Таблетки від глистів для людини - Інтернет аптека Фіто
  • -5%
  • Таблетки від глистів для людини - Інтернет аптека Фіто

Таблетки від глистів для людини - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Таблетки від глистів для людини - "ФІТОЛЕК", є засобом надійної профілактики і ефективного лікування паразитарних і глистових інвазій, фітоподдержкой вразливих органів при аскаридозі, ентеробіозі, лямбліозі, трихомоноз та інших паразитарних інфекціях. Виявляє імуномодулюючі, спазмолітичні, протиалергічні властивості, особливо затребуваний при поліінвазівності в дитячому і літньому віці.
Показання до застосування:
* Глистяні інвазії, в комплексній терапії протозойних інфекцій (ентеробіоз, аскаридоз, трихінельоз, анкілостомоз, лямбліоз, опісторхоз та ін.);
* Комплексна терапія дисбактериозов, на тлі глистової інвазії;
* Комплексна терапія ожиріння;
* Імунні дисфункції, в тому числі синдром хронічної втоми;
* Комплексна терапія алергодерматозів, нейродерміту, екземи, на тлі глистових інвазій;
* Комплексна терапія порушень евакуаторної функції шлунково-кишкового тракту, з симптомами метеоризму, кишкових коліків;
* Комплексна терапія респіраторних аллергозов (кон'юктевітов, ринітів, бронхітів, бронхіальної астми);
* Комплексна терапія енурезу;
* Комплексна терапія онкопатологій.
Склад: насіння гарбуза, квіти пижма, кора жостеру, лист волоського горіха, корінь оману, трава полину цитварного, бутони гвоздики.
Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 таб.
Не є лікарським препаратом.

   Значення для організму - Паразитування різних видів глистів в організмі людини зумовлює різноманітність клінічних проявів гельмінтозів. Хворі звертаються не тільки до терапевтам, але і до лікарів різних спеціальностей по домінуючим проявам хвороби. Клінічні симптоми паразитарних інвазій настільки численні, що під рису можна підвести безліч патологій, таких як хронічний тонзиліт, часті ГРЗ, хвороби печінки і жовчовивідних шляхів, головні болі, запори, анемія, апендицит, шкірні прояви.
   На особливу увагу заслуговує проблема дисбактеріозу на тлі гельмінтозів. Безконтрольне вживання антибактеріальних препаратів, їжі насиченою консервантами, стабілізаторами, барвниками призводять до загибелі нормальної здорової мікрофлори кишечника. Кишечник заселяється патогенною флорою і паразитами, що негативно впливає на процеси травлення і засвоєння їжі і призводить до зниження імунітету і захисних сил організму. У той же час на активність гельмінтів впливають стреси, шкідливі випромінювання, перенесені захворювання. Страждає організм і від сезонних вторгнень, що підвищують ризик зараження гельмінтами, особливо ослабленого організму.
   Лікарська практика показує, що кожна людина піддається гельмінтозів. Гельмінти присутні в організмі кожної, навіть якщо з першого разу не були виявлені в лабораторному аналізі.
Очищення від паразитів і глистів може замінити багато видів лікування, тому що в дійсності це реальна загроза для людини, яку представляють міріади паразитуючих особин, які знайшли притулок в організмі.
   Антипаразитарний і протиглисний лікування повинен пройти кожен, хто страждає хронічними захворюваннями внутрішніх органів і шкіри, часто і тривало хворіють, погано набирають вагу або мають надлишкову масу тіла, що пред'являють скарги на слабкість, стомлюваність, головний біль, порушення сну, зниження працездатності, мають ознаки випадіння волосся, розлади стільця, падіння гемоглобіну.
   З огляду на актуальність проблеми з лікування і профілактики гельмінтозів, виправдане застосування природних рослинних засобів. Їх відрізняє відсутність токсичності, висока ефективність і найширший спектр лікувальної дії.
   Спираючись на останні дослідження антигельминтной активності трав (по відношенню до всіх форм - яєць, личинок, дорослих особин і цист), їх клінічної ефективності впливу на імунологічні показники, був розроблений і складений комплекс антипаразитарной захисту організму.
   Універсальна формула «ФІТОЛЕК - противоглистную» на основі рослинної сировини - це не тільки очищення організму від паразитів і глистів, а й активна профілактика глистових інвазій. Своєчасна, в тому числі сезонна допомогу організму в боротьбі з паразитами і патологіями ними викликають.
   Рослини, що входять до складу, мають протизапальну, імуномодулюючу, антисептичну, спазмолітичну, протиалергічну дію, що дуже важливо при поліінвазівності, особливо в дитячому і літньому віці.
Клінічна практика показує, що протиглистовий комплекс добре поєднується з фітотерапією дисбиозов ( «нормофлору - кишковий фітосорбент»). Почергове застосування цих комплексів гарантують усунення запорів, юнацьких вугрів, диспепсичних явищ, діатезу, сприяють ослабленню шкірних алергій і псоріатичних проявів, нормалізації рівня гемоглобіну.

