Пігулки від нетримання сечі проти енурезу

Пігулки від нетримання сечі проти енурезу

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Пігулки від нетримання сечі Уронорм проти енурезу. Фітокоррекція і підтримка органів і систем при порушенні сечовипускання, нетриманні сечі, при урогенітальних, клімактеричних розладах, дитячому і старечому енурезі.

  • Зменшує епізоди енурезу, збільшує тривалість ремісії, сприяє виробленню антидіуретичного гормона, покращує якість життя.

✅ Показання до застосування:

  • енурез (мимовільне сечовипускання), в тому числі нічний;
  • нейрогенні дисфункції сечового міхура;
  • урогенітальні розлади в період клімаксу (нетримання сечі денне і нічне, стресовий при напрузі).

✅ Склад: трава золототисячника, плоди кропу, шишки хмелю, трава звіробою, корінь солодки, трава зніту.

✅ Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

  • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 піг.

  • Не є лікарським препаратом.

Значення для організму.

✅ Енурез є один із симптомів розлади сечовипускання з широким діапазоном проявів - від мимовільного сечовипускання під час нічного сну, до його поєднання з повним або неповним синдромом імперативного сечовипускання. Особливо це стосується жінок в період клімаксу. Серед хворих урологічного профілю частка поширення нейрогенних розладів сечовипускання зростає до 83,3%. Висока поширеність даної патології робить питання безпечного лікування дуже актуальними.

✅ Нейрогенні розлади сечовипускання виникають внаслідок порушення нервової регуляції акту сечовипускання на різних рівнях. Відзначаються циркуляторні зміни в сечовому міхурі, застійні явища в малому тазу. Порушення спорожнення сечового міхура веде до появи залишкової сечі, в якій розвиваються патогенні мікроби, що викликають запалення нижніх сечових шляхів.

  • В інших випадках причини нетримання сечі говорять про органічних порушеннях викликаних будь-якою патологією.

✅ Причинами енурезу можуть бути зміни вегетативної регуляції акту сечовипускання, ослабленням резервуарний функції сечового міхура на тлі часткової втрати здатності детрузора до активної адаптації, підвищення порога рефлексу сечовипускання і недостатнього розвитку або дегенерації м'язів тазового дна. Крім цього, енурез може бути викликаний глистової інвазією, фимозом, стресом, переляком, диспропорцією сну і неспання і інші.

  • Нетримання сечі в літньому віці, в більшій мірі пов'язане зі зниженням активності нейро-регуляторних систем, наявністю хронічного циститу, простатиту, нирково-кам'яної хвороби, а також зі слабкістю м'язів сфінктерів.

✅ З фізіологічної точки зору, енурез характеризується дисфункцією механізму регулюючого сечовипускання в корі головного мозку, викликаючи нейрогенні порушення в роботі сечового міхура. Проблема стосується 30% жінок 50 річного віку і 75% - після 60 років, що мають урогенітальні розлади в клімактеричному і посткліматеріческом періодах. Симптомокомплекс ускладнень, пов'язаних з нетриманням сечі, на тлі розвитку атрофічних і дистрофічних процесів в естрагензавісімих тканинах і структурах сечостатевого тракту, погіршує якість життя жінок і безпосередньо пов'язане з недоліком естрогенів.

✅ Мета фітотерапії - усунення або скорочення числа випадків нетримання сечі, мінімізація побічної дії хіміопрепаратів, підвищення якості життя. До основних напрямів фітотерапії відносяться використання рослин загальнозміцнюючий дії, що підвищують імунітет, стимулюють функції кори надниркових залоз, що знижують поріг збудливості, що усувають причини ведуть до почастішання випадків енурезу.

✅ Уронорм - природний засіб поливалентного дії на всі механізми запускають нетримання сечі. Надаючи легку заспокійливу дію, врівноважуючи процеси збудження і гальмування, фітопрепарат нормалізує вироблення антидіуретичного гормону - вазопресину, регулює тонус сечового міхура, розслабляючи його м'язи, урежаєт випадки спонтанного скорочення.

  • Особлива роль рослин, що входять до складу, належить впливу на регуляцію основних неврологічних порушень, поліпшення уретральной функції утримання сечі у чоловіків, м'яке, що регулює дію на сечостатеву систему у жінок.

