачіпає більше 80% населення. Чи означає зміни якісного та кількісного видового складу мікрофлори кишечника. Порушення біологічної рівноваги і функціональної активності сапрофітних мікроорганізмів призводять до розладів обмінних процесів, полигиповитаминозу, ферментопатії, імунодефіцитні стани, служить грунтом для розвитку інфекційно-запальних захворювань органів травлення.

До факторів, що провокує дисбактеріоз відносяться: низька життєздатність мікрофлори, порушення в ферментних системах і функції печінки, підвищена чутливість до екзогенних впливів, патологічні зміни в слизовій оболонці кишечника, недостатнє надходження вітамінів, стресогенні і токсичні впливи, що викликають напругу імунної системи, що не раціональне харчування, алергени і, звичайно, антибактеріальні препарати.

Погіршують стан життєдіяльності здорової мікрофлори променева дія, глистяні інвазії, пухлини, що виснажують важкі захворювання.
Поява порушення балансу мікрофлори залежать від індивідуальних особливостей шлунково-кишкового тракту, віку, виду мікроорганізмів, що беруть участь в порушенні симбіотичного рівноваги, рівня захисту кишкового епітелію, оптимальності функціонування ферментних систем печінки, секреції травних залоз.

Субклінічні форми дисбактеріозу характеризуються диспепсичними проявами. Це зміни апетиту, неприємний смак у роті, дискомфорт у животі, нестійкі випорожнення. Порушення обмінних процесів і гіповітаміноз, які проявляються в результаті дисбактеріозу, відображаються на стані захисних бар'єрів шкіри, погіршують регенеративні процеси епітеліальної тканини. Для них характерні, сухість шкіри губ, тріщини ( «заїди») в куточках рота, шкірні висипання, часті алергічні реакції. Дисбактеріоз сприяє розвитку уповільнених інфекцій, трофічних розладів.

Розмаїття чинників, що викликають дисбактеріоз, визначає необхідність комплексного підходу до його лікування. У медичній практиці застосовуються різні препарати, що містять сапрофітні мікроорганізми, ферменти, імуномодулятори, антибіотики. Клінічний досвід показує недостатню ефективність такої терапії, а стихання характерних проявів дисбактеріозу притупляють увагу лікаря до проблеми і він залишається до кінця не вилікуваних.

✔️ Мета фітотерапії - відновлення складу і функціональної активності сапрофітної мікрофлори, очищення шлунково-кишкового тракту від патогенних збудників і токсинів, їх нейтралізація і виведення, усунення дискінезії, запальних уражень кишечника і, супроводжуючих дисбактеріоз, диспепсичних розладів.

Головна перевага рослин, в їх різноплановості дії, що охоплює всі напрямки лікувальних заходів. Фітопрепарати на основі рослин стимулюють імунну відповідь організму, в тому числі на рівні кишечника, без ризику для життєдіяльності здорової мікрофлори, згубно впливають на патогенну, є їжею для біфідум- і лактобактерій. Крім того, рослини здатні усунути запальні явища, відновити слизову кишечника, коректуючи його секреторну і моторну функцію, як надійні ентеросорбенти, звільнити організм від ендо- та екзотоксинів.

Для посилення лікувальної дії, в медичній практиці використовують яблучний пектинати, який здатний вивести з тканин отрути і токсичні речовини, в тому числі солі важких металів, радіонукліди, при цьому, не порушуючи природного бактеріологічного балансу мікробної флори кишечника. Маючи високу адсорбційної активністю, він перешкоджає розвитку глілостних і бродильних процесів, створює бар'єр вірусам і пухлинних клітин, зменшує побічну дію хімічних ліків. Солі галактуроновой кислоти вважаються найбезпечнішими санітарами кишечника, при самих застарілих формах дисбактеріозу.

✔️ Збалансований по складу і дії природний комплекс нормофлору - кишковий фітосорбент - є надійним засобом для нормалізації кишкової мікрофлори і підтримки її життєдіяльності, з комплексним підходом до усунення причин виниклого дисбіозу.

