Таблетки для судин - Інтернет магазин Фіто
  • -5%
  • Таблетки для судин - Інтернет магазин Фіто

Таблетки для судин - Інтернет магазин Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 73
77 грн.
73 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Таблетки для судин - Лецитин "цереброфіт" Фитоаптека. Природне засіб корекції мозкових порушень, захисту від інсультів та судинних катастроф. Усуває причини церебральних патологій, запаморочень, перешкоджає агрегації тромбоцитів, утворення тромбів, нормалізує артеріальний тиск, підвищує адаптацію до розумових навантажень, енергетичний потенціал мозку і його кіслородообеспеченіе.
Показання до застосування:
* Порушення мозкового кровообігу;
* Невротичні стани;
* Порушення когнітивних функцій (процеси навчання, запам'ятовування, мислення);
* Підвищені розумові навантаження (учні, студенти, творчі професії, працівники розумової праці, диспетчери і т.д.);
* Дисциркуляторна енцефалопатія різної етіології (черепно-мозкові травми, інсульти, похилий вік), що супроводжується зниженням уваги, погіршенням пам'яті, порушенням сну;
* Нейросенсорніпорушення (запаморочення, шум у вухах, туговухість);
* хвороба Альцгеймера.
Склад: квіти арніки, трава череди, таволги; квіти календули, плоди / бутони софори, коріння валеріани, трава деревію, звіробою; екстракт готу коли, лецитин.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Чи не є лікарським препаратом.
Значення для організму. В даний час найважливішою медико-соціальною проблемою є стану порушення мозкового кровообігу. У всіх країнах інсульти, як найтяжчі хвороби нервової системи, катастрофічно «молодіють». Тенденцію до омолодження даної патології пов'язують з несприятливою екологічною обстановкою, стресами, зловживанням алкоголем, курінням.
Клінічна картина таких захворювань різноманітна і залежить від локалізації, розмірів вогнищ ураження в головному мозку. За даними ВООЗ, понад 60% хворих, які перенесли церебральний інсульт, відчувають функціональні розлади різного ступеня вираженості: порушення руху, координації, мови, інтелекту, пам'яті.
Постинсультная інвалідизація займає 1 місце серед усіх причин втрати працездатності.
До початкових проявів порушення кровопостачання мозку є розсіяні мікросимптоми, такі як головний біль, шум у голові, зниження працездатності, порушення сну.
До причин факторів відносять атеросклероз, артеріальну гіпертензію, вазомоторную дистонію. Крім того, порушення кровотоку може з'явитися внаслідок спазмів судин, з яким пов'язують інфаркти мозку. При частих підйомах артеріального тиску можуть розвиватися зміни в стінках дрібних судин, що живлять глибокі структури головного мозку.
Щоб підтримати компенсаторні механізми в бойовому стані і не допустити розвиток порушень мозкового кровообігу та їх прогресування, потрібно в якості профілактики використовувати лікарські трави, які здатні усувати головну проблему - слабкі судини.
Важливе значення в профілактиці порушень мозкового кровообігу мають гіпотензивні трави і протисклеротичні кошти, які здатні усувати причини таких порушень.
Іншим напрямком профілактики порушень мозкового кровообігу є активація кровообігу, яка забезпечується шляхом використання трав, коригувальних реологічні властивості крові, спрямовані на поліпшення мікроциркуляції.
Фитокомплекс «Лецитин-Цереброфіт» спрямований на усунення причин, що викликають порушення мозкового кровообігу. Служить відмінним засобом реабілітації та профілактики патологічних змін судин, перешкоджає агрегації тромбоцитів, знижуючи ризик утворення тромбів, позитивно впливає на механізми нормалізації артеріального тиску, реологічних властивостей крові, стабілізує рівень холестерину.
Компоненти, що входять до складу комплексу, сприяють підвищенню енергетичного потенціалу мозку, поліпшують його активність, харчування клітин і кіслородообеспеченіе мозку, підвищують адаптацію до підвищених розумових навантажень, усувають запаморочення, шум у вухах, головний біль, активізують інтелектуальні і розумові здібності.
Фармакологічні властивості і дію складових рецептури
Арніка гірська - це рослина вчені віднесли до засобів, поліпшує мозковий кровообіг, за дією прирівнюється до Церебролізину ®. Використовується в формулах як заспокійливий і протиспазматичний засіб. Показана при гіпертонічних кризах, атеросклерозі судин головного мозку, черепно-мозкових травмах, струси мозку, головних болях і запамороченнях, крововиливів в сітківку.