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:

  • Гарбуз (насіння) - відноситься до засобів для лікування глистових інвазій, викликаних паразитичними черв'яками і їх личинками. Має виражену дію, за рахунок кукурбіна - речовини згубного для гостриків та аскарид, найпоширеніших глистових особин. За силою впливу на глистів поступається тільки препаратів чоловічої папороті, але не токсична і має високий ступінь безпеки. Активні речовини насіння надають протимікробну, противірусну, гепатопротекторну, протизапальну і антисептичну дію, нормалізує обмін речовин, підвищують імунітет.
  • Пижмо - по глистогінний ефект рослині немає рівних. У складі найзнаменитіших тройчаток Х. Кларк пижмо займає основне місце. Вона ефективна при аскаридозі, ентеробіозі, лямбліозі, а також при трихомоноз і описторхозе. Дія активних речовин поширюється на зрілі та проміжні стадії розвитку багатьох паразитів. Квіти пижма паралізують мускулатуру круглих черв'яків, сприяють виведенню їх з організму. Навіть малі дози пижма нормалізують апетит, усувають здуття і коліки, ефективні при ентероколітах, захворюваннях печінки і жовчовивідний шляхів.
  • Крушина (кора) - має помірну послаблюючу дію. Наявність антрагликозидов, надають подразнюючу дію на слизову кишечника, підвищує його тонус і перистальтику і сприяє активному спорожнення кишечника. Рекомендується для надійного очищення кишечника від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності, а також використовується при звичних запорах і атонії кишечника.
  • Волоський горіх (лист) - багатий хімічний склад, обумовлює лікувальні властивості: протизапальні, в'яжучі, ранозагоювальні, епітелізуючі. Фітонциди, хінони визначають потужні бактерицидні властивості відносно золотистого стафілокока, дизентерійної палички, гемолітичного стрептокока, грибів Candida, особливо чутливих до юглон. Антипаразитарна активність зафіксована у юглон щодо особин і їх личинок. Препарати листя волоського горіха формують протипаразитарний імунітет, нормалізують функцію кишечника.
  • Дивосил - потужне антипаразитарний засіб по відношенню до аскарид, солітер, лямблій та грибів роду Candida. Нормалізує моторну функцію кишечника, підсилює жовчовиділення, перешкоджає росту патогенної флори. Гіркоти оману стимулюють ферментну активність, сприяють зменшенню кількості слизу, позбавляючи захисту і живильного середовища для гельмінтів.
  • Полин цитварний - в народі називають «глистогонное насіння». Активний лактон сантонін - найефективніший глистогінний засіб. Незважаючи на досягнення фармацевтики, цитварний полин залишається надійним фітозасобів від круглих глистів (аскарид і гостриків). Ефірна олія в складі полину має бактерицидну, знеболюючу, антисептичну дію, знижує аллергизацию організму, посилює регенерацію пошкоджених тканин.
  • Гвоздика (бутони) - відрізняється широким спектром антимікробних, протигрибкових та антигельмінтних властивостей, з вираженим пригнічують на личиночную стадію життєвого циклу паразитів і руйнівним впливом на оболонку їх яєць; здатна підсилювати перистальтику кишечника, активізуючи висновок калових мас, гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності, зменшуючи інтоксикацію, процеси гниття і бродіння в кишечнику.

Показання до застосування:
* Глистяні інвазії, в комплексній терапії протозойних інфекцій (ентеробіоз, аскаридоз, трихінельоз, анкілостомоз, лямбліоз, опісторхоз та ін.);
* Комплексна терапія дисбактериозов, на тлі глистової інвазії;
* Комплексна терапія ожиріння;
* Імунні дисфункції, в тому числі синдром хронічної втоми;
* Комплексна терапія алергодерматозів, нейродерміту, екземи, на тлі глистових інвазій;
* Комплексна терапія порушень евакуаторної функції шлунково-кишкового тракту, з симптомами метеоризму, кишкових коліків;
* Комплексна терапія респіраторних аллергозов (кон'юктевітов, ринітів, бронхітів, бронхіальної астми);
* Комплексна терапія енурезу;
* Комплексна терапія онкопатологій.

Таблетки від глистів для людини - Особливо ефективні в комплексному застосуванні! Ознайомитися з антипаразитарним комплексом, Ви можете на сторінці нашого магазину

"Антипаразитарная программа"

Варвара 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Результативные

Выгоняли аскорид Фитолеком, курс длился 2 месяца, и анализы показали чистый организм.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Варвара! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, пiгулки, від, глистів, для, людини, інтернет, аптека, фіто, пiгулки, від, глистів, для, людини