Ефективний препарат на основі лікарських трав від кашлю

Ефективний препарат на основі лікарських трав від кашлю

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Ісландський мох чинить протикашльову, обволікаючу дію на слизову оболонку верхніх дихальних шляхів, заспокоює «сухий» кашель, зменшує захриплість, зволожує слизові оболонки, підтримує голосові зв'язки при навантаженнях. Ісландський мох, розташовуючи відхаркувальну дію і пом'якшуючими властивостями, призначається при бронхітах з виснажливим кашлем, бронхіальній астмі, туберкульозі легенів. Цетрарія добре поєднується з ромашкою і вважається засобом вибору для дітей при запальних процесах верхніх дихальних шляхів, гострих і хронічних бронхітах, при застуді, грипі ускладненому кашлем.


Показання до застосування.

Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики захворювань бронхолегеневої системи, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • бронхіти, в тому числі хронічні, сухий кашель, коклюш, захриплість, кашель «курця», пневмонія (в комплексній терапії);
 • бронхіальна астма в комплексній терапії;
 • простудні захворювання, ГРЗ, ГРВІ, грип та їх ускладнення;
 • інфекційні захворювання в тому числі стрептококова, стафілококова інфекція;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити з підвищеною кислотністю, атонія шлунка, поганий апетит, анорексія);
 • виразкова хвороба шлунка та 12перстной кишки, в тому числі ускладнена Helicobacter Pylori;
 • диспепсичні розлади;
 • залозодефіцитна анемія;
 • порушення функції щитовидної залози, в тому числі аутоімунні тиреоїдити;
 • астенічні стани, дистрофія, м'язова слабкість;
 • знижений тонус організму;
 • як загальнозміцнюючий засіб після важких тривалих хвороб.

Склад: слань цетрарии ісландської (ісландського моху).

Спосіб застосування та дози:

 • По 2 пiгулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
 • Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
 • При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

 • Не є лікарським препаратом.

Форма випуску: 90 пiгулок.


Значення для організму.

Цетрарія ісландська - ісландський мох. Медична практика ще в XVI столітті зарахувала цетрарию в список лікарських засобів, які не мають протипоказань, під назвою легеневий або ісландський мох.

 • У країнах Європи цетрарию призначали як проносний засіб, а пізніше стали застосовувати для лікування кашлю, запальних процесів в легенях, при туберкульозі. В Ісландії мох використовують у комплексній терапії артритів, як загальнозміцнюючий засіб, при хворобах кишечника, виразці шлунка.

Цетрарія входить до реєстру лікарських засобів понад 50 країн. Препарати ісландського моху в якості протизастудних крапель, пом'якшувальних і тонізуючих засобів прописані в Європейській фармакопеї. Австрія і Німеччина випускають дитячий препарат на основі цетрарии і включають його в лікувальні програми, як ефективний протизапальний, відхаркувальний природні ліки.

 • Хімічний склад цього нешкідливого природного кошти унікальний. Біоактивні речовини містяться в цетрарии у вигляді полісахаридів (ліхенін, ізоліхена), цукрів (глюкози, галактози, манози), дубильних речовин, ірідоіди, лишайникових кислот (усніновой, цетраровой, протоліхестеріновой, фумаропротоцетраровой), вітамінів (А, В1, В2, В12) , аскорбінової, фолієвої кислот, мікро- і макроелементів (Fe, Cu, Mn, Co, Mo, Ti, Ni, Cr, J, B), білків, камедей, пігментів визначають фармакологічну особа цетрарии.

Найбільшу цінність в ісландському моху представляють лишайникові кислоти. Важливе для фармакології практичне значення має усніновая кислота. Саме усніновая кислота становить найбільший інтерес і є природним антибіотиком широкого спектра дії, що знищує велику кількість бактерій, стійких до синтетичних антибіотиків.

