Ефективний препарат на основі лікарських трав від кашлю
 • -5%
 • Ефективний препарат на основі лікарських трав від кашлю

Ефективний препарат на основі лікарських трав від кашлю

На складі
Рейтинг:

На складі 62
65 грн.
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Ісландський мох чинить протикашльову, обволікаючу дію на слизову оболонку верхніх дихальних шляхів, заспокоює «сухий» кашель, зменшує захриплість, зволожує слизові оболонки, підтримує голосові зв'язки при навантаженнях. Ісландський мох, розташовуючи відхаркувальну дію і пом'якшуючими властивостями, призначається при бронхітах з виснажливим кашлем, бронхіальній астмі, туберкульозі легенів. Цетрарія добре поєднується з ромашкою і вважається засобом вибору для дітей при запальних процесах верхніх дихальних шляхів, гострих і хронічних бронхітах, при застуді, грипі ускладненому кашлем.


Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики захворювань бронхолегеневої системи, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • бронхіти, в тому числі хронічні, сухий кашель, коклюш, захриплість, кашель «курця», пневмонія (в комплексній терапії);
 • бронхіальна астма в комплексній терапії;
 • простудні захворювання, ГРЗ, ГРВІ, грип та їх ускладнення;
 • інфекційні захворювання в тому числі стрептококова, стафілококова інфекція;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити з підвищеною кислотністю, атонія шлунка, поганий апетит, анорексія);
 • виразкова хвороба шлунка та 12перстной кишки, в тому числі ускладнена Helicobacter Pylori;
 • диспепсичні розлади;
 • залозодефіцитна анемія;
 • порушення функції щитовидної залози, в тому числі аутоімунні тиреоїдити;
 • астенічні стани, дистрофія, м'язова слабкість;
 • знижений тонус організму;
 • як загальнозміцнюючий засіб після важких тривалих хвороб.

Склад: слань цетрарии ісландської (ісландського моху).

Спосіб застосування та дози:

 • По 2 пiгулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
 • При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

 • Не є лікарським препаратом.

Форма випуску: 90 пiгулок.


Значення для організму.

Цетрарія ісландська - ісландський мох. Медична практика ще в XVI столітті зарахувала цетрарию в список лікарських засобів, які не мають протипоказань, під назвою легеневий або ісландський мох.

 • У країнах Європи цетрарию призначали як проносний засіб, а пізніше стали застосовувати для лікування кашлю, запальних процесів в легенях, при туберкульозі. В Ісландії мох використовують у комплексній терапії артритів, як загальнозміцнюючий засіб, при хворобах кишечника, виразці шлунка.

Цетрарія входить до реєстру лікарських засобів понад 50 країн. Препарати ісландського моху в якості протизастудних крапель, пом'якшувальних і тонізуючих засобів прописані в Європейській фармакопеї. Австрія і Німеччина випускають дитячий препарат на основі цетрарии і включають його в лікувальні програми, як ефективний протизапальний, відхаркувальний природні ліки.

 • Хімічний склад цього нешкідливого природного кошти унікальний. Біоактивні речовини містяться в цетрарии у вигляді полісахаридів (ліхенін, ізоліхена), цукрів (глюкози, галактози, манози), дубильних речовин, ірідоіди, лишайникових кислот (усніновой, цетраровой, протоліхестеріновой, фумаропротоцетраровой), вітамінів (А, В1, В2, В12) , аскорбінової, фолієвої кислот, мікро- і макроелементів (Fe, Cu, Mn, Co, Mo, Ti, Ni, Cr, J, B), білків, камедей, пігментів визначають фармакологічну особа цетрарии.

Найбільшу цінність в ісландському моху представляють лишайникові кислоти. Важливе для фармакології практичне значення має усніновая кислота. Саме усніновая кислота становить найбільший інтерес і є природним антибіотиком широкого спектра дії, що знищує велику кількість бактерій, стійких до синтетичних антибіотиків.

