Таблетки для схуднення - Фитоаптека натуральних препаратів
  • -5%
  • Таблетки для схуднення - Фитоаптека натуральних препаратів

Таблетки для схуднення - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Таблетки для схуднення "Ваговий баланс" Фитоаптека Україна. Формула надійного зниження ваги з механізмом, спрямованим на системне очищення організму, блокування освіти і відкладення жиру, стимуляцію обміну речовин. Відновлює гормональний баланс, контролює розлад харчової поведінки, знижує ризик розвитку депресії, жирових відкладень в підшкірній клітковині. Гарантовано відсутність у складі гормонів, ГМО, стимуляторів, кофеїну.
Показання до застосування:
* Ожиріння;
* Для осіб, контролюючих свою вагу;
* Метаболічний синдром;
* Порушення ліпідного обміну;
* Целюліт;
* В комплексній терапії цукрового діабету.
Склад: трава люцерни, плоди грейпфрута, кукурудзяні рильця, слані ламінарії, насіння коріандру, корінь імбиру, пагони чорниці, плоди годжі.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. Проблема ожиріння є найактуальнішою в порядку денному у лікарів і їх пацієнтів. У патогенезі ожиріння мають значення вроджені особливості, неправильний ліпідний обмін, посилене утворення жиру з вуглеводів під впливом гормону пролактину, алкоголю та інших факторів. Цьому сприяє підвищення функціональної активності підшлункової залози, що призводить до посилення липогенеза і збільшення маси тіла.
Ожиріння також розвивається на тлі порушення гормонального дисбалансу, при зниженні функції щитовидної залози, що уповільнює вихід жиру з жирових депо і його окислення в печінці.
Але найчастіше, аліментарне ожиріння розвивається при надходженні в організм надлишкової кількості висококалорійної і незбалансованою їжі, яка і призводить до надмірного накопичення ліпідів, вуглеводів, протеїнів. З них жири відкладаються в жирових клітинах - адипоцитах і розташовуються в волокнистої мережі сполучної тканини, між поверхневим шкірним покривом і м'язовою масою. Надлишкова жирова тканина розростається на животі, спотворюючи лінію талії, стегнах, плечах, потилиці, в тазової області. Вступники з їжею вуглеводи жирові клітини перетворюють в жир, порушуючи харчування і енергетику нормальних клітин, викликаючи падіння рівня цукру в крові і відчуття голоду.
Коло замикається - організм починає працювати як підприємство по виробництву жиру.
Ожиріння не тільки дискомфорт, але і реальна небезпека для організму. Зайва маса жиру здавлює прилеглі тканини, порушує венозну і лімфатичну циркуляцію, обмежує рухливість діафрагми, зменшуючи життєву ємність легенів, ускладнюючи приплив крові до органів, в тому числі до серця.
Крім того, через порушення обмінних процесів, зростає ризик жовчнокам'яної і сечокам'яної хвороби, цукрового діабету, подагри. Відзначається нестійкість настрою, млявість, підвищення артеріального тиску, розвиток атеросклерозу, імпотенції.
Змінюються і шкірні покриви: гіпертрофія жирової підшкірної клітковини, збільшення кількості вільної і лімфатичної рідини, що призводить до набряклості, ліпосклероз сполучнотканинних волокон, порушень обмінних процесів в жирових клітинах, системі кровообігу і локальної гіпертрофії в області стегон, сідниць, живота. Ім'я цих порушень - целюліт. Розвивається він поступово, але може швидко прогресувати.
У розвитку целюліту у жінок головну роль відіграють статеві гормони, які відповідають за зміни в жировій і сполучній тканинах, в системі крово- і лімфообігу. До основних факторів розвитку целюліту відносяться не тільки ожиріння, але і супутні йому порушення лімфодренажної системи, венозного кровообігу, функціонування органів травлення, печінки.