В основі лікувальної дії комплексу лежить забезпечення всіх метаболічних потреб мікрофлори кишечника. Включені до складу рослини містять важко і легко гідролізуемих полісахариди, рослинні білки і ліпіди, носії біогенних металів і мікроелементів, фітогормонів, сорбенти, рослинні регулятори і ініціатори мікробіологічної ферментації. Вони забезпечують активізацію мікробного травлення, посилення детоксірующім функції мікрофлори, енергозабезпечення діяльності тонкокишечного епітелію.

Має загальнозміцнювальну, протизапальну, жовчогінну, протимікробну, в'яжучу, спазмолітичну, знеболювальну види дії, перешкоджає застою жовчі, відновлює перистальтику кишечника, покращує грануляцію і епітелізацію уражених тканин і слизової кишечника, пригнічує патогенну флору, процеси бродіння і гниття, послаблюючи явища метеоризму, знижує ризик розвитку запалень і пухлин кишечника, підвищує імунітет і вітамінообеспеченіе організму.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:

✔️ Аїр болотний - висока антибактеріальна активність коренів спрямована на знищення патогенної флори, в тому числі стафілококової, паличковидних бактерій (шигелл). Здатний відрегулювати апетит, захистити тканини слизової від дратівної дії фізичних і хімічних чинників, усунути запальні явища на різних стадіях розвитку. Коріння аїру позитивно впливають на процеси утворення та виділення жовчі, нормалізують функцію кишечника при ентероколітах, колітах.

✔️ Звіробій - є гідною альтернативою антидепресантів з широким спектром лікувальних властивостей. Має протизапальну, гранулюван тканини, дезінфікуючий, епітелізірующее дію. Протистоїть вірусам і бактеріям (природний антибіотик). Встановлено в'яжучі, кровоспинні, дегельмінтізіруют властивості рослини. Благотворно впливає на процеси травлення, усуває спазми тонкої і товстої кишок, відновлює перистальтику кишечника.

✔️ Хаменерій (Іван-чай) - за коефіцієнтом протизапальної активності поступається лише медичного таніну. Поєднання таніну і слизу забезпечує потужний протизапальний ефект необхідний при наявності пошкоджень в слизовій кишечника. Містить в своєму складі олігосахариди, які сприяють життєдіяльності біфідобактерій. Трава зніту стимулює регенераторні можливості тканин слизової, послаблює спазми, сприяє усуненню ентероколітів, колітів.

✔️ Подорожник - яскраво виражені протизапальні, ранозагоювальні, що пом'якшують, обволікають види лікувальної дії. Має бактеріостатичні властивості, пригнічує ріст патогенного стафілокока, синьогнійної палички, бере участь в утворенні захисних колоїдів слизової, відновленні ушкоджень на рівні клітинних структур, в активізації перистальтики кишечника, позитивно впливає на життєздатність сапрофитной мікрофлори кишечника, пригнічує патогенну мікрофлору (ешерихії, сальмонели, роду кишкових паличковидних неспороносних бактерій).

✔️ Собача - активний компонент мобілізації каскадів детоксикаційної захисту при ендо- і екзотоксікозах, знижує диспептичні явища на тлі підвищеної реактивності центральної нервової системи, при гастрокардіальному синдромі, усуває явища метеоризму, спастичний біль.

✔️ Яблучний пектинати - натуральний сорбент з виборчої здатністю виводити з організму токсини загального порядку, радіонукліди, солі важких металів. Захищає організм від агресії канцерогенів, нітратів, нітритів, стабілізаторів і харчових консервантів. Сприяє очищенню і самовідновлення кишкової флори, оптимізує фармакотерапію захворювань, знижуючи токсичну дію ліків. Є живильним середовищем для здорової мікрофлори кишечника, справляється з інтоксикаціями і довгостроково поточними дисбактеріозами, попереджає їх розвиток. Нормалізуючи мікробна рівновага, сприятливо впливає на гормональний баланс, покращуючи колір і стан шкірних покривів.

Леонид 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Со своей работой справились

После лечения уроплазмы пропивал эти таблетки, по крайней мере дисбактериоза у себя не обнаружил после курса лечения.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Леонид! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, пiгулки, для, кишечника, трав'яна, аптека, фіто, пiгулки, для, кишечника