Трави від застуди в пігулках

Трави від застуди в пігулках

На складі
Рейтинг:

На складі 75.0
75.0 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%

Трави від застуди в пігулках Бронхіфіт - активне природний засіб захисту від гострих респіраторних інфекцій, вірусу грипу. Підвищує імунітет, детоксикацію організму при вірусному навантаженні. Є ефективною допомогою при бронхітах, в тому числі неспецифічних, сприяє відновленню активності епітелію дихальних шляхів, зменшує в'язкість мокротиння, знижує ризик ускладнень.

✔️ Показання до застосування:

 • простудні захворювання, вірусні та бактеріальні інфекції (ГРЗ, ГРВІ, грип);
 • захворювання верхніх дихальних шляхів (ангіна, тонзиліт);
 • бронхіти, в тому числі неспецифічні, з алергічним ухилом;
 • в комплексному лікуванні пневмонії, бронхоектатичної хвороби, бронхіальної астми;
 • зниження імунітету на тлі вірусної і бактерійної інфекції, простудних захворювань;
 • інтоксикації (вірусні, бактеріальні);
 • при високому ризику ускладнень при ГРВІ, грипі.

✔️ Склад: листя мати-й-мачухи, квіти липи, трава меліси, квіти календули, пагони ожини, лист шавлії, гриб Рейши.

✔️ Спосіб застосування: по 2 пігулки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

 • Курс прийому: лікувально профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Форма випуску: 90 піг.

 • Не є лікарським препаратом.

Значення для організму.

Як відомо, до групи гострих респіраторних інфекцій об'єднують інфекції з подібним патогенезом і шляхами передачі і проникнення в організм інфекції. Основний шлях зараження - повітряно-крапельний, хоча джерелом передачі вірусу може бути використана хворим посуд, брудні руки, поручні в громадському транспорті і т.п.

Клінічний діагноз захворювання вказує на органне ураження (фарингіт, бронхіт) і можливу етіологію захворювання (вірусна, бактеріальна, із зазначенням відомого спектра збудника, наприклад: штам вірусу грипу А і В). До 90% випадків гострої респіраторної інфекції викликані респіраторними вірусами, вірусами грипу та позначаються терміном ГРВІ - гостра респіраторно - вірусна інфекція, яка потребує противірусної терапії.

Наявні в аптеках противірусні препарати не дають належного ефекту і володіють побічними явищами. Крім того, з огляду на, що в більшості випадків ГРВІ легко протікають і не вимагають хіміотерапії, фітотерапевтичні засоби більш прийнятні і безпечні. До того ж, рослини мають полівалентним дією на всі ланки патологічної ланцюжка, виявляють виражений противірусний ефект, здатні підвищувати імунітет, знизити температуру, за рахунок потогінний дії, усунути або обмежити вогнища запалення, катаральні явища, зменшити ризик розвитку ускладнень.

Постійним симптомом ГРВІ є кашель, який спрямований на відновлення прохідності дихальних шляхів. Лікувальні властивості трав, в таких випадках, спрямовані на зниження в'язкості бронхіального секрету, поліпшення виведення мокротиння по бронхіальному дереву, активізацію миготливого епітелію бронхів і скорочення бронхіол. Враховується і здатність рослин переводити сухий непродуктивний кашель в більш вологий, з найкращим откашливанием, використовуючи відхаркувальний ефект рослин. Механізм їх дії заснований на полегшенні видалення секрету з дихальних шляхів, за рахунок зниження його в'язкості. Спазмолітичну дію трав сприяє усуненню бронхоспазму.

Мета фітотерапії при респіраторних інфекціях підтримати організм, знизити вірусне навантаження, не дати поширитися інфекції по дихальних шляхах, запобігти ускладненням.

✔️ Бронхіфіт противірусний - це оптимальний підбір трав цільового призначення для профілактики і лікування гострих респіраторних захворювань.

Рослини, що входять до складу, активують фактори неспецифічної захисту, відновлюють функції і структури організму, прискорюють одужання. Виявляють виражену протизапальну, бактерицидну, противірусну дію, підвищують зростання і поглинальну здатність фагоцитарних клітин, інгібують резистентність вірусів грипу, згубно діють на розвиток патогенних бактерій, знижують інтоксикацію і вірусне навантаження. Збалансований склад рослин має сечогінну, спазмолітичну, бронхолітичну дію, покращує відхаркування і виведення мокротиння, знижує ризик поширення запалення і розвитку ускладнень.

✔️ Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів входять до складу:

 • Мати-й-мачуха - класичне лікарська рослина, яке широко використовується при різних захворюваннях бронхів і легенів, входить до складу будь-яких грудних зборів. Надає пом'якшувальний, відхаркувальний, бронхолітичну і протизапальну дію. Застосовується в терапії хворих на ларингіт, трахеїти, бронхітом, пневмонією, бронхіальною астмою, бронхоектазів, емфіземою легенів. Полісахариди листя стимулюють імунітет.
 • Липа - суцвіття популярні при лікуванні ГРЗ, пневмоній, гострих і хронічних бронхітів. Має потогінний, жарознижуючий, бактерицидну, секретолітичним властивостями. Сечогінні властивості липи сприяють вимиванню токсинів. Липовий цвіт зміцнює і оздоровлює організм, бере участь в блоці протизапальних засобів, доповнює лікувальний арсенал в пульмонології та фтизіатрії.
 • Мелісса - визнаний модулятор настрою. В медицині використовуються лікувальні властивості: протимікробні, противірусні, в тому числі вірус герпесу, бронхолитические, репаративні. Застосовується в комплексній терапії фарингітів, гайморитів, ГРЗ, ГРВІ, грипу, бронхітів.
 • Календула - надає заспокійливу дію при емоційної нестабільності, сприяє швидкому усуненню запальних вогнищ при простудних, вірусних інфекціях, отиті, фарингіті, ларингіті, ангіні. Квіти пригнічують запальний процес в різних фазах його розвитку, пригнічують реплікацію вірусу, зростання і розмноження (антисептичні властивості) бактерій, викликає загибель (дезінфікуючі властивості) патогенних мікроорганізмів, пригнічує їх життєдіяльність.
 • Ожини пагони - рекомендується під час сезону ГРВІ, епідемії грипу, як потогінний і жарознижуючий засіб. Листя мають потужний противірусну дію, в тому числі на вірус грипу, герпесу, проявляють протизапальні, ранозагоювальні, жарознижуючі, загальнозміцнюючі властивості.
 • Шавлія - ​​головним активним компонентом є ефірне масло, яке надає в'яжучий, протизапальний, бактеріостатичну дію. Встановлено виражений протимікробний ефект. Лист шавлії пригнічує розвиток золотистого стафілокока і інших мікроорганізмів, входить до складу противірусних, антибактеріальних препаратів.
 • Гриб Рейши - має противірусну, антибактеріальну дію, захищає організм від небезпечних патогенних мікробів, пригнічує віруси, в тому числі вірус герпесу, Епштейна-Барр. Попереджає і пом'якшує тяжкість захворювань простудного характеру, допомагає імунній системі ідентифікувати і знищувати інфекційні агенти, підвищує противірусний імунітет.
Лилия Анатольевна 2018-05-22 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Работает

Восстанавливалась после бронхита, остаточный кашель полностью ушел

Відповідь адміністратора:

Спасибо Лилия Анатольевна! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: данiкафарм, данiка, фарм, трави, від, застуди, аптека, трав, трави, від, застуди