У комплексній терапії позбавлення від зайвої ваги і целюліту фітотерапія займає провідне місце.
Пропонований комплекс «Ваговий баланс - Формула корекції ваги» передбачає зниження ваги за рахунок збалансованого складу рослин, фармакологічна активність яких надасть організму всі можливості перейти в режим спалювання жирів і подолати метаболічну резистентність до зниження ваги, приборкати апетит, зберегти здоров'я і пружність шкіри при бажаному вазі .
Унікальна рецептура спирається на рослини з підтвердженими сучасною наукою даними з проблеми зайвої ваги, грамотно запускає механізм відновлення балансу гормонів, оптимізує нормалізацію обмінних процесів і темп зниження ваги, контролює розлади харчової поведінки, попереджає коливання ваги, знижуючи ризик розвитку депресії, серцево-судинних захворювань, цукрового діабету.
Механізм нормалізації маси тіла спрямований на:
системне очищення організму травами-Детоксикатор, що здійснюють детоксикацію організму на клітинному і органному рівні;
блокування процесів утворення жирової тканини - травами, які беруть участь в процесі ліполізу, які за посередництвом
рецепторів здійснюють регуляцію жирового обміну, тобто стимулюють розщеплення, гідроліз жирів, підвищують активність жирової тканини;
активування витрати енергії в організмі - травами «термоджетика» і стимуляторами обмінних процесів, що підсилюють спорожнення жирових клітин.
Перевагою і відмінною рисою комплексу є технологія збереження всіх вихідних діючих речовин рослин, використання трав з оптимальним балансом поживних речовин і вираженими лікувальними властивостями, відсутність у складі ГМО, гормонів.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:
Люцерна - унікальний засіб здатне блокувати жири, через виборче зв'язування їх в шлунково-кишковому тракті. Сприяє зниженню рівня холестерину і цукру в крові, активує витрата енергії і спорожнення жирових клітин, нормалізує гормональний баланс.
Грейпфрут - для позбавлення від зайвих кілограмів, грейпфрутова дієта вважається найнадійнішою. Сприяє розщепленню жирів, прискоренню обмінних процесів, знижує набряклість жирової тканини, активізує механізми зниження ваги, покращує метаболізм вуглеводів, гальмує їх перетворення в жири. Встановлено, що біологічно активні речовини, в тому числі нарингенин і нарингин, беруть участь в процесах накопичення кофеїну в плазмі крові, підсилюючи термогенним ефект, розщеплення жирових молекул і їх спорожнення.
Кукурудзяні рильця - перевірений засіб знижує апетит, має жовчогінну, сечогінну дію, впливає на всмоктування харчових речовин в кишечнику, обмін речовин, підсилює розпад і утилізацію жирової тканини, знижуючи її набряклість.
Ламінарія - активний детоксикант з фармакологічною дією, обумовленим полісахариди, вітаміни і органічно пов'язаними сполуками йоду. Сприяє асиміляції білка, засвоєння фосфору, кальцію, заліза, активує роль ферментів, які блокують перетворення вуглеводів в жири, знижує апетит, має послаблюючу дію, зменшуючи всмоктування жирів з кишечника, активізує функцію щитовидної залози і обмінні процеси.
Коріандр - пряність, що сприяє відходженню жовчі, посилює секреторну активність шлункового соку, нормалізує роботу кишечника. У складі комплексу оптимізує процес зниження ваги, попереджає розвиток депресії, задовольняє фізіологічні потреби організму в необхідних речовинах і енергії.
Імбир - в програмах схуднення коріння імбиру використовуються часто. Він активізує обмінні процеси, виводить метаболічні токсини, є активним «сжигателем жиру» за рахунок зінгібаіна, який блокує перетворення вуглеводів в жири, сприяє виведенню з організму продуктів розщеплення жирів, перешкоджаючи їх відкладенню в підшкірній клітковині, на внутрішніх органах.

Чорниця - бере участь в механізмі зниження ваги, як потужний антиоксидант, містить L-епікатехін, який активніше в 50 разів вітаміну С і в 20 разів, сильніше за дією, вітаміну Е. Крім того, чорниця контролює підвищений рівень глюкози, не дозволяє розвиватися гіперінсулінемії, пригнічує апетит, перешкоджає всмоктуванню вуглеводів в кишечнику.
Годжі - унікальний революційний продукт з низьким глікемічним індексом, здатний стабілізувати рівень цукру в крові, уникнути проблеми з підвищеним апетитом. Національний інститут здоров'я США схвалив вживання ягід годжі як компонент низькокалорійної дієти для зниження ваги. Ягоди надають жиросжигающий ефект, підвищують метаболізм, прискорюють розпад жирових клітин, знижують ризик розвитку целюліту. Годжі містять ситостерол, що знижує рівень холестерину і перешкоджає утворенню холестеринових бляшок, а також багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів, що забезпечує організм додатковим запасом сил і енергії. Ягоди годжі в Європі представив вперше відомий французький дієтолог П'єр Дьюкан, як засіб, що омолоджує дії, що підтримує життєвий тонус.

Снежанна 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Работает

В комплексе с клетчаткой я похудела на 5 кг за месяц, рекомендую тем кто хочет попробовать.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Снежанна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, пiгулки, для, схуднення, фитоаптека, натуральних, препаратів, пiгулки, для, схуднення, придбати