 • Навіть мікобактерії, в тому числі паличка Коха, що володіють високою мутагенною активністю, нестійкі щодо усніновой кислоти. Натрієва сіль кислоти значно пригнічує поширення мікобактерій і грампозитивних мікроорганізмів. Усніновая кислота має надійне антибактеріальну дію, активна по відношенню до стафілококів, стрептококів, бактеріям субтіліс і іншим мікроорганізмам. Механізм антибіотичної ефекту пов'язаний зі здатністю цієї кислоти припиняти окисное фосфорилирование у бактерій. Бактеріостатична активність проявляється в низьких концентраціях, навіть в розведенні 1: 2000000, пригнічуючи розвиток хвороботворних мікроорганізмів (по Фруентову, 1972р.).

Активним протимікробним компонентом цетрарии є фумаропротоцетраровая кислота. Німецькі вчені відносять її до сильних імуномодуляторів, яка підвищує вироблення інтерферону і активізує всі ланки імунної системи.

 • Цетрарію відносять як до слізісодержащім рослинам, так і до гірких. Це визначає її особливе місце в фітотерапії. Гіркоти мають виражену місцеву та тонізуючу дію. Полісахариди в поєднанні з мікроелементами, проявляють імуномодулюючі, антигіпоксичні властивості, відносяться до інтерфероностімуляторам і адаптогенами, підвищують вироблення білків-захисту.

Введення цетрарии в раціон харчування при загальній слабкості організму, підтримує тонус і самопочуття. Її рекомендують для поліпшення апетиту, відновлення сил після фізичних навантажень, важких захворювань, а також при астенії, дистрофії, м'язової слабкості. Зміст в цетрарии рідкісного для рослин вітаміну В12, необхідного для процесів росту, кровотворення, дозволяє призначати її для лікування різних форм анемії, грає важливу роль в комплексній терапії злоякісних анемій.

 • Дубильні речовини ісландського моху надають терпкий, бактерицидну дію при запальних процесах, порушенні діяльності шлунково-кишкового тракту. Д-протоліхестеріновая кислота, у вигляді солей і у вільному стані, активна відносно Helicobacter Pylori. Даний фактор підтверджує терапевтичну ефективність моху для лікування виразкової хвороби шлунка та 12перстной кишки, гастродуоденітів. У комплексній терапії захворювань шлунково-кишкового тракту цетрария демонструє виражений лікувальний ефект при розладах травлення, больових відчуттях на тлі виразкової хвороби шлунка, пов'язаних з прийомом їжі (підтверджено клінічними дослідженнями). Таке знеболюючу дію пояснюється обволікаючі властивості.

Великий інтерес представляють експериментальні дані впливу цетрарии на функцію щитовидної залози, особливо при її недостатності. Вони показують, що 30% настоянка слоевищ цетрарии володіє тиреостатической активністю. Слоєвіща відрізняються високим вмістом дийодтирозина і ефективністю дії, використовуються в складі сумішей при аутоімунних тиреоїдитах (RTA) (Алефіров, 2008р.).

 • У медицині Тибету ісландський мох застосовують при лікуванні простатиту і геморою.

Фундаментальні дослідження вказують на високі антибактеріальні і протигрибкові властивості препаратів ісландського моху, відкривають нові можливості за рахунок наявності достовірного седативного ефекту цетрарии, який затребуваний при захворюваннях на тлі зниженого імунітету.

 • Препарати цетрарии добре поєднуються з рослинами, підсилюють дію кожного компонента в зборах, покращують фармакодинамику лікарських засобів, знижують побічні Местнораздражающие ефекти деяких препаратів.
Вера Васильевна 2018-05-19 1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Переваги:

В таблетках удобно.

Посоветовал врач, сначала купили в сухом виде, неудобно заваривать. А вот в таблетках то, что нужно, удобно пить. Результат долго ждать не пришлось, кашель из сухого быстро перешёл в мокрый, стал откашливаться и потом утихать.

Відповідь адміністратора:

Спасибо, рады, что смогли Вам помочь.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, ефективний, препарат, на, основі, лікарських, трав, від, кашлю, пiгулки, від, кашлю, недорогі