Медицина розцінює арніку як сосудоукрепляющее засіб, що знижує проникність судин, підвищує здержівающую функцію гистогематических бар'єрів. Рослина знижує рівень холестерину, ефективно при стенокардії. Є своєрідним посттравматичним засобом і має репутацію кошти, застережливого крововиливи. Добре поєднується з софорою, звіробоєм, таволгою. Доцільна при станах з постійною загрозою інсультів.
Череда - хороший адаптоген, мобілізує різні захисні механізми, в тому числі детоксикаційні. Будь-яка мозкова травма є показанням до застосування низки. Її включають в збори для підготовки до нейрохірургічним операціями і після них. Як коректор метаболізму, використовується при атеросклерозі, як стимулятор гемопоезу при анеміях. Володіє вираженими Гепатопротективна і імуномодулюючими властивостями, виявляє діуретичну дію.
Таволга - надійне судинне засіб, здатний запобігти інфаркт та інсульт. Саліцилати, що містяться в таволги, є реальною підтримкою для серця і закупорених судин. Має високі антиоксидантні властивості, надає антігіпоксантним і стрес-лімітуючу активність при неврозах, ішемічної хвороби мозку, інсультах. НДІ мозку і людини РАМН використовує таволгу при дисциркуляторній енцефалопатії, гіпертонічної хвороби, інфарктах, інсультах, варикозному розширенні вен. Її призначають при порушеннях мозкового кровообігу. За антиоксидантній та антігіпоксантним дією не поступається препаратам гінкго білоба. Трава таволги гальмує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, регулює тонус судин, підвищує стійкість мозку до гіпоксії. Нормалізує індекс атерогенності, ліпідний склад крові.
Календула - має заспокійливу дію на центральну нервову систему, знижує рефлекторну збудливість, надає позитивний інотропний ефект, помірно знижуючи артеріальний тиск. Клінічна практика підтверджує седативну дію рослини, з подовженням періоду сну, уражень і поглибленням дихання. Високий вміст каротиноїдів і вітамінів в календулі сприяє поліпшенню розумової діяльності.
Софора японська - природне джерело рутина. Ангіопротекторні властивості рослини підтверджені експериментально. У складі полікомпонентних зборів використовується для зниження проникності судин, при гіпертонічній хворобі, при всіх видах крововиливів, при яких, в наявності підвищена ламкість і проникність капілярів. Володіє венотоніческіх, протиалергічні властивості, попереджає органічні відкладення на стінках судин, ризик тромбоутворення.
Валеріана - діючим початком є ​​комплекс біологічно активних речовин коренів і кореневищ - валеопотріатов, валериановой кислоти, які визначають спазмолітичну, седативну, транквилизирующее дію на нервову систему, регулюють серцеву діяльність. Валеріана зменшує збудливість центральної нервової системи, усуває відчуття напруженості, дратівливості, покращує сон, послаблює головний біль, регулює процеси обміну, знижує схильність до функціональних спазмів судин, проявляє гіпотензивний ефект на будь-яких стадіях гіпертонічної хвороби.
Деревій - протизапальні властивості деревію пов'язані з дією ефірного олії, до складу якого входить хамазулен. Має протиалергічну, кровоспинну, репаративну дію, як коректор метаболізму, показаний при атеросклерозі, цукровому діабеті, гормональних розладах. Відзначено гастропротектівной, протидіабетичні ефективність деревію.
Звіробій - як природне лікувальний засіб використовується при ангіопатія, гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, судомних станах. Клінічні дослідження встановили м'яку седативну, антидепресантну, анксіолітичну (протівотревожное) види дії.
Екстракт готу кола - «трава пам'яті», покращує кровообіг і пам'ять, мікроциркуляцію, мозковий кровообіг і кіслородообеспеченіе мозку. Активізує розумові можливості, процеси мислення, заспокоює головний біль. Стародавні цілителі називали цю рослину «їжею для мозку».
Лецитин - діючі речовини: фосфоліпіди, холін, інозитол, прискорюють передачу нервового імпульсу в синапсах головного мозку, активують процеси творчої і розумової активності, сприяють формуванню і зберігання пам'яті, концентрації уваги, попереджають розвиток атеросклерозу, старечого слабоумства, є надійним засобом від наслідків інсульту і для його профілактики. Лецитин - сама «розумна» добавка, здатна зміцнити пам'ять і підвищити сприйнятливість до процесів навчання, поліпшити функції мозку, енергетичний потенціал клітин. Затребуваний організмом при енцефалопатії, інсультах, травмах головного мозку, як засіб надає нейропротективное дію, що сприяє відновленню мозкового кровообігу після ішемії (Aabdallah D.M., Eid Nl., 2004).

Валентина 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Мне помогает при умственных нагрузках

Я работаю бухгалтером и особенно тяжело поспевать за темпом работы в конце месяца, тем более года. Каждое 20е число месяца я принимаю Цереброфит, не знаю какие механизмы во мне срабатывают, но моя трудоспособность увеличивается.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Валентина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, пiгулки, для, судин, інтернет, магазин, фіто, пiгулки, для, судин