Устілки ціна - Інтернет аптека Фіто

Устілки ціна - Інтернет аптека Фіто

На складі
Рейтинг:

На складі 124
124 грн.


Оплата Доставка
Знижка -10%
Знижка 15-35%
Подарунки до замовлення!

Устілки ціна виробника - Екомаркет фіто. Виготовлені з біопластмаси, до складу якої входять: ладан, екстракти люцерни, ромашки, листя дуба, деревію, бурштинова кислота. Вперше у світовій практиці вдалося з'єднати штучні матеріали з муміфікованими цілющими травами, бурштинової кислотою і натуральним ладаном.
В основі застосування устілок лежать механізми управління енергетичною функцією організму, його біорегуляції.
При їх розробці враховувалися досягнення традиційної і нетрадиційної медицини, зверталася увага на питання інформаційного обміну в організмі і гармонізації з навколишнім середовищем. Завдяки їм відновлюється енергетика організму, і тим самим надається допомога організму у відновленні і використанні власних можливостей до авторегуляції.
Устілки дозволяють відновити енергетичне поле людини - ауру, функцією якої є захист організму від зовнішнього впливу, і тим самим попередити розвиток багатьох захворювань. Акумуляторами енергії є енергетичні центри біополя, які так само відновлюються під впливом цих устілок.
Біорегуляції, здійснювана рослинними компонентами в складі біопластмаси, відбувається на всіх рівнях систем організму людини.
Шипувата ж поверхню устілок дозволяє посилювати такий вплив завдяки проекційному відображенню всіх органів і систем на підошвах стоп.
Устілки і поверхня Землі мають аналогічні ліотропні включення рослин (грец. Lуо - розчиняю; trоре - поворот, зміна). Ліотропні стан завжди існувало в природі і активно нею використовувалося для самооздоровлення.
Вкладаючи устілки у взуття, Ви маєте можливість постійно ходити "по лузі", "опалим листям" в лісі і при цьому відчувати цілющі аромати рослин.
У комбінації штучних матеріалів з натуральним ладаном відбувається не тільки нейтралізація негативних властивостей штучних полімерів, але і надання їм цілющих властивостей.
Устілки втілили в собі напрацювання древніх цілителів китайської і тибетської медицини, а також їх знання. Тому в них проявилися найкращі властивості масажних і енергетичних устілок.
Їх можна носити верхній (масажною) і нижнім боком. Енергетичне дію при цьому однаково.
Біопластмаси, з якої виготовлені устілки, впливають на активні зони внутрішніх органів, зосереджені на стопах ніг, через енергетичні меридіани, керуючі життєвою енергією організму.
Склад сировини для устілок, пригнічуючи чужорідні мікроорганізми, грибки і мікроби, має протизапальні, що загоюють, розсмоктуючими, протизастудних, стимулюючими, антитоксичні властивості.
Ці властивості починають проявлятися вже з перших днів використання устілок у різних людей по-різному, але у всіх випадках відбувається поліпшення стану за рахунок активізації обмінних процесів в організмі і очищення від шлаків, токсинів і зайвих солей, а це призводить до корегування біополя, поліпшенню імунної захисту і енергетичного балансу.
Таким чином, впливаючи устілками на активні точки, можна активізувати захисні сили організму, врівноважити енергію у всіх енергетичних каналах людини, домогтися виходу патогенної енергії, зміцнити внутрішні органи, стимулювати залози внутрішньої секреції.
Жити в гармонії з природою - кращий захист від хвороб.
При застосуванні енергоінформаційних устілок підвищується температура між їх внутрішньою стороною і стопами ніг. Підвищення температури на 1,5 ° С сприяє посиленню процесів обміну речовин на 20%.
Відбувається поліпшення кровообігу в стопах, що призводить до посилення кровотоку у всіх частинах тіла.
Поліпшується живлення клітин і доставка кисню до всіх внутрішніх органів. При цьому через потовиділення відбувається активне видалення шлаків, токсинів з кровоносної та лімфатичної системи.
Показання до застосування:
- грибкові хвороби стоп;
- м'язові і радікулітние болю;
- остеохондрози, артрози, артрити різної локалізації;
- порушення обміну речовин, надмірна вага;
- набряклість ніг;
- посттравматичний і післяопераційний період;
- швидка стомлюваність, зниження імунітету.

Устілки рекомендується носити індивідуально, щоб уникнути перенесення негативної інформації хворої людини до здорової.
Залежно від чутливості шкіри стопи час носіння можна починати з мінімального (30 хв.) З поступовим доведенням його до максимального (10-15 год.).
Наростання часу не рекомендується форсувати.
Увага!
Люди, які перенесли захворювання мозку, серця, післяопераційні хворі, з високим артеріальним тиском, бронхіальною астмою і цукровим діабетом в перші 2-4 тижні через кожні 1-2 години носіння устілок повинні робити годинні перерви, так як на першій стадії носіння у них вміст цукру в крові і тиск нестабільні.
У людей з порушенням кровообігом може спостерігатися набряклість ніг, яка проходить у міру регуляції процесів (~ через 2-5 днів).
Важливу роль в процесах звикання (адаптації) до устілок грає рух.
Навіть прикутий до ліжка хворої може виконувати нескладні гімнастичні вправи. Тому не слід лінуватися, так як рух інтегрує всі інформаційні процеси в організмі, активізує обмін речовин і прискорює процеси адаптації організму.
Якщо з устілками тільки сидіти і лежати, то допомога від них буде йти тільки на інформаційному рівні.
Устілки випромінюють приємний натуральний аромат трав, що не зникає протягом багатьох років, що є гарантією справжності вироби.
Форма випуску: пара, розмір 36-45 (обрізні).
Термін придатності: 5 років.

Борис 2018-06-07 0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Хорошие стельки от боли в ногах

Ношу их из-за плоскостопия, поскольку ноги очень сильно устают, а эти стельки позволяют ногам не утомляться.

Відповідь адміністратора:

Спасибо Борис! Пишите, делитесь мнением и опытом, это важно для нас и наших покупателей.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: еконiка, фiто, устілки, ціна, інтернет, аптека, фіто, устілки, ціна