Таволга в таблетках натуральний препарат для судин

Таволга в таблетках натуральний препарат для судин

На складі
Рейтинг:

На складі 58.0
58.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Таволга - природний аспирин. Защищает від судинних катастроф і тромбів, підвищує стійкість тканин мозку до гіпоксиі (не вступає в гінкго білоба), за гепатозахисного дії перевищує ефективність карсія, сприяє відновленню функції бета-кліток панкрелої.

 • Склад: Трава гадючника в'язолистого (таволги), лактоза.

Фітотерапевтичні властивості і дія:

 • є потужним детоксикантом, знижує токсичність судомних отрут, НПЗП, цитостатиків, гепатотоксичних отрут;
 • має помірну антігіпоксантним і високим антиоксидантною властивостями;
 • перешкоджає утворенню тромбів;
 • гепатопротекторну дію
 • застосовується як протимікробний, протизапальну, антибактеріальну, противірусну, жовчогінну, спазмолітичну, в'яжучий, ранозагоювальну, кровоспинну, седативний засіб;
 • володіє також сечогінну, знеболювальну, потогінну, антігельмінтним діями;
 • зменшує проникність судин, регулює сольовий обмін, знижує ризик цукрового діабету і розвитку пухлин.

Показання до застосування:

 • стресові ситуації, неврози;
 • дисциркуляторна енцефалопатія, порушення мозкового кровообігу;
 • захворювання нирок і сечового міхура, утруднене сечовипускання;
 • набряки;
 • суглобовий ревматизм, подагра, артрозо-артрити, остеоартрози, остеохондроз;
 • цукровий діабет;
 • діарея;
 • альгодисменорея, менорагія;
 • злоякісні новоутворення (в комплексній терапії).

Спосіб застосування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Упаковка: 90 таблеток.


Значення для організму: З аспірином знайомі всі. Допомагає «від голови», застуди, похмілля, є найнадійнішим судинним засобом, здатним запобігти інфаркт та інсульт.

Природний аспірин, у вигляді його попередника саліцилату, що міститься в таволги, безпечний для організму, є реальною підтримкою для серця і закупорених судин, хворих суглобів. У народній медицині таволга відома як заспокійливий засіб. Отож її приймають при стресах, в конфліктній ситуації в якості «вогнегасника».

 • Доведено високі стрес-протективного властивості таволги. Зменшуючи стадію ексудації і проліферації, таволга діє на процеси альтерації, знижуючи їх, підвищує резистентність різних органів і тканин (шлунка, печінки, инсулинпродуцирующих клітин, судин, головного мозку), а також всього організму в цілому до ушкоджують впливів.

Таволга - потужний детоксикант, знижує токсичність судомних отрут, НПЗП, цитостатиків, гепатотоксичних отрут. У таволги помірні антігіпоксантним і високі антиоксидантні властивості, це дозволяє, з урахуванням високої стрес - лімітуючої активності, застосовувати таволгу при різних неврозах, тривожності, при ішемічній хворобі мозку, інсультах.

 • Добре відома таволга, як засіб, що прискорює репарацію, регенерацію при виразковій хворобі шлунка, гастритах, галстралгіях, колітах. На практиці з успіхом застосовують таволгу в протизапальних блоках при запальних захворюваннях легенів, шлунково-кишкового тракту. Добре вписується таволга в терапію при неврозах, екземі, нейродермітах, ексудативному діатезі.

За протидіабетичні властивостями таволга не поступається елеутерококу. Одним з механізмів її протидіабетичного дії є відновлення функціональної здатності? -Клітин острівців Лангерганса.

 • Таволгу призначають у вигляді монотерапії (НДІ мозку людини РАМН) при дисциркуляторній енцефалопатії, тахікардії, артеріальної гіпертензії, інфарктах, інсультах, варикозному розширенні вен.

За антиоксидантної, антігіпоксантной активності таволга не поступається листю гінкго білоба при терапії порушень мозкового кровообігу.

 • Дослідження останніх років підтверджують здатність трави перешкоджати утворенню тромбів (гальмує агреграцію еритроцитів і тромбоцитів), регулювати тонус судин, підвищувати стійкість тканин мозку до гіпоксії.

Клінічно доведено, що препарати з таволги нормалізують індекс атерогенності, ліпідний склад крові, зі зниженням раніше підвищеного вмісту тригліцеридів. За гепатопротективну дію таволга перевершує ефективність препарату «Карсил». Як потужну антибактеріальну і противірусний засіб, таволга застосовується при ГРЗ, грипі, герпесі.

 • Таволга проявляє протизапальну (саліцилати) і антиоксидантну (флавоноїди) активність, зазначені властивості забезпечують антиканцерогенну дію, а рутин і кверцетин підсилюють протипухлинний ефект. До того ж, таволга підвищує резистентність організму до несприятливих факторів.

У комплексній терапії таволга застосовується при раку кісткової системи, щитовидної залози і жіночої статевої сфери. У гінекологічній практиці таволга використовується при альгодисменореї, меноррагиях, ерозіях шийки матки, кольпітах.

 • Рослина ефективно при паратравматическая екземі, лікуванні виразок, на грунті варикозного розширення вен, трофічних, які довго не загоюються ран (антибактеріальну дію на гноєродниє мікроорганізми). З урахуванням протизапальних, протимікробних, ранозаживляющих властивостей таволгу застосовують в комплексній терапії хворих істинної екземою, у випадках вираженої набряклості тканин при загостренні алергічних захворюванні шкіри. Ці ж властивості таволги використовуються при супутніх захворюваннях нирок, порушеннях сольового обміну (подагра, ПКБ, обмінний діатез, остеохондроз), як потогінний засіб таволгу можна рекомендувати при підвищеній температурі, ревматизмі, подагрі.)

Рослина широко застосовується як протимікробний, протизапальний, жовчогінний, спазмолітичну, в'яжучу, кровоспинну, седативний засіб. Володіє також сечогінну, знеболювальну, потогінну, антігельмінтним діями; зменшує проникність судин, регулює сольовий обмін, знижує ризик цукрового діабету і розвитку пухлин.

 • Не є лікарським засобом.
Алексендр 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Недорого и результативно

Принимаю для профилактики тромбофлебита, очень недорого и результат хороший.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Алексендр! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, таволга, в, пiгулках, натуральний, препарат, для, судин, трави, для, судин