 • Навіть мікобактерії, в тому числі паличка Коха, що володіють високою мутагенною активністю, нестійкі щодо усніновой кислоти. Натрієва сіль кислоти значно пригнічує поширення мікобактерій і грампозитивних мікроорганізмів. Усніновая кислота має надійне антибактеріальну дію, активна по відношенню до стафілококів, стрептококів, бактеріям субтіліс і іншим мікроорганізмам. Механізм антибіотичної ефекту пов'язаний зі здатністю цієї кислоти припиняти окисное фосфорилирование у бактерій. Бактеріостатична активність проявляється в низьких концентраціях, навіть в розведенні 1: 2000000, пригнічуючи розвиток хвороботворних мікроорганізмів (по Фруентову, 1972р.).

Активним протимікробним компонентом цетрарии є фумаропротоцетраровая кислота. Німецькі вчені відносять її до сильних імуномодуляторів, яка підвищує вироблення інтерферону і активізує всі ланки імунної системи.

 • Цетрарію відносять як до слізісодержащім рослинам, так і до гірких. Це визначає її особливе місце в фітотерапії. Гіркоти мають виражену місцеву та тонізуючу дію. Полісахариди в поєднанні з мікроелементами, проявляють імуномодулюючі, антигіпоксичні властивості, відносяться до інтерфероностімуляторам і адаптогенами, підвищують вироблення білків-захисту.

Введення цетрарии в раціон харчування при загальній слабкості організму, підтримує тонус і самопочуття. Її рекомендують для поліпшення апетиту, відновлення сил після фізичних навантажень, важких захворювань, а також при астенії, дистрофії, м'язової слабкості. Зміст в цетрарии рідкісного для рослин вітаміну В12, необхідного для процесів росту, кровотворення, дозволяє призначати її для лікування різних форм анемії, грає важливу роль в комплексній терапії злоякісних анемій.

 • Дубильні речовини ісландського моху надають терпкий, бактерицидну дію при запальних процесах, порушенні діяльності шлунково-кишкового тракту. Д-протоліхестеріновая кислота, у вигляді солей і у вільному стані, активна відносно Helicobacter Pylori. Даний фактор підтверджує терапевтичну ефективність моху для лікування виразкової хвороби шлунка та 12перстной кишки, гастродуоденітів. У комплексній терапії захворювань шлунково-кишкового тракту цетрария демонструє виражений лікувальний ефект при розладах травлення, больових відчуттях на тлі виразкової хвороби шлунка, пов'язаних з прийомом їжі (підтверджено клінічними дослідженнями). Таке знеболюючу дію пояснюється обволікаючі властивості.

Великий інтерес представляють експериментальні дані впливу цетрарии на функцію щитовидної залози, особливо при її недостатності. Вони показують, що 30% настоянка слоевищ цетрарии володіє тиреостатической активністю. Слоєвіща відрізняються високим вмістом дийодтирозина і ефективністю дії, використовуються в складі сумішей при аутоімунних тиреоїдитах (RTA) (Алефіров, 2008р.).

 • У медицині Тибету ісландський мох застосовують при лікуванні простатиту і геморою.

Фундаментальні дослідження вказують на високі антибактеріальні і протигрибкові властивості препаратів ісландського моху, відкривають нові можливості за рахунок наявності достовірного седативного ефекту цетрарии, який затребуваний при захворюваннях на тлі зниженого імунітету.

 • Препарати цетрарии добре поєднуються з рослинами, підсилюють дію кожного компонента в зборах, покращують фармакодинамику лікарських засобів, знижують побічні Местнораздражающие ефекти деяких препаратів.
Вера Васильевна 2018-05-19 1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Переваги:

В таблетках удобно.

Посоветовал врач, сначала купили в сухом виде, неудобно заваривать. А вот в таблетках то, что нужно, удобно пить. Результат долго ждать не пришлось, кашель из сухого быстро перешёл в мокрый, стал откашливаться и потом утихать.

Відповідь адміністратора:

Спасибо, рады, что смогли Вам помочь.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, ефективний, препарат, на, основі, лікарських, трав, від, кашлю, пiгулки, від, кашлю, недорогі