Таблетки від глистів Україна - Аптека трав

Таблетки від глистів Україна - Аптека трав

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Таблетки від глистів Україна недорого - Екомаркет фіто Харків. Природний комплекс Інфетон є надійним, безпечним для організму засобом профілактики і антипаразитарной захисту від глистів, містить найефективніші трави, антигельминтное дію яких підтверджено науковими даними і практикою багаторічного, успішного використання в цій галузі. Необхідний для осіб різних вікових груп, починаючи від дитячого віку, до глибокої старості.
Протипаразитарна активна позиція інгредієнтів, що входять до складу, достовірно працює по відношенню до всіх форм і стадій розвитку паразитів і глистів (яєць, личинок, дорослих особин і цист), а також благотворно впливає на імунологічні показники і біоценоз кишечника.
Інфетон - це захист організму від вторгнень, своєчасна профілактика, зниження ризику зараження гельмінтами. Антигельмінтними формула особливо актуальна для осіб з ослабленим імунітетом, при наявності поліінвазівності в дитячому і літньому віці.
Крім того, рослини, що входять до складу формули, забезпечують антибактеріальний ефект по відношенню до стафілококів і стрептококів, мають протизапальну, імуномодулюючу, антисептичну, спазмолітичну, протиалергічну види дії; стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи, фагоцитарну активність, пригнічують стійкі до антибіотиків форми патогенних мікроорганізмів, поліпшують процеси травлення, послаблюють спастичний біль, явища здуття і метеоризму; нормалізують функції залоз внутрішньої секреції, знижують ризик порушень роботи печінки, виникнення гінекологічних і пухлинних захворювань.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики паразитарних і глистових інвазій, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- глистяні інвазії в комплексній терапії протозойних інфекцій (ентеробіоз, аскаридоз, трихінельоз, лямбліоз, опісторхоз);
- дисбактеріози, диспепсичні явища на тлі глистових інвазій;
- ожиріння на тлі стрічкових глистів;
- алергодерматози, пов'язані з глистной і паразитарної інвазією;
- респіраторні алергози на тлі глистових інвазій (кон'юнктивіт, риніти, бронхіти, неспецифічні бронхолегеневі захворювання);
- енурез на тлі глистової інвазії;
- гіповітаміноз пов'язані з гельмінтозами;
- комплексна терапія онкопатологій;
- сезонна профілактика глистових і паразитарних інвазій;
- імунні дисфункції; синдром хронічної втоми
- літній і дитячий вік.
Склад: трава полину гіркого, квітки пижма, трава деревію, бутони гвоздики.
Значення для організму.
Знаменита тройчатка доктора Хельда Кларк, спрямована на очищення організму від паразитів і глистів. Може замінити лікування багатьох захворювань і знизити ризик реальної загрози для здоров'я, яку, насправді, представляють паразитарна і глистная інвазії.

