Трутневий гомогенат - Фитоаптека натуральних препаратів

Трутневий гомогенат - Фитоаптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 190
190 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Трутневий гомогенат - Фіто Харків. Ліофілізований трутневий гомогенат має потужний оздоровчий і омолоджуючу дію. Він насичений гормонами і вітамінами, але при цьому не є гормонозаменітелем. Це натуральна природна речовина, ідеально відповідне організму людини. Він містить природні тестостероіди, прогестерон і екстрадіол. Вхідні в його склад гормони не тільки впливають на органи ендокринної системи, а й допомагають їх відновлювати.
Препарат надає тонізуючу дію, відновлює обмін речовин і живлення тканин, сприяє стабілізації артеріального тиску, регулює тонус судинної системи і рівень кровообігу, знижує рівень холестерину в крові. Крім того, трутневий гомогенат прискорює відновлення біохімічних і массометріческіх характеристик сім'яників та передміхурової залози, будучи стимулятором центральних механізмів регуляції освіти андрогенів, підвищує фізичну працездатність, сприяє відновленню порушеної статевої функції у чоловіків і підвищенню статевого потягу.
Ефективний він і в комплексній терапії серцево-судинних захворювань, є природним імуномодулятором.
Якщо ви вирішили купити трутневе молочко (трутневий гомогенат), то для більш ефективної дії застосовуйте його одночасно з пергою, яка забезпечує загальне відновлення організму.
Склад: склад - 100% натуральне трутневе молочко:
Зміст тестостерону, прогестерону, пролактину і естрадіолу в трутневому розплоді:
Тестостерон, нмоль / 100 г - 0,322
Прогестерон, нмоль / 100 г - 60,01
Пролактин, нмоль / 100 г - 475,4
Естрадіол, нмоль / 100 г - 847,9
Крім того, згідно з останніми дослідженнями, до складу трутневого розплоду входять:
Білки - 10-20%;
Вуглеводи - 1 - 5,5%;
Жири - 5,0-6,3%;
Амінокислоти (лізин, гістидин, аргінін, аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, мейлонін, ізолейцин, лейцин, тирозин, феніланілін, цистеїн) - 11,4%;
Глюкоза - 3,18-5%;
Фруктоза, сахароза - до 0,5%;
Мікроелементи (мг%): калій - 0,50, натрій - 38, кальцій - 14, магній - 2, залізо - 3,23, фосфор - 18,9, марганець - 4,4, цинк - 5,54, мідь - 2, хром, кобальт, срібло та ін .;
Вітаміни (жиро-і водорозчинні): А - 0,54 МО / г, ксанофіл - 0,297 мг%, каротин - 0,426 МО / г, В2 - 0,739 мг%, D - 950 МО / г, холін - 442,8 мг% , нікотинова кислота 15,8 мг%;
«Живі» складові: ензими, гормони: тестостерон, прогестерон, пролактин, естрадіол.
Застосування: курс прийому для дорослих: по 1 капсулі 2-3 рази на день за 30 хв. до їди, вміст капсули добре розсмоктувати в роті, не запивати водою. Курс - 30 днів.
Дітям дозу знижують в 2 рази.
Упаковка: блістер 10 капсул по 0.25 г.

Трутневий гомогенат або трутневе молочко вважається відносно новим для використання продуктом бджільництва, хоча деякі історичні джерела свідчать про те, що воно вживалося в якості медикаментозного кошти ще в давнину. Зокрема, в гробниці Ма Вас Дуй династії Хан в провінції Хуань (Китай) виявлені рецепти на бамбуку з описом застосування молочка трутнів. Цілющі і поживні властивості трутневого гомогенату давно і по гідності оцінили в багатьох країнах світу. Особливо шанують його в Японії, Китаї, Румунії, Кенії. На його основі випускаються лікарські препарати, БАДи, косметичні засоби. В Японії і Китаї личинки трутнів є продуктом харчування: їх варять, фасують і продають. Крім того, личинок консервують з соєвим соусом, використовують як приправу, смажать. В Японії випускається спеціальна вощина з великими вічками, що дозволяє в травні-червні отримувати з одного стільника до 1 кг. личинок трутнів. Схожа технологія існує і в Україні. Трутневу вощина використовується на пасіках компанії "Медок". Ця технологія дозволяє отримувати трутневе молочко найвищої якості.
Личинки трутнів - найцінніший біологічно-активний продукт. Крім білка, за змістом якого вони прирівнюються до м'яса і грибів, личинки трутнів містять багатющий набір корисних речовин: амінокислоти, вітаміни, ферменти, мікроелементи і т.д. Наприклад, за вмістом вітаміну D трутневий гомогенат перевершує навіть риб'ячий жир.
Про високі поживних і енергетичних властивостях трутневого гомогенату свідчить випадок, який стався на Україні в роки голодомору. Господарю однієї сім'ї дивом вдалося зберегти невелику пасіку. Після настання холодів він переніс вулики в будинок. У теплі бджоли почали виводити розплід. Коли личинки досягли молочної стиглості, батько став годувати ними сім'ю, так як більше не було чого їсти. Завдяки цьому сім'я вижила.
Спосіб отримання та консервація: трутневий гомогенат отримують в результаті подрібнення трутневого розплоду (личинок трутнів 7-денного віку). Для зручності зберігання його лиофилизируют, тобто висушують шляхом заморозки при температурі мінус 30 ° С протягом 24 годин. Ця технологія дозволяє зберегти високу біологічну цінність трутневого молочка і робить можливим його зберігання при кімнатній температурі в герметичній непрозорій скляній тарі. Тому, купуючи ліофілізована трутневе молочко, Ви можете не сумніватися в біологічної активності і високої цінності даного продукту бджільництва. Даная технологія з'явилася відносно недавно, тому ліофілізована трутневе молочко є новинкою на ринку продуктів бджільництва. Основні його достоїнства, так як немає необхідності використовувати консерванти, зручність при зберіганні і прийомі.
Не є лікарським засобом.

Олег 2018-05-19 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

помогает

Хроническое воспаление простаты. После курса применения суппозиториев с трутневым гомогенатом, болевые ощущения быстро исчезли, выделения из уретры прекратились, общее состояние функции простаты, клинические анализы крови, мочи и секрета железы нормализовались.

Відповідь адміністратора:

Спасибо.

Моя оцінка:
Виктория 2018-05-19 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Добавляет сил

Пила курсом, очень понравилось, реально появляются силы и энергия!

Відповідь адміністратора:

Хороший производитель, качественный товар! Спасибо.

Моя оцінка:
Виктор Петрович 2018-05-19 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Работает

рекомендую трутневый гомогенат, как природную ВИАГРУ.

Відповідь адміністратора:

Хороший производитель, качественный товар! Спасибо.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: медок, фiто, трутневий, гомогенат, фитоаптека, натуральних, препаратів, трутневий, гомогенат