Пігулки сірка активна протизапальний мінерал

Пігулки сірка активна протизапальний мінерал

На складі
Рейтинг:

На складі 46.0
46.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Пігулки сірка активна - протизапальний мінерал. Її присутність в організмі сприяє знищенню мікробів і паразитів, підвищує імунітет, допомагає підтримувати кисневий баланс, необхідний для нормальної роботи мозку.

✔️ Сірка в організмі виконує численні і різноманітні функції: від участі в побудові генетичного матеріалу клітин і вироблення енергії до виділення жовчі з печінки. Сірка дезінфікує кров, підвищує стійкість організму до інфекцій, має здатність захищати організм від небезпечної радіації і забруднення навколишнього середовища.

✔️ Сірка входить до складу колагену шкіри, волосся, нігтів. Особливо багаті на сірку поверхневі шари шкіри; тут сірка міститься в кератині (волосся містять до 5-10% кератину), меланине, пігменті, який оберігає у вигляді засмаги глибокі шари шкіри від шкідливої ​​дії ультрафіолетової радіації. Освіта кератину, нормальна кератинізація клітин шкіри, зміцнення структурної канви шкіри, попередження появи зморшок, передчасного старіння шкіри - можливо тільки при достатньому надходженні сірки і кисню.

✔️ Дана біодобавка містить в собі вітаміни групи В, вітамін Е і сірку.

  • Вітамін В1 (тіамін) покращує циркуляцію крові і бере участь в кровотворенні. Він оптимізує функції мозку, позитивно діє на рівень енергії, нормальний апетит, здатність до навчання. Він необхідний для тонусу м'язів, травного тракту, шлунка і серця. Тіамін виступає як антиоксидант, захищаючи організм від руйнівного впливу старіння, алкоголю і тютюну.
  • Вітамін В2 (рибофлавін) необхідний для утворення червоних кров'яних тілець і антитіл, дихання клітин і зростання. Він полегшує поглинання кисню клітинами шкіри, нігтів і волосся. Покращує стан зору, знижує втому очей, запобігає катаракту. Вітамін В2 позитивно впливає на слизові оболонки травного тракту, зводить до мінімуму негативний вплив різних токсинів на дихальні шляхи. Одним з цінних якостей рибофлавіну є його здатність прискорювати в організмі перетворення піридоксину - Вітаміну B6 - в його активну форму.
  • Вітамін В6 (піридоксин) необхідний для засвоєння білків і жирів, регулює стан нервової системи, запобігає запалення шкіри, зміцнює імунну систему, нормалізує вміст цукру в крові, водний баланс. Він необхідний при тривалих стресах, втоми, порушення апетиту, допомагає боротися з депресією. Як кофермент, Вітамін B6 бере участь у метаболізмі амінокислот і білків, у синтезі нейромедіаторів. Перетворює глікоген у глюкозу, яка безпосередньо використовується в роботі м'язів. Піридоксин бере участь у виробленні кров'яних тілець і їх фарбувального пігменту - гемоглобіну, а також - в рівномірному постачанні клітин глюкозою.
  • Вітамін Е (токоферол) часто називають вітаміном молодості. Він є потужним антиоксидантом, завдяки чому уповільнює процеси старіння в організмі і надає омолоджуючий ефект.

✔️ Склад пігулки 0,25 г: сірка - 30 мг, вітамін В1 - 0,6 мг, вітамін В2 - 0,6 мг, вітамін В6 - 0,8 мг, вітамін Е - 4 мг.

✔️ Спосіб застосування: дорослим вживати по 1 пігулки 3 рази на день під час їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

  • Курс прийому: до 1 місяця, в подальшому курс вживання узгоджувати з лікарем.

Упаковка: 80 пігулок.

  • Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.
  • Не є лікарським засобом.

✔️ Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України.


Сірка, подібно азоту, входить до складу білків, завдяки чому білковий обмін є одночасно азотистих і сірчаним. Входить до складу жовчних кислот і гормонів. Надходить в організм в пов'язаному вигляді, в складі органічних білкових сполук - амінокислот (цистеїн, цистин, метіонін). Цистеїн входить до складу глютатіону - білкової речовини, яким багата печінку і наднирники. Цистин і цистеїн беруть участь в окисно-відновних реакціях організму.

У присутності кисню цистеїн віддає водень органічних сполук, відновлюючи їх, а сам переходить в цистин. Це зворотна реакція. Прекрасні відновно-окисні властивості цистину - цистеїну пов'язані з присутністю сульфгідрильних груп, які обумовлюють високу реактивність багатьох білків, наприклад, ферментів і деяких гормонів.

Беручи участь в окисно-відновних процесах, сірка грає в тканинному диханні ту ж роль, що і гемоглобін і оксигемоглобін в газообміні легенів. У амінокислоті метіоніні сірка пов'язана з синтезом холіну, при недоліку якого в організмі спостерігаються порушення у вигляді жирової інфільтрації печінки і крововиливів в нирках.

Лера 2018-05-20 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

доступность цены

Назначал врач, пила курсом, состояние кожи улучшилась, ногти стали плотнее

Відповідь адміністратора:

Спасибо, Ваш отзыв важен для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: євро, плюс, пiгулки, сірка, активна, фитоаптека, натуральних, препаратів, пiгулки, сірка, активна