Паразитування різних видів глистів обумовлює різноманітність клінічних проявів гельмінтозів по домінуючим проявам хвороб. Але вони настільки численні, що під цю межу можна підвести симптоматику таких патологій, як хронічний тонзиліт, часті ГРЗ, хвороби печінки і жовчовивідних шляхів, головні болі, запори, анемія, ожиріння, апендицит, шкірні прояви. Крім того, на розвиток в організмі гельмінтозів впливають дисбактеріоз, стреси, шкідливі випромінювання, перенесені захворювання і, звичайно, ослаблений імунітет.
Лікарська практика показує, що незалежно від статусу і соціального становища, кожна людина піддається небезпеці зараження гельмінтами.
Антипаразитарний і протиглисний очищення необхідно всім, хто страждає хронічними захворюваннями внутрішніх органів і шкіри, які мають надлишкову або недостатню масу тіла, що пред'являє скарги на швидку стомлюваність, головний біль, зниження рівня гемоглобіну, порушення сну, розлади стільця, випадання волосся.
Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, що входять до складу:
Полин - гіркоти полину протистоять гельмінтів і паразитам, хламідій, трихомонад, токсоплазми, грибам; проявляючи антибактеріальні, фунгіцидні властивості, вона ефективна при захворюваннях, що викликаються патогенними мікроорганізмами (японські дослідники відносять капіллін, виділений з полину, до активних антибіотиків широкого спектру дії); бактерицидну дію полину поширюється на Staphylococcus aureus, Shigella sonnei, Bacillus subtilis; містяться в рослині терпеноідние з'єднання надають виражений протизапальний ефект, стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи і фагоцитарну активність, рефлекторно активують секреторні функції шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози, посилюють жовчовиділення і значно покращують травлення (зменшують спастичні болі, явища метеоризму, нормалізують стілець); абсинтин і лактони полину позитивно впливають на фази проліферації при виразкових дефектах і ерозивних пошкодженнях, викликаних глистами.
Пижмо - ефективне глистогінний засіб з підтвердженою репутацією, яка датується 1830 роком; по глистогінний ефект пижма немає рівних, тому вона широко застосовується, як протиглисний і протилямбліозної рослина при аскаридозі, ентеробіозі, лямбліозі кишечника і жовчовивідних шляхів, а також при трихомоноз, описторхозе; дію біологічно активних речовин пижма поширюється на зрілі, проміжні стадії паразитів, вона паралізує мускулатуру круглих черв'яків, сприяє виведенню з організму, очищаючи від продуктів їх життєдіяльності.
Гвоздика - цілюща пряність з вираженими протимікробними, антигельмінтними, протигрибкові властивості; пригнічує личиночную стадію життєвого циклу паразитів, руйнує оболонку яєць гельмінтів, активізує перистальтику кишечника і виведення калових мас з гельмінтами і продуктами їх життєдіяльності; усуває інтоксикацію, сприяє ослабленню процесів гниття і бродіння в кишечнику.
Деревій - підвищує ефективність антигельмінтних трав, забезпечує комплексу надійний протизапальний, спазмолітичний, загоює ефект, протистоїть медіаторів запалення - серотоніну, брадикініну, простагландинів, пригнічує гістамінові і серотонінових запалення, позитивно впливає на показники тканинного імунітету, усуває явища метеоризму, знижує ризик алергічних проявів викликаних глистними інвазією.
Спосіб застосування та дози.
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Форма випуску: 90 табл.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.
Чи не є лікарським препаратом.

Ольга 2019-06-19 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Таблетированная форма таблеток.

Недоліки:

Слишком долго их надо применять для достижения эффекта.

А у меня вопрос. Даже два.
На самой баночке и в аннотации написано "трава тысячелистника/ бутоны гвоздики". Что же именно там и почему не оба сразу?
И еще указано, что нужно применять 8-12 недель, то есть 3 месяца. Получается, что эффективность препарата такая низкая, что так долго надо, при этом по 2 таблетки 3 раза в день. (А тройчатка Иванченко применяется всего 24 дня).

Відповідь адміністратора:

Ольга, ответ на Ваш вопрос нам дал производитель: Состав Инфетона: Полынь, Пижма, Тысячелистник. Рекомендован такой состав еще и детям и пожилым, он менее аллергичен и оптимален для сниженной ферментативной системе таких возрастных групп. Для спец. заказов, которые поступают на производство, предприятие предлагает другую формулу с Гвоздикой. (поэтому она прописана в инструкции) Это ближе к тройчатке проф. Иванченко. Курс 8-12 недель - это максимальная продолжительность приема для оздоровления и очищения организма (общая трактовка Минздрава для всех форм природных средств.) Дозировка: по 2таблетки 2-3раза в день, учитывая 0,2гр активных ингредиентов. Эффективность растительных средств определяется не количеством принятого порошка, а терапевтическими дозами, работающими на физиологическом уровне.

Моя оцінка:
Людмила 2018-06-14 2 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Эффективно

Очень мощный сбор от всяческих паразитов, у них просто не остается шансов выжить, часто беру для всех родственников, поскольку здоровье с паразитами не совместимы.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Людмила! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, пiгулки, від, глистів, україна, аптека, трав, пiгулки, від, глистів, україни