Цинк в таблетках - Аптека натуральних препаратів

Цинк в таблетках - Аптека натуральних препаратів

На складі
Рейтинг:

На складі 62
62 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Цинк в таблетках Українського виробництва - Натуральні вітаміни в аптеці Фіто. Цинк є мікроелементом, який входить до складу більше 300 гормонів і ферментів в організмі і бере участь у всіх життєво важливих процесах. В організмі людини цинк міститься в клітинах, м'язах, шкірі, волоссі, тканинах і чоловічих яєчках. Цей мікроелемент є індикатором здоров'я і надає величезне значення на весь організм в цілому. Стимулює роботу імунної системи, бере участь у формуванні кісткової системи, сполучної тканини і в зростанні клітин організму. Покращує процеси регенерації шкірних покривів, стимулює ріст волосся і нігтів, підтримує їх у хорошому стані. Активізує білковий, жировий і вуглеводний обміни. Цинк необхідний для секреції, продукування та утилізації інсуліну, який бере участь в обміні вуглеводів; бере участь в процесах обміну, які відбуваються в надниркових залозах, щитовидній залозі, гіпофізі, яєчниках і сім'яниках. Впливає на формування чоловічих статевих гормонів і покращує функціональний стан престательной залози. Забезпечує прозорість кришталика ока і стабільність сітківки, є переважаючим мінеральною речовиною в структурі очі. Покращує всмоктування вітаміну Е, регулює обмін вітаміну А в організмі. Сприяє нормальній роботі печінки. Необхідний для підтримки смакових і нюхових Рецептер. Підтримує і покращує пам'ять.
Склад на 1 таблетку масою 250 мг: цинк хелат - 125 мг, цукор - 100 мг, крохмаль картопляний - 17,5 мг, кальцію стеарат - 5 мг, аеросил - 2,5 мг.
Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 3 рази на день під час їжі. Курс прийому - до одного місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгодити з лікарем.
Форма випуску: таблетки по 0,25 г. 80 шт.
Виробництво "Фармаком" Україна.
Не є лікарським засобом.

Назар 2018-06-04 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

От угрей то что нужно

Мне 22 года, а угревая болезнь все не отпускает. Узнал о том, что подобная проблема может быть от недостатка угрей. Так и есть, через 2 недели приема кожа стала успокаиваться, высыпания прекратились.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Назар! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: виготовлено, в, українi, цинк, в, пiгулках, аптека, натуральних, препаратів, цинк, в, пiгулках