✅ Комплекс являє собою комбінацію трав, яка здатна усунути урогенітальні розлади в основі патогенезу яких лежить дефіцит статевих гормонів (естрогенів).

✅ Комплексний підхід до проблеми, зменшення епізодів енурезу і частоти сечовипускань, збільшення фізіологічного об'єму сечового міхура і часу утримання сечі, тривалості ремісії енурезу, контроль і регуляція акту сечовипускання. Застосування препарату патогенетично обгрунтовано.


Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:

✅ Золототисячник - з флавоноїдами цієї трави пов'язано спазмолітичну дію. До складу, також входять алкалоїди (генцианин - протиглисний дію), гіркі глікозиди, ефірна олія, які визначають протизапальний, антисептичний, знеболюючий, кровоспинний, ранозагоювальну дію. Трава золототисячника - ефективне діуретичну засіб, усуває причини енурезу, пов'язані з наявністю глистової інвазії.

✅ Кріп - відмінний спазмолітик, потужний антисептик, протизапальний і сечогінний засіб. В урологічній практиці застосовують, використовуючи бактерицидні властивості насіння, при запальних процесах в сечо-і статевій системі. Ефективний при дизурії (розладах сечовипускання), при глистова інвазії, а також для усунення енурезу.

✅ Хміль - входить до складу комплексу, не тільки, як седативний засіб, а як надійна допомога жіночому організму при урогенітальних розладах, пов'язаних з клімаксом. Знижує ризик імперативних позивів на сечовипускання з нетриманням сечі на тлі вагінальної атрофії, перешкоджає розвитку патологічних процесів в естрогенозавісімих тканинах і структурах сечостатевого тракту.

✅ Звіробій - має виражену антибактеріальну ефектом, за рахунок гіперицину - природного антибіотика. Медицина використовує звіробій для лікування запальних процесів сечового міхура, сечокам'яної хвороби ускладненої пієлонефритом, а також в терапії енурезу. Основна діюча речовина - гиперозид, який робить регулюючий вплив на роботу спинномозкових центрів, нормалізує інервації, тонус м'язів і шийки сечового міхура.

✅ Солодка - з цією рослиною пов'язують протизапальну, спазмолітичну, заспокійливу, антибіотичні, протиалергічну дію. Кореневища пригнічують ріст Bacillus subtilis, Mycobacterium tuberculosis, Streptococcus mutans, Aspergillus SPP, Staphylococcus aureus, Candida albicans, підсилюють гормональну функцію надниркових залоз, вироблення інтерферону, активізуючи макрофаги і клітини-кілери, регулюють рівень естрогенів, знижуючи ризик урогенітальних розладів пов'язаних з клімаксом.

✅ Хаменерій (Іван-чай) - при сечостатевих розладах, енурезі використовується як помірний седатіков (дію подібне валериане), протизапальний засіб (дію танінів пирогалловой групи і слизу). Ефективно попереджає і коригує ускладнення клімаксу з боку нервової системи. Знижує ризик порушень вегетативної регуляції акту сечовипускання.

Леся 2020-08-13 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Таблетки натуральні на травах. Доступна ціна.

Недоліки:

Не виявлено

Перепробували від енурезу все,в тому числі і лікування в невропатолога,і звернення до лікарів нетрадиційної медицини.Втратили надію,дитині 18 років і ця проблема дуже болюча для мене.Але випадково натрапила на цей сайт,замовила ліки відразу на весь курс. З першого тижня ліки допомогли,син почав прокидатись для акту сечовипускання,чого раніше не було, через дуже міцний сон. Одної ночі прокидався навіть чотири рази за ніч. Дуже дякую фітоаптеці за ліки. Поки що пропили чотири тижні з восьми рекомендованих і рецедивів не було. Дуже надіюсь, що ці таблетки нам допоможуть. Всім рекомендую цей сайт.

Відповідь адміністратора:

Дякую Маша! Пишіть, діліться думкою і досвідом, це важливо для нас і наших покупців. С повагою, адмiнiстратор.

Моя оцінка:
Регина 2018-05-26 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Раньше покупала смесь против энуреза, а сейчас взяла эти таблетки от недержания мочи. Цена в два раза ниже. Травяной сбор интересный, со зверобоем.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Регина! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, пiгулки, від, нетримання, сечі, аптека, натуральних, препаратів, пiгулки, від, нетримання, сечі